Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления и использования в 2008 году субвенции из государственного бюджета городскому бюджету г. Львова на восстановление исторического наследия города

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.04.2008 № 380
действует с 17.04.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2008 р. N 380

Київ

Про затвердження Порядку надання та використання у 2008 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Львова на відновлення історичної спадщини міста

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання та використання у 2008 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Львова на відновлення історичної спадщини міста, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
надання та використання у 2008 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Львова на відновлення історичної спадщини міста

1. Цей Порядок визначає механізм надання та використання субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Львова для відновлення його історичної спадщини (далі - субвенція).

2. Субвенція спрямовується на:

розроблення науково-проектної документації на консервацію, реставрацію та відновлення об'єктів історичної спадщини;

проведення робіт з консервації, реставрації та відновлення об'єктів історичної спадщини, протиаварійних робіт.

3. Перелік об'єктів історичної спадщини міста, фінансування робіт з відновлення яких здійснюється за рахунок субвенції (далі - перелік), що подається на розгляд Мінрегіонбуду, формує міська рада за погодженням з облдержадміністрацією.

4. Пам'ятка історії, монументального мистецтва, архітектури та містобудування, що перебуває у комунальній власності територіальної громади, включається до переліку за умови виконання однієї з таких вимог:

визначена програмою економічного та соціального розвитку м. Львова;

потребує продовження робіт, розпочатих у попередні роки;

перебуває в аварійному стані.

5. Для виконання робіт з консервації, реставрації та відновлення об'єктів історичної спадщини субвенція надається за наявності відповідної науково-проектної документації, узгодженої та затвердженої в установленому порядку. Для проведення протиаварійних робіт субвенція надається на підставі документів, що підтверджують аварійний стан об'єкта та відповідної проектно-кошторисної документації.

6. Використання субвенції здійснюється згідно з переліком, затвердженим Мінрегіонбудом за погодженням з Мінфіном та Мінекономіки.

7. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів за рахунок субвенції, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

8. Оплата робіт проводиться розпорядником бюджетних коштів у межах установленого обсягу видатків на підставі актів фактичного виконання робіт відповідно до умов договору підряду.

9. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється відповідно до законодавства.

10. Державне казначейство перераховує субвенцію згідно з додатком N 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" відповідно до Порядку перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807), та Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

11. Державне казначейство щомісяця до 10 числа наступного періоду інформує Мінрегіонбуд, Мінфін і Мінекономіки про обсяг надання субвенції у розрізі об'єктів.

12. Міська рада подає Мінрегіонбуду та Мінекономіки інформацію про використання субвенції у розрізі об'єктів.

13. Контроль за цільовим використанням субвенції здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос