Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для приобретения (строительства) жилья инвалидам по зрению и слуху

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.04.2008 № 289

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2008 р. N 289

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла інвалідам по зору та слуху

(Установлено, що використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла інвалідам по зору та слуху за програмою "Придбання (будівництво) житла для інвалідів-сліпих та інвалідів глухих", здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, з урахуванням того, що закупівля житла на ринку проводиться підприємствами Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих у межах виділених бюджетних асигнувань в установленому законодавством порядку. При цьому вартість 1 кв. метра загальної площі житла визначається за результатами торгів та повинна бути найнижчою із запропонованих учасниками торгів згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року N 173)

(Установлено, що у 2010 році кошти, передбачені у державному бюджеті за програмою "Придбання (будівництво) житла для інвалідів-сліпих та інвалідів глухих", використовуються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, з урахуванням особливостей, викладених в постанові Кабінету Міністрів України від 30 червня 2010 року N 519)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла інвалідам по зору та слуху, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла інвалідам по зору та слуху

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Придбання (будівництво) житла для інвалідів-сліпих та інвалідів-глухих" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінпраці. Одержувачами бюджетних коштів є підприємства УТОСу та УТОГу.

Мінпраці здійснює розподіл бюджетних коштів між їх одержувачами у межах бюджетних призначень відповідно до списку осіб, які згідно із законодавством потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному обліку, затвердженого Центральними правліннями УТОСу та УТОГу за погодженням з відповідними місцевими держадміністраціями і виконавчими органами рад, які провадять діяльність, пов'язану з веденням квартирного обліку.

3. Підприємства УТОСу та УТОГу здійснюють у межах виділених бюджетних асигнувань закупівлю житла на ринку відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" виходячи з мінімальної вартості 1 кв. метра житла, визначеної в установленому порядку для даного населеного пункту.

4. Операції, пов'язані з бюджетними коштами, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

5. Використання бюджетних коштів відображається підприємствами УТОСу та УТОГу в квартальних і річних звітах.

6. Мінпраці щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, подає Мінфіну зведений звіт про використання бюджетних коштів, а річний - не пізніше 20 січня року, що настає за звітним.

7. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос