Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Государственном департаменте тракторного и сельскохозяйственного машиностроения

КМ Украины
Постановление КМ от 05.03.2008 № 164
редакция действует с 08.04.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 березня 2008 р. N 164

Київ

Про внесення змін до Положення про Державний департамент тракторного і сільськогосподарського машинобудування

(Одночасно з набранням чинності Указом Президента України про затвердження відповідного Положення про міністерство чи інший центральний орган виконавчої влади, якому передано повноваження урядового органу, що ліквідується, ця постанова втратить чинність згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 року N 346)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Державний департамент тракторного і сільськогосподарського машинобудування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2000 р. N 1210 (Офіційний вісник України, 2000 р., N 32, ст. 1354; 2002 р., N 7, ст. 287), такі зміни:

абзац перший пункту 6 викласти у такій редакції:

"6. Держсільгоспмаш очолює заступник Міністра промислової політики - директор Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування (далі - директор Держсільгоспмашу), який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем'єр-міністра України відповідно до пропозиції Міністра промислової політики.";

у тексті Положення слова "Голова Мінпромполітики" в усіх відмінках замінити словами "Міністр промислової політики" у відповідному відмінку.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

Опрос