Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке использования в 2008 году субвенции из государственного бюджета местным бюджетам для строительства и приобретения жилья отдельным категориям граждан

КМ Украины
Постановление КМ от 17.04.2008 № 369
действует с 17.04.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2008 р. N 369

Київ

Про порядок використання у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва і придбання житла окремим категоріям громадян

Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити, що використання у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво і придбання житла військовослужбовцям та особам рядового і начальницького складу, звільненим у запас або відставку за станом здоров'я, віком, вислугою років та у зв'язку із скороченням штатів, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, членам сімей з числа цих осіб, які загинули під час виконання ними службових обов'язків, а також учасникам бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 р. N 506 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 22, ст. 867, N 81, ст. 3010).

Внести до зазначеного Порядку зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 29

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва і придбання житла окремим категоріям громадян

1. Пункт 2 викласти у такій редакції:

"2. Державне казначейство перераховує субвенцію щомісяця до 25 числа на рахунки бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських бюджетів, а в грудні - до 20 числа згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету відповідно до Порядку перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807; 2003 р., N 14, ст. 617; 2007 р., N 6, ст. 226), та Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.".

2. У пунктах 4, 5 і 7 слова "відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" замінити словами "відповідно до законодавства".

3. Пункт 9 викласти у такій редакції:

"9. Рішення про будівництво та придбання житла на ринку приймають розпорядники коштів за результатами відкритих торгів. Вартість 1 кв. метра загальної площі житла повинна включати витрати з будівництва житлового будинку, улаштування внутрішньомайданчикових інженерних мереж і упорядкування території.".

4. В абзаці другому пункту 14 слова "Першого віце-прем'єр-міністра України," виключити.

5. Доповнити Порядок пунктами 17 - 19 такого змісту:

"17. Державне казначейство щомісяця до 16 числа наступного періоду інформує Мінрегіонбуд і Мінфін про обсяги перерахування та використання субвенції у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

18. Районні та районні в мм. Києві і Севастополі держадміністрації разом з виконавчими органами сільських, селищних, міських, районних у містах рад до 1 травня поточного року подають відповідно Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям відомості про кількість військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, звільнених у запас або відставку за станом здоров'я, віком, вислугою років та у зв'язку із скороченням штатів, членів сімей з числа цих осіб, які загинули під час виконання ними службових обов'язків, а також учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів.

19. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації на підставі одержаних даних формують довідку про загальну кількість зазначених у пункті 18 цього Порядку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (за формою, встановленою Мінрегіонбудом), та подають її до 10 травня Державному департаменту адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та конверсії колишніх військових об'єктів для подальшого узагальнення і подання Мінрегіонбуду до 15 травня для врахування під час формування показників Державного бюджету України на 2009 рік.".

6. У тексті Порядку слово "Мінбуд" у всіх відмінках замінити словом "Мінрегіонбуд" у відповідному відмінку.

____________

Опрос