Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году средств, предусмотренных для регистрации государственной службой занятости трудовых договоров, заключенных между работниками и физическими лицами

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 19.03.2008 № 217
редакция действует с 17.06.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 березня 2008 р. N 217

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених для реєстрації державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами

Дію постанови продовжено на 2009 рік з урахуванням положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та особливостей, викладених в постанові Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 року N 32

Дію постанови продовжено на 2010 рік з урахуванням особливостей,
 викладених в постанові Кабінету Міністрів України
 від 9 червня 2010 року N 411

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених для реєстрації державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році коштів, передбачених для реєстрації державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році коштів, передбачених Мінпраці у державному бюджеті за програмою "Реєстрація державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються Мінпраці Державному центру зайнятості для забезпечення виконання функцій з реєстрації трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами.

3. Державний центр зайнятості подає Мінпраці щомісяця до 20 числа наступного періоду інформацію згідно з установленою Центром за погодженням з Мінпраці формою про:

кількість зареєстрованих трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами;

фактичні витрати державної служби зайнятості з реєстрації, визначені за методикою, затвердженою Центром за погодженням з Мінпраці.

4. Мінпраці на підставі інформації, що подана Державним центром зайнятості, перераховує Фондові загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття бюджетні кошти на рахунок, відкритий Державному центру зайнятості в Державному казначействі.

5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос