Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на социально-экономическое развитие

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.04.2008 № 296
действует с 02.03.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2008 р. N 296

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток

Відповідно до статті 55 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 42

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток (далі - субвенція).

2. Перерахування субвенції бюджету Автономної Республіки Крим, обласним і міському бюджетам м. Севастополя здійснюється згідно з розподілом, передбаченим законом про Державний бюджет України.

3. Субвенція спрямовується на:

будівництво та реконструкцію об'єктів соціальної сфери, у тому числі тепло-, водопостачання та водовідведення;

реалізацію проектів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації регіону;

будівництво та реконструкцію об'єктів водопостачання населених пунктів;

будівництво та реконструкцію об'єктів, необхідних для проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу;

здійснення заходів щодо планування територій на регіональному та місцевому рівні.

4. За рахунок субвенції у першу чергу здійснюється фінансування:

об'єктів комунальної власності та заходів, що включені до місцевих і регіональних програм соціально-економічного розвитку;

інвестиційних проектів економічного та соціального розвитку регіонів, що включені до середньострокових програм соціально-економічного розвитку таких регіонів відповідно до пріоритетів, передбачених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2015 року;

об'єктів, роботи на яких розпочато у минулому році відповідно до Порядку затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх державної експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 р. N 1269 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 84, ст. 3106), за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально економічний розвиток та розвиток інфраструктури регіонів;

об'єктів із ступенем будівельної готовності не менш як 50 відсотків без урахування обладнання;

об'єктів із плановим введенням в експлуатацію в поточному та наступному роках.

5. Фінансування об'єктів комунальної власності за рахунок субвенції здійснюється на умовах співфінансування з місцевих бюджетів у таких розмірах:

для об'єктів, розташованих у мм. Севастополі і Сімферополі та обласних центрах, - не менш як 20 відсотків передбаченої для їх фінансування суми субвенції;

для об'єктів, розташованих у містах республіканського (Автономної Республіки Крим) та обласного значення, - не менш як 10 відсотків передбаченої для їх фінансування суми субвенції.

Співфінансування здійснюється згідно з розписом місцевих бюджетів.

Співфінансування не обов'язкове стосовно фінансування об'єктів комунальної власності міст районного значення, сільських та селищних територіальних громад.

6. За рахунок субвенції забороняється фінансувати:

проведення поточного, капітального ремонту та утримання об'єктів;

будівництво та придбання житла;

будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів, крім об'єктів, які фінансувалися у попередніх роках за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

7. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та Севастопольська міська держадміністрації складають переліки об'єктів, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції, на підставі пропозицій органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, народних депутатів України з урахуванням того, що не менш як 50 відсотків субвенції спрямовується на об'єкти міст обласного (республіканського) значення та районів.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та Севастопольська міська держадміністрації подають у двотижневий строк зазначені переліки Мінрегіонбуду для проведення їх перевірки на відповідність вимогам цього Порядку для остаточного формування єдиного переліку.

8. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва за рахунок субвенції, здійснюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 "Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

Технічний нагляд під час будівництва об'єктів проводиться відповідно до вимог Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. N 903 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 52, ст. 2107).

9. Державне казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807; 2003 р., N 14, ст. 617; 2007 р., N 6, ст. 226), та Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

10. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законодавством порядку.

11. Державне казначейство інформує щомісяця до 16 числа Мінрегіонбуд, Мінфін і Мінекономіки про обсяги перерахування субвенції в розрізі регіонів та об'єктів.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та Севастопольська міська держадміністрації подають щомісяця до 10 числа Мінрегіонбуду і Мінекономіки інформацію про використання субвенції в розрізі об'єктів.

12. Мінрегіонбуд інформує щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінет Міністрів України про використання субвенції в розрізі регіонів та об'єктів.

13. Контроль за цільовим та ефективним використанням субвенції здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос