Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для паспортизации, инвентаризации и реставрации памятников архитектуры

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.04.2008 № 304
редакция действует с 02.07.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2008 р. N 304

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток архітектури

(Дію постанови продовжено на 2009 рік з урахуванням положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та особливостей, викладених в постанові Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 року N 32)

(Установлено, що у 2010 році кошти, передбачені у державному бюджеті для паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток архітектури, використовуються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, з урахуванням того, що операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року N 481)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток архітектури, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток архітектури

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Паспортизація, інвентаризація та реставрація пам'яток архітектури" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінрегіонбуд, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та їх одержувачами - бюджетні установи, державні і комунальні підприємства та організації.

3. Бюджетні кошти використовуються для:

1) проведення робіт:

з виявлення, наукового вивчення, класифікації, інвентаризації та паспортизації пам'яток архітектури;

з реставрації, консервації пам'яток архітектури та їх ремонту за наявності затвердженої в установленому порядку науково-проектної документації;

з ліквідації аварійного стану пам'яток архітектури за наявності проектно-кошторисної документації;

2) розроблення:

науково-проектної документації на реставрацію та консервацію пам'яток архітектури;

генеральних планів розвитку заповідників, що належать до сфери управління Мінрегіонбуду, з визначенням їх меж та зон охорони;

державних будівельних норм з реставрації пам'яток відповідно до Загальнодержавної програми збереження та використання об'єктів культурної спадщини на 2004 - 2010 роки.

4. Перелік робіт з розроблення державних будівельних норм з реставрації пам'яток, генеральних планів розвитку заповідників, що належать до сфери управління Мінрегіонбуду, виявлення, наукового вивчення, класифікації, інвентаризації та паспортизації пам'яток архітектури затверджуються зазначеним Міністерством.

Перелік об'єктів, на яких проводяться роботи з реставрації, консервації, ремонту та протиаварійні роботи, затверджується в установленому порядку.

Під час формування до переліку включаються передусім об'єкти, на яких завершуються роботи, розпочаті у попередні роки, а також об'єкти, що перебувають в аварійному стані.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

7. Оплата виконаних робіт проводиться у межах обсягу видатків, установлених відповідно до договору.

8. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та їх одержувачі подають щомісяця до 5 числа наступного періоду головному розпорядникові бюджетних коштів звіт про виконання робіт за затвердженою ним формою.

9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос