Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для выполнения мер по развитию космической деятельности и производству космической техники

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.04.2008 № 305
действует с 02.04.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2008 р. N 305

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році коштів, передбачених НКАУ у державному бюджеті за програмою "Заходи з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки" (далі - бюджетні кошти).

Виконавцями зазначених заходів є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які мають ліцензію на право провадження космічної діяльності та стали переможцями процедури закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до законодавства.

2. Бюджетні кошти спрямовуються на виконання завдань і заходів, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2007 р. N 991 "Про затвердження переліку заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки на 2008 рік", згідно з планом першочергових робіт, затвердженим колегією НКАУ за погодженням з Мінфіном і Мінекономіки, зокрема на:

проведення наукових космічних досліджень;

здійснення дистанційного зондування Землі;

розвиток супутникових систем телекомунікацій та навігації;

провадження космічної діяльності в інтересах національної безпеки і оборони;

створення космічних комплексів;

розроблення перспективної космічної техніки та технологій;

забезпечення розвитку наземної інфраструктури та міжнародного співробітництва;

погашення кредиторської заборгованості, яка виникла у попередні роки за бюджетною програмою "Загальнодержавна (Національна) космічна програма" та зобов'язання за якою зареєстровані в органах Державного казначейства.

План першочергових робіт є підставою для розміщення державного замовлення на їх виконання.

3. НКАУ формує з урахуванням плану першочергових робіт та подає Мінекономіки пропозиції до проекту державного замовлення на закупівлю за бюджетні кошти товарів, робіт і послуг.

4. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

5. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору про закупівлю товарів, робіт і послуг включається вимога щодо коригування визначеної в договорі суми та зобов'язань сторін договору у разі зменшення обсягів бюджетних призначень під час уточнення показників державного бюджету.

6. Оплата виконаних робіт здійснюється розпорядником бюджетних коштів або їх одержувачами на підставі актів фактично виконаних робіт за їх кошторисною вартістю відповідно до умов договорів, укладених з виконавцями робіт, у межах установлених обсягів видатків.

7. Виконавці робіт у разі отримання попередньої оплати не пізніше ніж 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, подають розпоряднику бюджетних коштів або їх одержувачам інформаційну довідку про фактично виконані обсяги робіт за формою, що затверджується головним розпорядником бюджетних коштів.

Одержувач бюджетних коштів подає не пізніше 5 числа місяця, що настає за звітним, НКАУ звіт про виконання робіт.

8. НКАУ в особі представника генерального замовника здійснює контроль виконання робіт за місцем розташування їх виконавців та прийняття виконаних робіт згідно з технічними завданнями і календарними планами.

9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос