Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году некоторых субвенций из государственного бюджета местным бюджетам, утвержденных Министерству регионального развития и строительства

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.04.2008 № 364
действует с 17.04.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2008 р. N 364

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених Міністерству регіонального розвитку та будівництва

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених Міністерству регіонального розвитку та будівництва, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених Міністерству регіонального розвитку та будівництва

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році затверджених Мінрегіонбуду як загальнодержавні видатки таких субвенцій з державного бюджету:

бюджету Василівського району на соціально-економічний розвиток смт Степногірськ;

бюджету Новоград-Волинського району Житомирської області на соціально-економічний розвиток району;

міському бюджету м. Макіївки Донецької області на соціально-економічний розвиток;

міському бюджету м. Жовтих Вод Дніпропетровської області на соціально-економічний розвиток;

обласному бюджету Чернігівської області на газифікацію (будівництво підвідних газопроводів до сільських населених пунктів);

міському бюджету м. Бердянська Запорізької області на укріплення Бердянської коси;

міському бюджету м. Дніпродзержинська на проведення протизсувних заходів у Шамишиній балці.

2. Перерахування зазначених у пункті 1 цього Порядку субвенцій (далі - субвенції) здійснюється відповідно до Порядку перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807; 2003 р., N 14, ст. 617; 2007 р., N 6, ст. 226), та Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

3. Перерахування субвенцій обласному бюджету Чернігівської області, районним бюджетам Василівського та Новоград-Волинського районів, міським бюджетам мм. Бердянська, Дніпродзержинська, Жовтих Вод, Макіївки здійснюється в межах обсягів, передбачених у додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

4. Чернігівська обласна, Василівська, Новоград-Волинська районні держадміністрації, виконкоми Бердянської, Дніпродзержинської, Жовтоводської, Макіївської міських рад у межах обсягів субвенцій, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України", складають переліки об'єктів та заходів, що фінансуються за рахунок відповідних субвенцій, із зазначенням обсягів фінансування для кожного об'єкта та заходу (далі - переліки) з урахуванням того, що:

за рахунок субвенцій здійснюється фінансування об'єктів комунальної власності (крім поточного, капітального ремонту та утримання об'єктів), які зазначені у програмах соціально-економічного розвитку регіонів і на яких застосовуються енергоефективні та ресурсозберігаючі технології, а також соціально важливих заходів відповідно до зазначених програм;

субвенції на соціально-економічний розвиток спрямовуються на фінансування об'єктів, уведення в експлуатацію яких заплановано у поточному році;

субвенція, передбачена в державному бюджеті обласному бюджету Чернігівської області на газифікацію (будівництво підвідних газопроводів до сільських населених пунктів), спрямовується на будівництво об'єктів, уведення в експлуатацію яких заплановано в поточному або наступному роках.

Переліки формуються за такими пріоритетними напрямами:

проведення робіт з газифікації у Чернігівській області;

проектні роботи з укріплення Бердянської коси і здійснення протизсувних заходів у Шамишиній балці м. Дніпродзержинська та спорудження інженерних захисних споруд (берегоукріплення, протизсувні роботи тощо);

будівництво (придбання) житла для відселення громадян, що проживають в зоні зсувів у Шамишиній балці;

будівництво і реконструкція об'єктів соціального призначення комунальної власності;

проведення робіт з водопостачання, водовідведення і теплопостачання;

здійснення заходів щодо енергозбереження.

5. Чернігівська обласна, Василівська, Новоград-Волинська районні держадміністрації, виконкоми Бердянської, Дніпродзержинської, Жовтоводської, Макіївської міських рад подають переліки Мінрегіонбуду для проведення у тижневий строк аналізу на відповідність вимогам, визначеним пунктом 4 цього Порядку.

У разі включення до переліку об'єктів та заходів, які не відповідають вимогам, визначеним пунктом 4 цього Порядку, Мінрегіонбуд повертає зазначені переліки на доопрацювання.

Чернігівська обласна, Василівська, Новоград-Волинська районні держадміністрації, виконкоми Бердянської, Дніпродзержинської, Жовтоводської, Макіївської міських рад доопрацьовують переліки у тижневий строк та подають Мінрегіонбуду для узагальнення та затвердження.

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва за рахунок субвенцій, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Під час будівництва об'єктів за рахунок субвенцій технічний нагляд здійснюється відповідно до Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. N 903 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 52, ст. 2107). Відбір організацій, що здійснюють технічний нагляд, проводять замовники будівництва за погодженням з Мінрегіонбудом.

Об'єкти приймаються в експлуатацію відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 р. N 1243 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 38, ст. 2500). Вартість отриманих (створених) оборотних і необоротних активів відображається у первинному та бухгалтерському обліку бюджетних установ згідно з Інструкцією з обліку необоротних активів бюджетних установ, затвердженою наказом Державного казначейства від 17 липня 2000 р. N 64 (Офіційний вісник України, 2000 р., N 31, ст. 1327; 2005 р., N 11, ст. 539, N 34, ст. 2109).

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенцій здійснюється у встановленому законодавством порядку.

9. Державне казначейство щомісяця до 16 числа наступного звітного періоду інформує Мінрегіонбуд, Мінфін та Мінекономіки про обсяги перерахування субвенцій та касові видатки у розрізі адміністративно-територіальних одиниць, об'єктів і заходів.

10. Чернігівська обласна, Василівська, Новоград-Волинська районні держадміністрації, виконкоми Бердянської, Дніпродзержинської, Жовтоводської, Макіївської міських рад щомісяця до 10 числа наступного звітного періоду подають Мінрегіонбуду і Мінекономіки інформацію про використання субвенції у розрізі об'єктів і заходів.

11. Мінрегіонбуд щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформує Кабінет Міністрів України і Мінфін про використання субвенції у розрізі адміністративно-територіальних одиниць, об'єктів і заходів.

12. Контроль за цільовим використанням субвенцій здійснюється в установленому законодавством порядку.

13. Роз'яснення щодо застосування цього Порядку надає Мінрегіонбуд.

____________

Опрос