Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы реализации сахара из государственного продовольственного и материального резерва

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 26.03.2008 № 279
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 березня 2008 р. N 279

Київ

Деякі питання реалізації цукру з державного продовольчого та матеріального резерву

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 червня 2009 року N 588)

З метою підтримки стабільної цінової ситуації на внутрішньому ринку цукру Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок реалізації цукру з державного продовольчого та матеріального резерву, що додається.

2. Погодитися з пропозиціями Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щодо реалізації цукру з державного продовольчого резерву та державного матеріального резерву підприємствам торгівлі.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям подати Аграрному фонду та Державному комітетові з державного матеріального резерву перелік підприємств торгівлі, що придбаватимуть цукор згідно із затвердженим цією постановою Порядком.

4. Аграрному фонду забезпечити реалізацію цукру з державного продовольчого резерву на умовах попередньої оплати з урахуванням середньозваженої ціни закупівлі, що склалася на 1 березня 2008 р., та витрат, пов'язаних з його зберіганням.

Ціна реалізації цукру затверджується Міністерством аграрної політики за погодженням з Міністерством економіки.

5. Державному комітетові з державного матеріального резерву здійснити продаж цукру в обсягах, що підлягають освіженню у 2008 році, державному підприємству "Ресурспостач" для подальшого продажу згідно з пунктом 2 Порядку, затвердженого цією постановою.

Ціна продажу цукру з державного матеріального резерву визначається з урахуванням умов, передбачених пунктом 4 цієї постанови.

6. Державній інспекції з контролю за цінами разом з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями:

установити контроль за цінами реалізації цукру з державного продовольчого та матеріального резерву;

подавати щодекади Міністерству аграрної політики і Міністерству економіки інформацію про обсяг цукру, отриманого з державного продовольчого та матеріального резерву, та ціни на нього.

7. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 22

 

ПОРЯДОК
реалізації цукру з державного продовольчого та матеріального резерву

1. Цей Порядок визначає механізм реалізації цукру з державного продовольчого та матеріального резерву.

2. Мінагрополітики, Мінекономіки, Аграрний фонд, Держкомрезерв разом із Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями з урахуванням наявних у державному продовольчому резерві обсягів цукру та обсягів цукру державного матеріального резерву, що освіжуються у 2008 році, складають на основі балансів внутрішнього споживання цукру та узгоджують у тижневий строк графіки його реалізації підприємствам торгівлі.

Аграрний фонд і Держкомрезерв забезпечують реалізацію цукру згідно із зазначеними графіками.

3. Цукор з державного продовольчого та матеріального резерву реалізується виключно населенню через підприємства торгівлі, визначені Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями.

4. Торговельна надбавка до ціни реалізації цукру не повинна перевищувати 15 відсотків оптово-відпускної ціни його реалізації Аграрним фондом і Держкомрезервом незалежно від кількості посередників, які беруть участь у його реалізації.

5. Перепродаж та експорт цукру з державного продовольчого та матеріального резерву забороняється.

____________

Опрос