Идет загрузка документа (3599 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Государственной целевой программы подготовки и проведения в Украине финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу

КМ Украины
Постановление КМ, Программа от 22.02.2008 № 107
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2008 р. N 107

Київ

Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 16 жовтня 2008 року N 937
,
від 25 лютого 2009 року N 205
,
від 10 квітня 2009 року N 448
,
від 22 липня 2009 року N 793
,
від 30 вересня 2009 року N 1155
,
від 20 січня 2010 року N 36
,
від 28 січня 2010 року N 73
,
від 1 березня 2010 року N 239
,
від 24 березня 2010 року N 313

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 квітня 2010 року N 357)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Програма), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям за погодженням з Міністерством економіки, Координаційним бюро з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Координаційне бюро) та за участю Федерації футболу України привести у двотижневий строк завдання, показники і заходи відповідних галузевих і регіональних програм у відповідність з основними завданнями, показниками і заходами Програми.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування мм. Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова, Одеси і Харкова за погодженням з Міністерством економіки і Координаційним бюро та за участю Федерації футболу України привести у двотижневий строк завдання, показники і заходи відповідних міських цільових програм у відповідність з основними завданнями, показниками і заходами Програми.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

4. Міністерству економіки за поданням заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування включити визначені Програмою основні завдання, показники і заходи до відповідних розділів проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на відповідний рік.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

5. Міністерству фінансів за поданням Міністерства економіки, заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачити з урахуванням реальних можливостей кошти для виконання визначених Програмою основних завдань і заходів у відповідних бюджетних програмах.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

6. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

у двомісячний строк за участю Координаційного бюро розробити і затвердити узгоджені плани підготовки конкретних об'єктів (стадіони, аеропорти, готелі, заклади охорони здоров'я, культури і мистецтва тощо) з помісячними строками виконання;

(абзац другий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

у двотижневий строк після затвердження Державного бюджету України на відповідний рік розробити і затвердити щорічні деталізовані плани виконання завдань і заходів галузевих і регіональних програм з помісячними строками виконання.

7. Рекомендувати органам місцевого самоврядування мм. Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова, Одеси і Харкова:

у двомісячний строк за участю Координаційного бюро розробити і затвердити узгоджені плани підготовки конкретних об'єктів (стадіони, аеропорти, готелі, заклади охорони здоров'я, культури і мистецтва тощо) з помісячними строками виконання;

(абзац другий пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

у двотижневий строк після затвердження міських бюджетів на відповідний рік розробити і затвердити щорічні деталізовані плани виконання завдань і заходів відповідних міських цільових програм з помісячними строками виконання.

8. Міністерству економіки у місячний строк після затвердження Державного бюджету України на відповідний рік розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України щорічний комплексний план заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

(пункт 8 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

81. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям надсилати починаючи з 2009 року Міністерству економіки за встановленою ним формою щокварталу до 15 числа наступного місяця інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання до 30 числа Кабінетові Міністрів України.

(постанову доповнено пунктом 81 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205)

9. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 р. N 1295 "Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 86, ст. 3149).

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ДЕРЖАВНА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА
підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Мета Програми

Мета цієї Програми полягає у створенні правових, соціальних, економічних та організаційних умов для успішного проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Чемпіонат).

Для досягнення зазначеної мети слід:

привести об'єкти, що використовуватимуться для проведення Чемпіонату, у відповідність з вимогами УЄФА;

підготувати необхідну кількість фахівців з організації та проведення такого міжнародного заходу;

створити для вболівальників атмосферу футбольного свята в усіх містах, у яких відбуватимуться матчі;

забезпечити належну підготовку національної збірної команди України з футболу для виступу у Чемпіонаті.

Шляхи виконання завдань з підготовки та проведення Чемпіонату

Досвід підготовки до проведення спортивних подій масштабу фінальної частини чемпіонату Європи з футболу свідчить, що оптимальний варіант повинен визначатися конкретною державою виходячи з рівня розвитку спортивної, транспортної та інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури і економічних відносин.

Оптимальним для України визнається варіант, коли головну роль у процесі підготовки до чемпіонату з футболу повинна відігравати держава, яка, зокрема, створює умови для максимального залучення з цією метою недержавних установ та організацій.

Ця Програма є основним механізмом виконання завдань з підготовки та проведення Чемпіонату. З урахуванням визначених Програмою основних завдань і заходів розробляються і затверджуються деталізовані програми приймаючих міст, галузеві і регіональні програми. На підставі завдань, показників і заходів таких програм розробляються плани підготовки конкретних об'єктів (стадіони, аеропорти, готелі, заклади охорони здоров'я, культури і мистецтва тощо) відповідно до вимог УЄФА.

Щороку обов'язково затверджується комплексний план заходів з підготовки та проведення Чемпіонату та плани заходів приймаючих міст з помісячним визначенням строків виконання.

Прогнозні обсяги і джерела фінансування завдань і заходів Програми наведені у паспорті (додаток 1).

Завдання і заходи

Перелік основних завдань і заходів з виконання Програми (додаток 2) сформовано на основі вимог УЄФА і гарантій Уряду, наданих УЄФА.

Під час визначення конкретних завдань і заходів ураховано їх взаємопов'язаність, повнота та всебічність, узгодженість з програмами різних рівнів.

Очікувані результати, ефективність Програми

У результаті виконання Програми передбачається:

забезпечити проведення Чемпіонату у повній відповідності з вимогами УЄФА, що позитивно позначиться на іміджі України як європейської держави;

збудувати шість стадіонів, які відповідатимуть вимогам ФІФА та УЄФА, що дасть змогу проводити змагання будь-якого рівня, забезпечити збільшення кількості вітчизняних та зарубіжних уболівальників і туристів;

збудувати, реконструювати або переобладнати більш як 30 сучасних стадіонів та тренувальних баз, що значно поліпшить умови для проведення вітчизняних футбольних змагань і тренувань українських команд;

значно поліпшити транспортну інфраструктуру (аеропорти, автомобільні дороги загального користування, залізничний транспорт);

створити умови для інтенсивного розвитку вітчизняного підприємництва в усіх галузях економіки та сферах суспільного життя;

залучити інвестиції в сумі понад 90 млрд. гривень;

збільшити на 2 - 3 млн. кількість робочих місць;

збільшити обсяг додаткових надходжень до бюджетів.

Показники очікуваних результатів виконання Програми визначені у додатку 3.

Розрахунки кількісних і якісних показників містяться у програмах приймаючих міст, галузевих і регіональних програмах.

Обсяги та джерела фінансування

Прогнозні обсяги фінансування Програми визначені на підставі розрахунків прогнозних обсягів фінансування програм приймаючих міст, галузевих і регіональних програм за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, інших джерел.

 

ПАСПОРТ
Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

1. Концепція Програми схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. N 502.

2. Програма затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. N 107.

3. Державний замовник - Мінекономіки.

4. Керівник Програми - Міністр економіки.

5. Виконавці заходів Програми - центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, суб'єкти господарювання.

6. Строк виконання: 2008 - 2012 роки.

7. Прогнозні обсяги та джерела фінансування, млн. гривень

(додаток 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 16.10.2008 р. N 937
,
із змінами, внесеними згідно з
постановами
 Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 р. N 205,
від 10.04.2009 р. N 448
,
від 22.07.2009 р. N 793
,
від 30.09.2009 р. N 1155
,
від 28.01.2010 р. N 73
,
від 01.03.2010 р. N 239
,
від 24.03.2010 р. N 313)

 

ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ
з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Найменування завдання 

Найменування показника 

Значення показника 

Найменування заходу 

Головний розпорядник бюджетних коштів, інвестор 

Джерела фінансування 

Прогнозні обсяги фінансування,
млн. гривень 

усього 

за роками 

усього 

за роками 

2008 

2009 

2010 

2011 

2012 

2008 

2009 

2010 

2011 

2012 

1. Будівництво нових та реконструкція діючих стадіонів для проведення в Україні матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Чемпіонат) 

кількість місць на стадіонах у містах: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Київ 

69004 

  

  

  

69004 

  

реконструкція стадіону Національного спортивного комплексу "Олімпійський", вул. Червоноармійська, 55 

Мінсім'ямолодьспорт 

державний бюджет 

2114,7 

247,36 

1000 

795 

60,66 

11,71 

  

  

  

  

  

  

  

будівництво та облаштування функціональних зон на території, прилеглій до стадіону Національного спортивного комплексу "Олімпійський" 

- " - 

- " - 

126 

  

20 

50 

56 

  

Львів 

33400 

  

  

33400 

  

  

будівництво стадіону, вул. Стрийська - 
Кільцева дорога 

- " - 

- " - 

300 

  

100 

200 

  

  

Львівська міська рада 

місцевий бюджет 

470 

2,53 

370 

97,47 

  

  

  

разом 

770 

2,53 

470 

297,47 

  

  

Донецьк 

51350 

  

51350 

  

  

  

будівництво стадіону "Донбас-Арена", вул. Челюскінців 

ЗАТ "Футбольний клуб "Шахтар" 

інші джерела 

3080 

2464 

616 

  

  

  

Харків 

41307 

  

41307 

  

  

  

реконструкція стадіону комунального підприємства "Обласний спортивний комплекс "Металіст", вул. Плеханівська, 65 

Мінсім'ямолодьспорт 

державний бюджет 

246,6 

40 

170 

36,6 

  

  

Харківська облдержадміністрація, Харківська міська рада 

місцевий бюджет 

177 

73 

104 

  

  

  

ТОВ "Девелопмент констракшн холдинг" 

інші джерела 

140 

28,68 

111,32 

  

  

  

 

разом 

563,6 

141,7 

385,32 

36,6 

  

  

Разом за завданням 1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

6654,35 

2855,59 

2491,32 

1179,07 

116,66 

11,71 

у тому числі 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

державний бюджет 

2787,33 

287,36 

1290 

1081,6 

116,66 

11,71 

місцеві бюджети 

647 

75,53 

474 

97,47 

  

  

інші джерела 

3220 

2492,7 

727,32 

  

  

  

м. Київ 

2. Будівництво нових, реконструкція та дооснащення діючих тренувальних баз для забезпечення тренувань команд - учасниць Чемпіонату 

кількість місць на тренувальних базах 

500 

  

  

  

500 

  

дооснащення тренувальної бази ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ", Столичне шосе, 45 

ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ" 

інші джерела 

  

  

  

  

18000 

  

  

  

18000 

  

реконструкція стадіону "Динамо" імені В. Лобановського, вул. Грушевського, 3 

- " - 

- " - 

  

  

  

  

1500 

  

  

  

1500 

  

дооснащення навчально-
тренувального комплексу імені В. Баннікова, пров. Лабораторний, 7а 

Федерація футболу України 

- " - 

  

  

  

  

500 

  

  

500 

  

  

будівництво та реконструкція об'єктів Олімпійського навчально-спортивного центру, Столичне шосе, 19 

Мінсім'ямолодьспорт 

державний бюджет 

50 

  

25 

25 

  

  

реконструкція стадіону "Оболонь", вул. Північна, 26 

ЗАТ "Оболонь" 

інші джерела 

  

  

Київська область 

  

  

500 

  

  

  

500 

  

будівництво Національного олімпійського центру підготовки з ігрових видів спорту, включаючи центр спортивної медицини та антидопінговий центр, с. Гореничі Києво-Святошинського району, вул. Столична, 1 

- " - 

державний бюджет 

25 

  

25 

  

  

  

2000 

  

  

2000 

  

  

реконструкція навчально-тренувальної бази школи вищої спортивної майстерності футбольного клубу "Княжа", с. Щасливе Бориспільського району, вул. Фестивальна, 8 

інвестор 

інші джерела 

225 

125 

50 

50 

  

  

3000 

  

  

3000 

  

  

реконструкція спеціалізованого футбольного комплексу "Борекс", смт Бородянка, вул. Леніна, 224 

ВАТ "Борекс" 

- " - 

20 

10 

  

  

3000 

  

  

3000 

  

  

реконструкція стадіону школи вищої спортивної майстерності "Спартак", м. Бровари, вул. Гагаріна, 30 

ТОВ "Євродім" 

- " - 

30 

18 

  

  

реконструкція (перша черга) спорткомплексу з будівництвом фізкультурно-
реабілітаційного центру та навісу над трибунами 
Національного університету державної податкової служби України, м. Ірпінь, вул. Садова, 92 (реконструкція бігових доріжок, встановлення інформаційного табло, упорядження території) 

Мінфін (ДПА) 

державний бюджет 

4,7 

  

  

4,7 

  

  

реконструкція спорткомплексу (друга черга) з будівництвом фізкультурно-
реабілітаційного центру та навісу над трибунами Національного університету державної податкової служби України, м. Ірпінь, вул. Садова, 92 (будівництво фізкультурно-
реабілітаційного центру, басейну, глядацьких трибун, прокладення інженерно-
комунікаційних мереж, комплексне упорядження території) 

Мінфін (ДПА) 

державний бюджет 

99,9 

  

20,3 

50 

29,6 

  

5000 

 

 

5000 

 

 

реконструкція стадіону спеціалізованого футбольного комплексу "Зеніт", м. Боярка, вул. Молодіжна 

ТОВ "Ергопак" 

інші джерела 

33,5 

15,5 

10 

  

  

м. Львів 

  

  

3000 

  

  

3000 

  

  

реконструкція стадіону "Сокіл", вул. Платона, 8 

ТОВ "Футбольний клуб "Львів" 

- " - 

35 

  

20 

14 

  

3500 

  

  

3500 

  

  

реконструкція стадіону "Юність", вул. Болгарська, 4 

спортивний клуб "Сокіл-регбі" 

- " - 

35 

  

11,3 

20 

3,7 

  

15000 

  

  

15000 

  

  

реконструкція стадіону "Україна", вул. Липова алея, 5 

інвестор 

- " - 

40,1 

20 

15,1 

  

  

2000 

  

  

2000 

  

  

реконструкція стадіону Львівського державного університету фізичної культури, вул. Черемшини, 17 

Мінсім'ямолодьспорт 

державний бюджет 

79,5 

69,5 

  

  

м. Донецьк 

  

  

1000 

  

1000 

  

  

  

дооснащення спортивно-тренувальної бази "Кірша", вул. Верховинська, 60а 

ЗАТ "Футбольний клуб "Шахтар" 

інші джерела 

  

  

  

  

500 

  

  

  

500 

  

будівництво навчально-тренувальної бази "Олімпік", вул. Ткаченко, 189а 

Донецька міська рада 

місцевий бюджет 

1,45 

  

1,45 

  

  

  

благодійний фонд "Олімпік" 

інші джерела 

  

  

  

  

  

разом 

5,45 

1,45 

  

  

  

500 

  

500 

  

  

  

оснащення навчально-тренувальної бази "Металург", вул. Старобешівська, 1 

футбольний клуб "Металург" 

інші джерела 

0,1 

  

  

  

0,1 

  

25000 

  

  

  

  

  

підготовка комунального підприємства "Регіональний спортивний комплекс "Олімпійський" як тренувальної бази 

Донецька облдержадміністрація 

місцевий бюджет 

1,7 

  

1,7 

  

  

  

м. Харків 

  

  

10000 

  

  

10000 

  

  

реконструкція стадіону Харківської обласної організації фізкультурно-
спортивного товариства "Динамо", вул. Динамівська, 3 

ТОВ "Футбольний клуб "Харків" 

інші джерела 

10 

0,3 

4,7 

  

  

Харківська область 

  

  

500 

  

500 

  

  

  

реконструкція навчально-тренувальної бази ТОВ "Футбольний клуб "Харків", смт Високий Харківського району, пров. Жовтневий, 20 

- " - 

- " - 

18,9 

0,6 

10 

8,3 

  

  

500 

  

500 

  

  

  

будівництво та реконструкція спортивно-тренувального центру ВАТ "Футбольний клуб "Металіст", смт Високий Харківського району, вул. Футбольна, 2 

ВАТ "Футбольний клуб "Металіст" 

інші джерела 

86,54 

10 

76,54 

  

  

  

Полтавська область 

  

  

500 

  

  

  

500 

  

будівництво тренувальної бази футбольного клубу "Полтава", с. Терешки Полтавського району 

ТОВ "Сучасний дім" 

- " - 

75 

  

20 

25 

30 

  

500 

  

  

  

500 

  

реконструкція навчально-тренувальної бази ТОВ "Футбольний клуб "Ворскла", с. Терентіївка Полтавського району, вул. Михайличенка, 1 

ТОВ "Футбольний клуб "Ворскла" 

- " - 

5,5 

  

0,5 

  

Разом за завданням 2 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

905,89 

188,4 

316,49 

309,6 

91,4 

  

у тому числі 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

державний бюджет 

259,1 

83 

144,5 

29,6 

  

місцеві бюджети 

3,15 

  

3,15 

  

  

  

інші джерела 

643,64 

186,4 

230,34 

165,1 

61,8 

  

м. Київ 

3. Проектування, будівництво, реконструкція і ремонт аеропортів 

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу 

50700 

  

  

  

50700 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу (з урахуванням пропускної спроможності терміналу "A" - 6500 та терміналу "C" - 1000) 

47500 

  

  

  

47500 

  

розвиток Міжнародного аеропорту "Бориспіль", усього 

  

державний бюджет 

701 

181,19 

258,39 

261,42 

  

  

інші джерела 

2159,88 

84,7 

1311,03 

595,22 

168,93 

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

власні кошти державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" 

1212,15 

61,64 

493,24 

488,34 

168,93 

  

інші джерела 

947,73 

23,06 

817,79 

106,88 

  

  

разом 

2860,88 

265,89 

1589,42 

856,64 

168,93 

  

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі: 

 

 

 

 

 

 

 

 

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу 

16000 

11500 

  

16000 

  

  

розроблення проекту та проведення реконструкції терміналу "B" (друга черга) 

державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" 

інші джерела 

94,98 

8,35 

76,63 

10 

  

  

кілометрів 

2,8 

  

  

  

2,8 

  

розроблення проекту та розширення під'їзної автомобільної дороги 

- " - 

- " - 

60 

  

20 

39 

  

машино-
місць 

345 

  

345 

  

  

  

розроблення проекту та будівництво автостоянок 

- " - 

- " - 

4,27 

1,8 

2,47 

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція існуючих перонів 

Мінтрансзв'язку 

державний бюджет 

395,57 

117,6 

175,93 

102,04 

  

  

державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" 

інші джерела (власні кошти) 

51,49 

51,49 

  

  

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу 

9000 

  

9000 

  

  

  

будівництво пасажирського терміналу "F" (тимчасового) 

- " - 

- " - 

413,14 

  

413,14 

  

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу 

15000 

  

  

  

15000 

  

розроблення проекту та будівництво нового пасажирського терміналу "D", усього 

  

державний бюджет 

150 

  

50 

100 

  

  

кредит Японського банку міжнародного співробітництва (JBIC) 

922,73 

23,06 

817,79 

81,88 

  

  

інші джерела (власні кошти) 

588,27 

  

  

458,34 

129,93 

  

в тому числі: 

 

 

 

 

 

 

 

 

розроблення проекту та будівництво перону "D" з руліжними доріжками, автомобільною дорогою, автомобільною естакадою та пішохідним мостом 

Мінтрансзв'язку 

державний бюджет 

150 

  

50 

100 

  

  

одиниць 

  

  

  

  

будівництво перону та термінальної інфраструктури державного підприємства "Зал офіційних делегацій" 

- " - 

- " - 

155,43 

63,59 

32,46 

59,38 

  

  

Державне управління справами, державне підприємство "Зал офіційних делегацій" 

інші джерела (власні кошти) 

25 

  

  

25 

  

  

 

разом 

180,43 

63,59 

32,46 

84,38 

  

  

пасажирів
на день
(10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу  

3200 

  

  

  

3200 

  

розвиток Міжнародного аеропорту "Київ", Жуляни, усього  

  

державний бюджет  

215, 3 

79,1 

31,7 

104,5 

  

  

місцевий бюджет  

3,5 

  

3,5 

  

  

  

інші джерела

100 

  

  

35 

65 

  

разом  

318,8 

79,1 

35,2 

139,5 

65 

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць  

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому  

- " - 

державний бюджет  

215, 3 

79,1 

31,7 

104,5

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу 

1600 

1500 

  

  

1600 

  

будівництво нового аеровокзалу 

- " - 

інші джерела (кошти інвестора) 

46 

  

  

23 

23 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення фінального матчу 

1600 

  

  

  

1600 

  

реконструкція діючого аеровокзалу 

Мінтрансзв'язку, Київська міськдерж-
адміністрація,
інвестор 

інші джерела (кошти інвестора) 

14 

  

  

12 

  

машино-
місць 

500 

  

  

  

500 

  

реконструкція привокзальної площі з облаштуванням стоянки для автомобілів та перенесенням тролейбусного кільця 

- " - 

- " - 

40 

  

  

10 

30 

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та будівництво нового пасажирського терміналу і реконструкція існуючого, виготовлення ескізного проекту привокзальної площі 

Київська міськдерж-
адміністрація 

місцеві бюджети 

3,5 

  

3,5 

  

  

  

м. Львів 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

17300 

  

  

  

17300 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

13500 

13500 

  

  

  

  

розвиток Львівського аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

1875,52 

5,67 

215,92 

668,29 

985,64 

  

інші джерела 

253 

2,48 

10,2 

107,4 

132,92 

  

разом 

2128,52 

8,15 

226,12 

775,69 

1118,56 

  

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі: 

 

 

 

 

 

 

 

 

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку 

державний бюджет 

846 

3,58 

153,49 

336,2 

352,73 

  

розроблення проекту та нового аеровокзалу та тимчасових терміналів 

- " - 

- " - 

9,19 

2,09 

7,1 

  

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

10000 

  

  

  

10000 

  

будівництво нового аеровокзалу 

- " - 

- " - 

908 

  

50 

225,09 

632,91 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

3500 

2200 

  

  

3500 

  

розроблення проекту, будівництво, реконструкція існуючого пасажирського терміналу та зовнішніх інженерних мереж 

- " - 

- " - 

112,33 

  

5,33 

107 

  

  

Мінтрансзв'язку, державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Львів",
інвестор 

інші джерела (кредитні кошти під гарантії Уряду) 

159 

  

  

70 

89 

  

машино-
місць 

1300 

  

  

  

1300 

  

будівництво інших об'єктів інфраструктури 

Мінтрансзв'язку 

інші джерела (кошти інвестора) 

94 

2,48 

10,2 

37,4 

43,92 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

2000 

  

  

  

2000 

  

розвиток Івано-Франківського аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

22,46 

  

9,74 

11,72 

  

інші джерела 

14,08 

  

  

  

14,08 

  

разом 

36,54 

  

9,74 

25,8 

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку, Івано-Франківська обласна рада 

державний бюджет 

11,72 

  

  

  

11,72 

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

- " - 

- " - 

10,74 

  

9,74 

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

3500 

1500 

  

  

2000 

  

розроблення проекту та реконструкція аеровокзалу 

Івано-Франківська обласна рада, ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття" 

інші джерела (кошти інвестора) 

10,56 

  

  

  

10,56 

  

машино-
місць 

75 

  

  

  

75 

  

облаштування стоянки для автомобілів та інших об'єктів інфраструктури 

- " - 

- " - 

3,52 

  

  

  

3,52 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

1800 

  

  

  

1800 

  

розвиток Луцького аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

22,34 

  

1,91 

20,43 

  

  

інші джерела 

74,64 

  

  

43,5 

31,14 

  

разом 

96,98 

  

1,91 

63,93 

31,14 

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку 

державний бюджет 

22,34 

  

1,91 

20,43 

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

1800 

  

  

  

1800 

  

розроблення проекту та будівництво аеровокзалу 

Волинська обласна рада, інвестор 

інші джерела (кошти інвестора) 

44,49 

  

  

13,35 

31,14 

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та обладнання аеродрому засобами посадки та керування повітряним рухом 

- " - 

- " - 

27,66 

  

  

27,66 

  

  

машино-
місць 

65 

  

  

65 

  

  

облаштування стоянки для автомобілів та інших об'єктів інфраструктури 

- " - 

- " - 

2,49 

  

  

2,49 

  

  

м. Харків 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

27500 

  

  

  

27500 

  

  

  

  

 

  

  

  

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

25500 

  

  

  

25500 

  

розвиток Харківського аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

727 

1,61 

187,5 

424,85 

113,04 

  

місцевий бюджет 

  

  

  

  

  

  

інші джерела 

508,83 

14,5 

202,5 

182,23 

103,11 

6,49 

разом 

1235,83 

16,11 

390 

607,08 

216,15 

6,49 

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку, Харківська міська рада 

державний бюджет 

727 

1,61 

187,5 

424,85 

113,04 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

15500 

1000 

  

  

15500 

  

розроблення проекту, будівництво нового та реконструкцій існуючого аеровокзалів 

інвестор (ТОВ "НьюСистем АМ") 

інші джерела (кошти інвестора) 

492,97 

14,5 

202,5 

182,23 

87,25 

6,49 

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

10000 

  

  

  

10000 

  

розроблення проекту та будівництво тимчасового пасажирського терміналу 

- " - 

- " - 

15,86 

  

  

  

15,86 

  

пасажирів на день 
(10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів) 

2000 

  

  

  

2000 

  

розвиток Полтавського аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

66,1 

  

1,79 

64,31 

  

  

місцевий бюджет 

12,72 

  

4,55 

7,17 

  

інші джерела 

4,27 

  

  

  

4,27 

  

разом 

83,09 

  

2,79 

68,86 

11,44 

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку, Полтавська обласна рада 

державний бюджет 

66,1 

  

1,79 

64,31 

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів/ машино-
місць 

2000/90 

500 

  

  

2000/90 

  

проектування та реконструкція аеровокзалу 

  

місцевий бюджет 

12,72 

  

4,55 

7,17 

  

одиниць 

  

  

  

  

заміна системи метеозабезпечення 

Полтавська обласна рада, інвестор 

інші джерела 

1,92 

  

  

  

1,92 

  

одиниць 

  

  

  

  

будівництво інших об'єктів інфраструктури 

- " - 

- " - 

2,35 

  

  

  

2,35 

  

м. Донецьк 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу 

32000 

  

  

  

32000 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу 

25000 

  

  

  

25000 

  

розвиток Донецького аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

3231,7 

813 

198,95 

2016,75 

203 

  

місцевий бюджет 

288,7 

16,5 

109,8 

68,7 

93,7 

  

інші джерела 

50,6 

0,6 

  

15 

35 

  

разом 

3571 

830,1 

308,75 

2100,45 

331,7 

  

 

 

 

 

 

 

 

у тому числі: 

 

 

 

 

 

 

 

 

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку, Донецька обласна рада 

державний бюджет 

1566,1 

813 

190,85 

562,25 

  

  

місцевий бюджет 

26,3 

16,5 

9,8 

  

  

  

одиниць 

72 

  

  

43 

29 

  

розроблення проекту та будівництво аеродрому (штучне аеродромне покриття для облаштування місць стоянки повітряних суден) 

- " - 

державний бюджет 

455,5 

  

4,8 

300,7 

150 

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та будівництво аеродромно-
диспетчерської вежі 

Мінтрансзв'язку 

- " - 

73,3 

  

3,3 

42 

28 

  

державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" 

інші джерела (власні кошти) 

50 

  

  

15 

35 

  

пасажирів 
на день
(10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу  

11000 

  

  

  

11000 

  

розроблення проекту та будівництво аеровокзалу 

Мінтрансзв'язку 

державний бюджет  

1136,8 

  

  

1111,8 

25 

  

Донецька обласна рада  

місцевий бюджет  

200 

  

100 

50 

50 

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення майстер-плану та бізнес-плану 

Донецька обласна рада, інвестор 

інші джерела (кошти інвестора) 

0,6 

0,6 

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та будівництво естакади 

Донецька обласна рада 

місцевий бюджет 

32 

  

  

9,6 

22,4 

  

машино-
місць 

1200 

  

  

  

1200 

  

розроблення проекту та будівництво автостоянки 

- " - 

- " - 

16 

  

  

4,8 

11,2 

  

машино-
місць 

600 

  

  

  

600 

  

розроблення проекту та реконструкція аеровокзальної площі 

- " - 

- " - 

14,4 

  

  

4,3 

10,1 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу 

4000 

2500 

  

  

4000 

  

розроблення проекту та реконструкція існуючого терміналу (за умови, якщо не буде збудовано новий аеровокзал) 

Донецька обласна рада 

місцевий бюджет 

73,8 

  

2,4 

71,4 

  

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу 

10000 

  

  

  

10000 

  

проектування та будівництво тимчасових терміналів (за умови, якщо не буде збудовано новий аеровокзал) 

- " - 

- " - 

63 

  

  

40 

23 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу 

4000 

2000 

4000 

  

  

  

розвиток Луганського аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

65,1 

  

3,5 

  

61,6 

  

місцевий бюджет 

25,1 

14,7 

7,4 

1,2 

1,8 

  

разом 

90,2 

14,7 

10,9 

1,2 

63,4 

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку, Луганська обласна рада 

державний бюджет 

65,1 

  

3,5 

  

61,6 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу 

4000 

2000 

4000 

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеровокзалу 

Луганська обласна рада 

місцевий бюджет 

22,1 

14,7 

7,4 

  

  

  

машино-
місць 

588 

  

  

588 

  

  

облаштування стоянки для автомобілів та інших об'єктів інфраструктури 

- " - 

- " - 

  

  

1,2 

1,8 

  

пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення півфінального матчу 

3000 

  

  

  

3000 

  

розвиток Маріупольського аеропорту, усього 

  

державний бюджет 

26 

  

  

26 

  

  

інші джерела 

60,14 

8,12 

0,02 

  

52 

  

разом 

86,14 

8,12 

0,02 

26 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

розроблення проекту та реконструкція аеродрому 

Мінтрансзв'язку, Маріупольська міська рада 

державний бюджет 

26 

  

  

26 

  

  

Маріупольська міська рада, ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" 

інші джерела (кошти інвестора) 

8,1 

8,1 

  

  

  

  

машино-
місць 

100 

  

  

100 

  

  

облаштування стоянки для автомобілів та інших об'єктів інфраструктури 

- " - 

- " - 

0,04 

0,02 

0,02 

  

  

  

одиниць 

  

  

  

придбання та встановлення метеорологічних радіолокаторів (державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух") 

державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" 

- " - 

52 

  

  

  

52 

  

Разом за завданням 3 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

10570,98 

1222,17 

2546,11 

4689,09 

2107,12 

6,49 

у тому числі  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

державний бюджет 

6952,52 

1080,57 

900,66 

3596,29 

1375 

  

місцеві бюджети  

393,02 

31,2 

121,7 

144,45 

125,67 

  

інші джерела  

3225,44 

110,4 

1523,75 

978,35 

606,45 

6,49 

4. Будівництво, реконструкція і ремонт залізниць 

кілометрів 

1489 

261 

479 

370 

379 

  

запровадження на залізницях України швидкісного руху пасажирських поїздів (інфраструктура) 

Укрзалізниця 

інші джерела (власні кошти) 

9203 

1498 

3221 

2418 

2066 

  

одиниць 

584 

  

170 

208 

206 

  

закупівля пасажирського рухомого складу 

- " - 

- " - 

2016 

  

595 

715 

706 

  

одиниць 

12 

  

реконструкція депо 

- " - 

- " - 

400 

15 

55 

140 

190 

  

одиниць 

  

  

  

  

реконструкція вагонної дільниці ВДЧ-1 Київ-
Пасажирський з перенесенням ремонтної бази 

- " - 

- " - 

180 

57 

57 

57 

  

кілометрів 

177 

19 

59 

59 

40 

  

комплексна модернізація ділянки на залізничному напрямку Полтава - Бурти - Користівка для розвантаження ділянок на залізничних напрямках, якими рухатимуться пасажирські поїзди з учасниками Чемпіонату та вболівальниками 

- " - 

- " - 

684 

74 

228 

227 

155  

  

протяжність мосту, кілометрів 

  

  

  

  

будівництво залізнично-
автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві 

- " - 

державний бюджет 

1200 

1200 

  

  

  

  

Мінтрансзв'язку 

- " - 

1979 

  

650 

650 

350 

329 

протяжність колій залізничних підходів, кілометрів 

33 

  

  

  

33 

  

  

Укрзалізниця 

інші джерела (власні кошти) 

2589,58 

466,4 

920,27 

774,56 

232,87 

195,48 

разом 

5768,58 

1666,4 

1570,27 

1424,56 

582,87 

524,48 

одиниць 

  

  

  

  

реконструкція вокзалу на станції Донецьк 

- " - 

інші джерела (власні кошти) 

200 

  

100 

100 

  

  

одиниць 

  

  

  

  

завершення будівництва пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця 

Укрзалізниця 

інші джерела (власні кошти) 

3194,65 

  

405 

1385,33 

702,15 

702,17 

одиниць 

13 

  

  

ремонт вокзальних комплексів у межах Київського залізничного вузла 

- " - 

- " - 

132 

41 

41 

41 

  

одиниць 

  

  

  

  

реконструкція пункту відстою туристичних поїздів на станції Київ-Дніпровський 

- " - 

- " - 

20 

  

чоловік 

7000 

  

  

5000 

2000 

  

організація проведення цільових курсів вивчення у рамках професійного спрямування іноземних мов для членів поїзних бригад провідників і працівників вокзалів 

- " - 

- " - 

0,3 

  

  

0,2 

0,1 

  

одиниць 

5000 

  

  

  

5000 

  

підготовка та видання словників, розмовників для членів поїзних бригад, провідників і працівників вокзалів, виготовлення інформаційної продукції 

- " - 

- " - 

0,2 

  

  

  

0,2 

  

розроблення графіка руху та графіка призначення додаткових поїздів різних категорій, зокрема 15 туристичних, для забезпечення перевезень пасажирів з урахуванням графіка проведення Чемпіонату 

- " - 

- " - 

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

  

створення системи бронювання та продажу залізничних квитків через Інтернет 

- " - 

- " - 

45 

14 

14 

14 

  

одиниць 

  

  

  

будівництво двоколійного залізничного тунелю на перегоні Бескид - Скотарське на залізничному напрямку Львів - Чоп 

Укрзалізниця 

інші джерела (власні кошти) 

314,2 

  

67,8 

104,4 

102 

40 

Разом за завданням 4 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

22157,93 

3276,4 

6360,07 

6632,49 

4622,32 

1266,65 

у тому числі 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

державний бюджет 

3179 

1200 

650 

650 

350 

329 

інші джерела 

18978,93 

2076,4 

5710,07 

5982,49 

4272,32 

937,65 

5. Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт за європейськими стандартами автомобільних доріг загального користування (міжміське сполучення) 

  

  

  

  

  

  

  

поліпшення транспортно-
експлуатаційного стану автомобільних доріг, а саме: 

  

  

  

  

  

  

  

  

кілометрів 

205,6 

  

  

95 

95,6 

15 

М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі - капітальний ремонт 

Укравтодор 

державний бюджет 

250,78 

0,19 

  

120 

122 

8,59 

кілометрів 

191 

  

93,26 

97,74 

  

  

М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ - капітальний ремонт, реконструкція 

- " - 

державний бюджет 

710,62 

244,16 

466,46 

  

  

  

інші джерела 

514,41 

15,94 

  

384,06 

114,41 

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

комерційні кредити 

514,41 

15,94 

  

384,06 

114,41 

  

разом 

1225,03 

260,1 

466,46 

384,06 

114,41 

  

кілометрів 

829,56 

  

18,75 

325,81 

425 

60 

М-03 Київ - Харків - Довжанський - будівництво, реконструкція, капітальний ремонт 

- " - 

державний бюджет 

1976,7 

39,87 

163,28 

764,43 

809,12 

200 

інші джерела 

2177 

  

421,5 

696,5 

1059 

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

кредитні кошти МБРР 

2177 

  

421,5 

696,5 

1059 

  

разом 

4153,7 

39,87 

584,78 

1460,93 

1868,12 

200 

кілометрів 

65,01 

2,3 

28,01 

  

24,7 

10 

М-04 Знам'янка - Луганськ - Ізварине - будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 

Укравтодор 

державний бюджет 

533,93 

108,24 

122,32 

75,37 

203 

25 

інші джерела 

2141,02 

  

  

923 

1063,02 

155 

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

комерційні кредити 

2141,02 

  

  

923 

1063,02 

155 

разом 

2674,95 

108,24 

122,32 

998,37 

1266,02 

180 

кілометрів 

27,58 

  

15,2 

12,38 

  

  

М-05 Київ - Одеса - капітальний ремонт 

- " - 

державний бюджет 

336,02 

67,56 

  

196,46 

72 

  

інші джерела 

1950 

  

  

628,91 

1157,82 

163,27 

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

комерційні кредити 

1950 

  

  

628,91 

1157,82 

163,27 

разом 

2286,02 

67,56 

  

825,37 

1229,82 

163,27 

кілометрів 

649,26 

109,3 

168,46 

160,03 

204,52 

6,95 

М-06 Київ - Чоп - реконструкція, капітальний ремонт 

- " - 

державний бюджет 

2200 

309,73 

448,97 

621,17 

820,13 

  

інші джерела 

4507,6 

471 

1038,5 

1829 

1169,1 

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

кредитні кошти ЄБРР та ЄІБ 

4507,6 

471 

1038,50 

1829 

1169,1 

  

разом 

6707,6 

780,73 

1487,47 

2450,17 

1989,23 

  

кілометрів 

380 

2,2 

74 

134 

150 

19,8 

М-07 Київ - Ковель - Ягодин - реконструкція, капітальний ремонт 

- " - 

державний бюджет 

1421,4 

221,2 

593,2 

196,5 

410,5 

  

інші джерела 

1870,6 

  

  

635,2 

1200 

35,4 

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

комерційні кредити 

1870,6 

  

  

635,2 

1200 

35,4 

разом 

3292 

221,2 

593,2 

831,7 

1611 

35,4 

кілометрів 

62,5 

1,15 

  

  

56,35 

М-09 Львів - Рава-Руська - реконструкція, капітальний ремонт 

- " - 

державний бюджет 

169,24 

17,74 

  

  

116,5 

35 

кілометрів 

62,01 

1,15 

  

  

55 

6,35 

М-10 Львів - Краковець, контрольно-пропускний пункт Краковець - капітальний ремонт 

Укравтодор 

державний бюджет 

52,72 

  

  

15,97 

31,94 

4,81 

інші джерела 

350 

  

  

130 

185 

35 

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

комерційні кредити 

350 

  

  

130 

185 

35 

разом 

402,72 

  

  

145,97 

216,94 

39,81 

кілометрів 

72,1 

  

  

25 

35,55 

11,55 

М-11 Львів - Шегині, контрольно-пропускний пункт Шегині - капітальний ремонт 

- " - 

державний бюджет 

201,28 

  

  

18,57 

142,14 

40,57 

кілометрів 

5,51 

5,51 

  

  

  

  

М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта в обхід м. Новомосковська - капітальний ремонт, будівництво 

- " - 

- " - 

40,77 

40,77 

  

  

  

  

місцевий бюджет 

  

  

  

  

  

  

інші джерела 

  

  

  

  

  

  

разом 

40,77 

40,77 

  

  

  

  

кілометрів 

28,5 

  

  

  

20 

8,5 

М-20 Харків - Щербаківка - капітальний ремонт 

- " - 

державний бюджет 

140 

  

  

  

105 

35 

кілометрів 

147,8 

  

0,9 

56,27 

83,78 

6,85 

Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне - реконструкція, капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

639,37 

12,46 

  

154,6 

400,08 

72,23 

кілометрів 

120,89 

10,25 

110,64 

  

  

  

Р-51 Харків - Красноград - Перещепине - будівництво, капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

416,5 

180,59 

235,91 

  

  

  

інші джерела 

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

комерційні кредити 

  

  

  

  

  

  

разом 

416,5 

180,59 

235,91 

  

  

  

кілометрів 

134 

7,8 

60 

61,2 

Р-52 Дніпропетровськ- Царичанка - Кобеляки - Решетилівка - капітальний ремонт, будівництво 

- " - 

державний бюджет 

143,86 

41,95 

80,49 

21,42 

  

  

інші джерела 

480 

12,4 

  

104,4 

347,2 

16 

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

комерційні кредити 

480 

12,4 

  

104,4 

347,2 

16 

разом 

623,86 

54,35 

80,49 

125,82 

347,2 

16 

кілометрів 

33,3 

  

  

10 

20,8 

2,5 

Р-54 Мукачеве - Берегове - контрольно-пропускний пункт Лужанка - будівництво, капітальний ремонт 

Укравтодор 

державний бюджет 

296 

6,08 

20 

100 

124,92 

45 

кілометрів 

84,4 

  

  

15 

21,06 

48,34 

будівництво та експлуатація нової автомобільної дороги Львів - Краковець на умовах концесії 

- " - 

- " - 

644 

12,6 

  

202,4 

329 

100 

місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

інші джерела 

2296 

  

  

440 

541 

1315 

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

концесіонер 

кошти концесіонера 

2296 

  

  

440 

541 

1315 

разом 

2940 

12,6 

  

642,4 

870 

1415 

кілометрів 

7,11 

  

7,11 

  

  

  

велика кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва через автомобільну дорогу Р-03 північно-східний обхід м. Києва з під'їздом до дороги М-03 (в межах Київської області) - реконструкція 

Укравтодор 

державний бюджет 

144,79 

14,79 

130 

  

  

  

кілометрів 

21 

  

  

  

16 

під'їзд до контрольно-пропускного пункту Порубне через автомобільну дорогу М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

147 

  

  

  

112 

35 

кілометрів 

18 

  

  

  

13 

під'їзд до контрольно-пропускного пункту Грем'яч через автомобільну дорогу Р-12 Чернігів - Мена - Сониця - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

126 

  

  

16,75 

75 

34,3 

кілометрів 

22 

  

  

  

17 

під'їзд до контрольно-пропускного пункту Сеньківка через автомобільну дорогу Р-13 Чернігів - Городня - Сеньківка - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

154 

  

  

  

119 

35 

кілометрів 

15,4 

  

  

  

10 

5,4 

під'їзд до контрольно-пропускного пункту Грушів - Будомеж через автомобільну дорогу Т-14-03 Грушів - Немирів - реконструкція, будівництво, капітальний ремонт 

Укравтодор 

державний бюджет 

73,15 

2,73 

  

34,27 

30 

6,15 

кілометрів 

51,5 

  

  

  

40 

11,5 

під'їзд до контрольно-пропускного пункту Нижанковичі - Мельховіце через автомобільну дорогу Т-14-18 Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий - будівництво, капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

224,5 

  

  

108 

99,2 

17,3 

кілометрів 

  

  

  

під'їзд до контрольно-пропускного пункту Угринів - Довгобичув через автомобільну дорогу Т-14-08 Угринів - Хоробрів - будівництво, капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

95,9 

  

  

25 

60,9 

10 

кілометрів 

120 

  

  

50 

50 

20 

під'їзд до Луцького аеропорту через автомобільну дорогу Н-17 Львів - Радехів - Луцьк - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

290 

2,47 

  

113,1 

124,42 

50 

кілометрів 

100 

  

  

45 

45 

10 

під'їзд до Івано-Франківського аеропорту від автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп через дорогу Н-10 Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

500 

  

  

150,72 

299,28 

50 

кілометрів 

2,4 

  

  

  

  

2,4 

під'їзд до Гостомельського аеропорту від автомобільної дороги М-07 Київ - Ковель - Ягодин через дорогу Т-10-11 Гостомель - Макарівська Буда - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

75 

  

  

  

50 

25 

кілометрів 

83 

  

  

  

73 

10 

під'їзд до Маріупольського аеропорту від Донецька через автомобільну дорогу Н-20 Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь - капітальний ремонт 

Укравтодор 

державний бюджет 

180 

  

  

  

160 

20 

кілометрів 

12,32 

  

10,32 

  

  

об'їзд м. Донецька - будівництво 

- " - 

- " - 

257,21 

  

186,22 

70,99 

  

  

кілометрів 

0,46 

  

  

0,46 

  

  

під'їзд до Міжнародного аеропорту "Харків" від автомобільної дороги М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта та дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський через під'їзд до м. Харкова, капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

  

  

  

  

кілометрів 

1,6 

  

  

  

  

1,6 

пониження проїзної частини автомобільної дороги Т-14-16 Львів - Пустомити - Мединичі у зв'язку з реконструкцією аеродрому державного підприємства "Міжнародний аеропорт Львів" - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

78 

  

  

31,5 

44 

2,5 

кілометрів 

41,22 

  

  

  

35 

6,22 

під'їзд до м. Трускавця та с. Східниця від автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп через дорогу Т-14-18 Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий та дороги Т-14-02 Турка - Трускавець - Дрогобич - Пісочне - капітальний ремонт 

- " - 

- " - 

206,09 

  

  

100 

85 

21,09 

 

 

 

 

 

 

 

об'їзд м. Одеса - реконструкція 

- " - 

- " - 

50 

 

50 

 

 

 

Разом за завданням 5 

кілометрів 

3256,9 

131,9 

519,5 

933,7 

1399,8 

272 

  

  

  

29067,6 

1822,4 

3956,9 

8914,4 

11781,7 

2592,2 

у тому числі 

  

3586,4 

133 

519,5 

1108,7 

1537,9 

287,3 

  

  

державний бюджет 

12780,9 

1323,1 

2496,9 

3143,3 

4945,1 

872,5 

інші джерела 

16286,7 

499,3 

1460 

5771,1 

6836,6 

1719,7 

6. Облаштування пунктів пропуску через державний кордон України 

  

  

  

  

  

  

  

виконання галузевої програми Держприкордонслужби 

Адміністрація Держприкордонслужби 

державний бюджет 

45,7 

6,4 

8,4 

7,5 

10,4 

13 

міжнародна технічна допомога 

інші джерела 

81,1 

12,5 

13,7 

15 

18,6 

21,3 

  

разом 

126,8 

18,9 

22,1 

22,5 

29 

34,3 

об'єкти 

  

  

  

  

  

  

будівництво пунктів пропуску для автомобільного сполучення через державний кордон, а саме: 

  

  

  

  

  

  

  

  

на кордоні з Республікою Польща 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво міжнародного автомобільного пункту пропуску (далі - пункт пропуску) Адамчуки 

Мінфін (Держмитслужба) 

державний бюджет 

1,65 

  

  

1,65 

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Боберка 

- " - 

- " - 

1,51 

  

1,51 

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Белз 

- " - 

- " - 

1,51 

  

1,51 

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Мішанець 

- " - 

- " - 

1,51 

  

1,51 

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Лубня 

- " - 

- " - 

2,6 

  

  

2,6 

  

  

  

  

  

  

  

удосконалення інфраструктури пункту пропуску Рава-Руська 

- " - 

- " - 

12 

  

  

12 

  

  

  

  

  

  

  

створення єдиного цілісного комплексу функціонального модуля "фільтр пункту пропуску" пункту пропуску Краківець 

- " - 

- " - 

4,49 

  

4,49 

  

  

  

на кордоні з Республікою Молдова 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

удосконалення інфраструктури митного посту Ямпіль 

- " - 

- " - 

0,18 

  

0,18 

  

  

  

на кордоні з Угорською Республікою 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Дзвінкове 

Мінфін (Держмитслужба) 

державний бюджет 

27,26 

  

1,3 

21,65 

4,31 

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Косино 

- " - 

- " - 

27,26 

  

1,3 

20,32 

5,64 

  

  

  

  

  

  

організація дорожнього руху, розмежування смуг руху транспортних засобів та встановлення технічних засобів митного контролю у пункті пропуску Чоп (Тиса) 

- " - 

- " - 

12,25 

  

4,27 

7,98 

  

  

на кордоні з Румунією 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Дякове 

- " - 

- " - 

39,16 

  

1,65 

10,24 

27,27 

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Порубне 

- " - 

- " - 

50,65 

  

18,71 

31,94 

  

  

на кордоні з Російською Федерацією 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Бачівськ 

- " - 

- " - 

9,5 

  

9,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво пункту пропуску Просяне 

- " - 

- " - 

1,35 

  

1,35 

  

  

  

на кордоні з Словацькою Республікою 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів митної інфраструктури пункту пропуску Ужгород 

- " - 

- " - 

21,18 

  

20,29 

0,89 

  

  

на кордоні з Білорусією 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

розширення пункту пропуску Нові Яриловичі 

- " - 

- " - 

45,86 

  

29,48 

16,38 

  

  

  

  

  

  

  

удосконалення інфраструктури пункту пропуску Виступовичі 

- " - 

- " - 

5,936 

  

5,94 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

усього 

  

  

265,86 

  

102,99 

125,65 

37,22 

  

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція пунктів пропуску для автомобільного сполучення через державний кордон, а саме: 

  

  

  

  

  

  

  

  

на кордоні з Республікою Польща 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція пункту пропуску Устилуг 

Мінфін (Держмитслужба) 

державний бюджет 

37,79 

  

2,22 

10,3 

25,27 

  

  

  

  

  

  

реконструкція пункту пропуску Ягодин 

- " - 

- " - 

45,86 

8,58 

23,56 

13,73 

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція пункту пропуску Смільниця 

- " - 

- " - 

2,4 

  

  

2,4 

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція боксу для поглибленого огляду автотранспорту на пункті пропуску Рава-Руська 

- " - 

- " - 

0,514 

  

0,514 

  

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція пункту пропуску Шегині 

- " - 

- " - 

3,44 

  

3,44 

  

  

  

на кордоні з Угорською Республікою 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція пункту пропуску Лужанка 

- " - 

- " - 

36,01 

  

10,13 

25,88 

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція пункту пропуску Вилок 

- " - 

- " - 

35,17 

0,2 

10,49 

24,48 

  

  

на кордоні із Словацькою Республікою 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів інфраструктури пункту пропуску Ужгород 

- " - 

- " - 

45,24 

  

0,06 

45,18 

  

  

на кордоні з Російською Федерацією 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

реконструкція пункту пропуску Довжанський 

- " - 

- " - 

36,98 

  

10,03 

26,95 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

усього 

  

  

243,41 

8,78 

60,44 

148,92 

25,27 

  

Разом за завданням 6 

  

26 

  

10 

12 

  

  

  

  

636,07 

27,68 

185,53 

297,07 

91,49 

34,3 

у тому числі 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

державний бюджет 

554,971 

15,18 

171,83 

282,07 

72,89 

13 

інші джерела 

81,1 

12,5 

13,7 

15 

18,6 

21,3 

7. Створення сучасних систем для забезпечення надання послуг громадського транспорту навколо мм. Києва, Донецька, Львова, Харкова та здійснення контролю за безпекою на дорогах, що ведуть до стадіонів 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

кількість одиниць придбаного рухомого складу 

191 

20 

26 

46 

58 

41 

оновлення парку трамвайних вагонів у містах, в яких відбуватимуться матчі Чемпіонату, а саме у: 

  

  

  

  

  

  

  

  

46 

17 

17 

Києві 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

78,75 

  

3,5 

29,75 

29,75 

15,75 

Київська міськдерж-
адміністрація 

місцевий бюджет 

82,75 

3,5 

29,75 

29,75 

15,75 

інвестор 

інші джерела 

  

  

  

  

  

  

  

разом 

161,5 

59,5 

59,5 

31,5 

47 

10 

13 

10 

10 

Донецьку 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

80,45 

5,2 

17,5 

22,75 

17,5 

17,5 

Донецька міська рада 

місцевий бюджет 

80,65 

5,4 

17,5 

22,75 

17,5 

17,5 

  

інші джерела 

  

  

  

  

  

  

  

разом 

161,1 

10,6 

35 

45,5 

35 

35 

14 

  

  

Львові 

  

державний бюджет 

24,5 

  

  

5,25 

10,5 

8,75 

Львівська міська рада 

місцевий бюджет 

24,5 

  

  

5,25 

10,5 

8,75 

  

разом 

49 

  

  

10,5 

21 

17,5 

68 

15 

10 

15 

17 

11 

Харкові 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

100,75 

15 

10,5 

26,25 

29,75 

19,25 

Харківська міська рада 

місцевий бюджет 

106,25 

13,5 

17,5 

26,25 

29,75 

19,25 

інвестор 

інші джерела 

8,7 

8,7 

  

  

  

  

  

разом 

215,7 

37,2 

28 

52,5 

59,5 

38,5 

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

587,3 

51,8 

70 

168 

175 

122,5 

  

  

  

  

  

  

у тому числі 

  

державний бюджет 

284,45 

20,2 

31,5 

84 

87,5 

61,25 

  

місцеві бюджети 

294,15 

22,9 

38,5 

84 

87,5 

61,25 

  

інші джерела 

8,7 

8,7 

  

  

  

  

кількість одиниць придбаного рухомого складу 

319 

38 

38 

65 

108 

70 

оновлення парку тролейбусів у містах, в яких відбуватимуться матчі Чемпіонату, а саме у: 

  

  

  

  

  

  

  

  

183 

32 

20 

35 

58 

38 

Києві 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

88,4 

  

  

23,6 

39,2 

25,6 

Київська міськдержадміністрація 

місцевий бюджет 

161,3 

45,9 

27 

23,6 

39,2 

25,6 

  

разом 

249,7 

45,9 

27 

47,2 

78,4 

51,2 

- " - 

76 

10 

16 

27 

17 

Донецьку 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

40,6 

0,79 

  

10,08 

18,23 

11,5 

Донецька міська рада 

місцевий бюджет 

59,18 

5,87 

13,5 

10,08 

18,23 

11,5 

  

разом 

99,78 

6,66 

13,5 

20,16 

36,46 

23 

- " - 

54 

  

20 

15 

10 

Львові 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

36,52 

  

13,5 

6,07 

10,2 

6,75 

Львівська міська рада 

місцевий бюджет 

36,52 

  

13,5 

6,07 

10,2 

6,75 

  

разом 

73,04 

  

27 

12,14 

20,4 

13,5 

21 

  

Харкові 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

12,16 

  

  

3,38 

5,4 

3,38 

Харківська міська рада 

місцевий бюджет 

16,21 

  

4,05 

3,38 

5,4 

3,38 

  

разом 

28,37 

  

4,05 

6,76 

10,8 

6,76 

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

450,89 

52,56 

71,55 

86,26 

146,06 

94,46 

  

  

  

  

  

  

у тому числі 

  

державний бюджет 

177,68 

0,79 

13,50 

43,13 

73,03 

47,23 

місцеві бюджети 

273,21 

51,77 

58,05 

43,13 

73,03 

47,23 

протяжність збудованих та реконструйованих трамвайних і тролейбусних ліній, кілометрів 

109,92 

  

39,63 

30,33 

19,98 

19,98 

будівництво та реконструкція трамвайних і тролейбусних ліній у містах, в яких відбуватимуться матчі Чемпіонату, а саме у: 

  

  

  

  

  

  

  

  

23 

  

Києві 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

24,4 

  

  

12,4 

Київська міськдержадміністрація 

місцевий бюджет 

24,4 

  

7,9 

4,5 

  

разом 

48,8 

  

7,9 

16 

16,9 

19,19 

  

3,07 

4,56 

4,56 

Донецьку 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

19,5 

  

  

7,4 

7,5 

4,6 

Донецька міська рада 

місцевий бюджет 

19,5 

  

2,9 

7,4 

4,6 

4,6 

  

разом 

39 

  

2,9 

14,8 

12,1 

9,2 

26 

  

  

13 

13 

  

Львові 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

20,6 

  

  

4,5 

13 

3,1 

Львівська міська рада 

місцевий бюджет 

20,6 

  

9,9 

4,5 

3,1 

3,1 

  

разом 

41,2 

  

9,9 

16,1 

6,2 

18,24 

  

4,2 

1,6 

6,22 

6,22 

Харкові 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

19 

  

  

1,3 

11,2 

6,5 

Харківська міська рада 

місцевий бюджет 

19 

  

4,7 

1,3 

6,5 

6,5 

  

разом 

38 

  

4,7 

2,6 

17,7 

13 

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

167 

  

25,4 

42,4 

62,8 

36,4 

  

  

  

  

  

  

у тому числі 

  

державний бюджет 

83,5 

  

  

21,2 

44,1 

18,2 

місцевий бюджет 

83,5 

  

25,4 

21,2 

18,7 

18,2 

  

  

  

  

  

  

будівництво, реконструкція, капітальний ремонт мереж і споруд централізованого водопостачання та водовідведення у містах, в яких відбуватимуться матчі Чемпіонату, а саме у: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Києві
(будівництво другої нитки Головного міського каналізаційного колектора в м. Києві (ділянка на території НСК "Олімпійський") 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

80 

  

20 

60 

  

  

Київська міськдержадміністрація 

державний бюджет 

51,6 

31,6 

20 

  

  

  

- " - 

місцевий бюджет 

17 

10 

  

  

  

  

разом 

148,6 

38,6 

50 

60 

  

  

  

  

  

  

  

  

Донецьку 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

8,6 

2,2 

  

6,4 

  

  

Донецька міська рада 

місцевий бюджет 

45,46 

0,66 

11,2 

11,2 

11,2 

11,2 

  

разом 

54,06 

2,86 

11,2 

17,6 

11,2 

11,2 

  

  

  

  

  

  

Львові 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет 

6,6 

1,1 

  

5,5 

  

  

Львівська міська рада 

місцевий бюджет 

157,45 

0,5 

2,35 

58 

72 

24,6 

  

разом 

164,05 

1,6 

2,35 

63,5 

72 

24,6 

  

  

  

  

  

  

Харкові 

Мінжитлокомунгосп 

державний бюджет  

12,6  

  

  

12,6  

  

  

Харківська міська рада 

місцевий бюджет 

65,7 

18 

19,5 

12,6 

12,6 

  

разом 

78,3 

18 

32,1 

12,6 

12,6 

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

445,01 

58,66 

141,55 

100,6 

95,8 

48,4 

  

  

  

  

  

  

у тому числі 

  

державний бюджет 

159,4 

34,9 

100 

24,5 

  

  

місцеві бюджети 

285,61 

11,16 

41,55 

88,7 

95,8 

48,4 

  

  

  

  

  

  

будівництво, реконструкція, ремонт автомобільних доріг комунальної власності у містах: 

  

  

  

  

  

  

  

  

тисяч метрів квадратних 

286,67 

  

161,67 

  

125 

  

Києві 

Мінекономіки 

державний бюджет 

154,69 

  

31,75 

55,82 

77,12 

  

Київська міськдержадміністрація 

місцевий бюджет 

748,75 

147,2 

193,29 

186,38 

221,88 

  

протяжність, кілометрів 

6,5 

  

  

6,5 

  

  

  

  

разом 

913,44 

147,2 

225,04 

242,2 

299 

  

кілометрів усього 

7,12 

  

  

  

7,12 

  

будівництво та утримання автомобільної дороги Київ - Ірпінь, а саме на ділянках: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

5,5 

  

  

  

5,5 

  

від вул. Генерала Наумова (житловий масив Ново-Біличі) до житлового масиву Романівка - м. Ірпінь 

Київська міськдержадміністрація 

місцевий бюджет 

95,87 

  

  

55 

40,87 

  

  

1,62 

  

  

  

1,62 

  

по вул. К. Маркса, від вул. Пушкінської до вул. Садової, та від житлового масиву Романівка - м. Ірпінь 

Ірпінська міська рада 

місцевий бюджет 

36,69 

  

10 

16,69 

10 

  

  

  

  

  

  

  

  

Донецьку 

Мінекономіки 

державний бюджет 

164,69 

  

31,75 

55,82 

77,1 

  

  

9,89 

  

3,39 

  

6,5 

  

  

Донецька міська рада 

місцевий бюджет 

751,67 

8,39 

252,72 

243,68 

246,9 

  

  

разом 

916,36 

8,39 

284,47 

299,5 

324 

  

тисяч метрів квадратних 

77,1 

  

  

50 

27,1 

  

Львові 

Мінекономіки 

державний бюджет 

164,69 

  

31,75 

55,82 

77,12 

  

Львівська міська рада 

місцевий бюджет 

902,43 

18,97 

187,5 

199,62 

496,34 

  

протяжність, кілометрів 

20,9 

  

  

20,9 

  

  

  

  

разом 

1067,12 

18,97 

219,25 

255,44 

573,46 

  

- " - 

  

  

  

  

  

  

Харкові 

Мінекономіки 

державний бюджет 

164,69 

  

31,75 

55,82 

77,12 

  

Харківська міська рада 

місцевий бюджет 

724,46 

35,44 

158,69 

257,5 

257,78 

15,05 

79,08 

  

  

20,4 

55,65 

3,03 

  

інвестор 

інші джерела 

17 

  

  

11 

  

разом 

906,15 

35,44 

190,44 

319,32 

345,9 

15,05 

  

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

3935,63 

210 

929,2 

1188,15 

1593,23 

15,05 

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі 

  

державний бюджет 

658,76 

  

127 

223,28 

308,48 

  

місцеві бюджети 

3259,87 

210 

802,2 

958,87 

1273,75 

15,05 

інші джерела 

17 

  

  

11 

  

  

  

  

  

  

  

  

будівництво буферних зон навколо міст, в яких відбуватимуться матчі Чемпіонату, а саме у: 

  

  

  

  

  

  

  

  

одиниць 

  

  

  

Києві 

Київська облдержадміністрація 

інші джерела 

15 

  

  

  

одиниць 

  

  

  

Донецьку 

Донецька міська рада 

- " - 

  

  

  

одиниць 

  

  

  

Львові 

Львівська міська рада 

- " - 

15 

  

  

  

одиниць 

  

  

  

Харкові 

Харківська міська рада 

- " - 

12 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі 

  

інші джерела 

51 

  

  

21 

30 

  

Разом за завданням 7 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

5612,29 

360,42 

1177,7 

1673,76 

2092,39 

308,06 

у тому числі 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

державний бюджет 

1363,79 

55,89 

212 

456,11 

513,11 

126,68 

місцеві бюджети 

4171,8 

295,83 

965,7 

1190,65 

1538,28 

181,38 

інші джерела 

76,7 

8,7 

  

27 

41 

  

8. Будівництво, реконструкція та переоснащення готелів, гуртожитків та прилеглих до них територій у мм. Києві, Донецьку, Львові, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та Київській області 

кількість номерів, одиниць, 

37569 

  

  

  

  

  

  

Готелі 

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

20763 

  

  

  

  

  

  

м. Київ 

  

  

  

  

  

  

  

кількість номерів 

4499 

  

270 

659 

4029 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

234 

  

  

  

234 

  

переоснащення п'ятизіркового готелю "Свята Софія Хаят Рідженсі", вул. А. Тарасової, 5а 

інвестор 

інші джерела 

2  

  

  

289 

  

  

  

289 

  

переоснащення п'ятизіркового готелю "Прем'єр-палац", на розі бульв. Т. Шевченка, 5 - 7 та вул. Пушкінської, 29 

- " - 

- " - 

  

  

138 

  

  

  

138 

  

переоснащення п'ятизіркового готелю "Опера", вул. Б. Хмельницького, 53 

- " - 

- " - 

  

  

120 

  

  

  

120 

  

будівництво п'ятизіркового готелю, вул. Дегтярна, 2 - 4 

ВАТ "Трест "Київміськбуд-1" імені М. П. Загороднього 

- " - 

250 

50 

50 

100 

50 

  

  

200 

  

  

  

200 

  

будівництво гольф-клубу з п'ятизірковим готельним комплексом, вул. Богатирська на північ від затоки "Верблюд" в урочищі Оболонь 

ТОВ "Дніпровська рів'єра" 

- " - 

310 

87 

87 

68 

68 

  

  

270 

  

270 

  

  

  

будівництво адміністративно-
готельного п'ятизіркового комплексу "Інтерконтиненталь", вул. Велика Житомирська, 2а 

ТОВ "Ярославів Вал" 

- " - 

80 

60 

20 

  

  

  

  

22 

  

  

22 

  

  

будівництво п'ятизіркового офісно-готельного комплексу, вул. Різницька - вул. Московська, 2/32 - 34 

ТОВ "К.А.Н." 

- " - 

390 

65 

285 

40 

  

  

  

96 

  

  

  

96 

  

будівництво п'ятизіркового апартамент-готелю "Жуків острів" в складі соціальної інфраструктури котеджної малоповерхової забудови, мікрорайоні Чапаєвка Північна 

ОК КІЗ "Коник" 

інші джерела 

333 

33 

100 

100 

100 

  

  

95 

  

  

  

95 

  

Будівництво п'ятизіркового готелю, вул. Оболонська набережна, 20 

ТОВ "КСГ" 

- " - 

110 

  

15 

60 

35 

  

  

287 

  

  

287 

  

  

будівництво п'ятизіркового готелю "Софітель" з підземним паркінгом, вул. Лютеранська, 14в 

ЗАТ "Промінвестгруп-1" 

- " - 

353,5 

120 

120 

113,5 

  

  

  

350 

  

  

  

350 

  

будівництво п'ятизіркового готельного комплексу зі спортивно-
оздоровчими спорудами та закладами ресторанного господарства, Дніпровська набережна 

інвестор 

- " - 

425,5 

100 

100 

100,5 

125 

  

  

449 

  

  

  

449 

  

будівництво п'ятизіркового готельного комплексу "Регент" з об'єктами громадського призначення та підземним паркінгом, вул. Червоноармійська, 35, 35б, 37 

ТОВ "Київ Житло-Інвест Менеджмент" 

- " - 

1000 

360 

210 

210 

220 

  

  

250 

  

  

250 

  

  

будівництво п'ятизіркового готельного комплексу "Фермонт Готель Київ", вул. Набережно-
Хрещатицька, 1а 

ТОВ "Ярославів Вал" 

- " - 

300 

48,7 

131 

120 

  

  

  

351 

  

  

  

351 

  

будівництво п'ятизіркового готельно-офісного комплексу "Хілтон" (257 номерів та 94 апартаменти), вул. Т. Шевченка, 28 - 30 

ТОВ "Міжнародно-
діловий центр" 

інші джерела 

250 

95 

100 

35 

20 

  

  

238 

  

  

  

238 

  

будівництво багатофункціонального комплексу спортивно-
рекреаційного напряму з п'ятизірковим готельним комплексом, бульв. Дружби Народів, 13а 

ТОВ "Центр художньої гімнастики "Школа Дерюгіних" 

- " - 

800 

  

80 

240 

480 

  

  

120 

  

  

  

120 

  

будівництво п'ятизіркового готельного комплексу, вулиці Володимирська, 38а та Золотоворітська, 11 

ЗАТ "Л-Капітал" 

- " - 

600 

  

160 

140 

300 

  

Київська область 

  

  

450 

  

  

  

450 

  

будівництво п'ятизіркового готельного комплексу, с. Дружня Бородянського району 

ТОВ "Корсандо" 

- " - 

1392 

  

392 

500 

500 

  

  

250 

  

  

  

250 

  

будівництво п'ятизіркового готелю з полями для гольфа, с. Копилів Макарівського району 

Група компаній GV Group 

- " - 

620 

20 

200 

200 

200 

  

  

100 

  

  

100 

  

  

будівництво п'ятизіркового готелю у готельному та рекреаційно-
спортивному комплексі "Левада-Березань", м. Березань 

ТОВ "Левада-Березань" 

- " - 

305 

100 

100 

100 

  

  

200 

  

  

  

200 

  

будівництво п'ятизіркового готелю та футбольного поля в багатофункціональному курортному комплексі, с. Литвинівка Вишгородського району 

інвестиційний проект компанії "Євро Холдинг Інвест" 

інші джерела 

650 

50 

200 

200 

200 

  

Київ 

  

кількість номерів 

8301 

62 

130 

1224 

6885 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

57 

  

  

  

57 

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Поділ Плаза", вул. Костянтинівська, 7а 

  

- " - 

  

  

80 

  

  

  

80 

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Рів'єра", вул. Петра Сагайдачного, 15 

  

- " - 

  

  

255 

  

  

  

255 

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Редіссон САС Київ", вул. Ярославів Вал, 22 

  

- " - 

  

  

187 

  

  

  

187 

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Київ", вул. М. Грушевського, 26/1 

  

- " - 

  

  

  

  

  

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Паллада-2002", вул. Набережно-
Хрещатицька, п'ятий причал 

  

- " - 

  

  

28 

  

  

  

28 

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Перлина Дніпра", вул. Набережно-
Хрещатицька, п'ятий причал 

  

інші джерела 

  

  

186 

  

  

  

186 

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Дніпро", вул. Хрещатик, 1/2 

  

- " - 

  

  

350 

  

  

  

350 

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Президент-готель", вул. Госпітальна, 12 

  

- " - 

  

  

87 

  

  

87 

  

  

переоснащення чотиризіркового готелю "Національний", вул. Липська, 5 

інвестор 

- " - 

30 

14 

  

  

  

42 

  

42 

  

  

  

переоснащення чоти