Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок назначения и выплаты государственной социальной помощи на детей-сирот и детей, лишенных родительского попечения, денежного обеспечения родителям-воспитателям и приемным родителям за предоставление социальных услуг в детских домах семейного типа и приемных семьях по принципу "деньги ходят за ребенком" в 2007 году

КМ Украины
Постановление КМ от 09.04.2008 № 328
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 квітня 2008 р. N 328

Київ

Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у 2007 році

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 червня 2019 року N 552)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у 2007 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. N 81 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 8, ст. 293, N 71, ст. 2673; 2008 р., N 8, ст. 201), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у 2007 році

1. Доповнити пункт 1 після слів "гроші ходять за дитиною" словами ", а також сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за батьків-вихователів і прийомних батьків".

2. Назву розділу "Видатки, пов'язані з виплатою соціальної допомоги та грошового забезпечення" викласти у такій редакції:

"Видатки, пов'язані з виплатою соціальної допомоги, грошового забезпечення та сплатою страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за батьків-вихователів і прийомних батьків".

3. В абзаці першому пункту 13 і пункті 15 слова "соціальної допомоги та грошового забезпечення" замінити словами "соціальної допомоги, грошового забезпечення та сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за батьків-вихователів і прийомних батьків".

4. Доповнити пункт 16 після слів "за їх вибором" словами ", а також на рахунки управлінь Пенсійного фонду України у районах, містах і районах у містах, відкриті в установах уповноваженого банку".

____________

Опрос