Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для реализации совместного с Международным банком реконструкции и развития проекта "Усовершенствование системы социальной помощи"

КМ Украины
Постановление КМ от 27.02.2008 № 100
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 лютого 2008 р. N 100

Київ

Про порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 серпня 2013 року N 794)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити, що використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги", здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. N 402 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 18, ст. 710).

Внести до зазначеного Порядку такі зміни:

1) в абзаці шостому пункту 4 слова "цього Порядку" замінити словами "Порядку підготовки реєстрів планових фінансових зобов'язань та звітів за проектом, затвердженого Мінпраці,";

2) в абзаці першому пункту 9 слова і цифри "Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" замінити словами і цифрами "розділу I Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України";

3) розділ "Підготовка реєстрів та звітів за проектом" виключити;

4) пункт 19 замінити пунктами 19 і 191 такого змісту:

"19. Мінпраці на підставі даних зведених реєстрів, отриманих і зареєстрованих згідно з Порядком підготовки реєстрів планових фінансових зобов'язань та звітів за проектом, затвердженим Мінпраці, готує і подає Мінфіну платіжні документи для забезпечення надходження коштів на відповідні рахунки в Державному казначействі. Після надходження коштів Мінпраці готує в установленому законодавством порядку і подає Державному казначейству розподіл асигнувань для перерахування:

бюджетних коштів за програмою 2501630 регіональним підрозділам;

субвенції на відповідні рахунки бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, Київського і Севастопольського міських бюджетів, відкриті в територіальних органах Державного казначейства.

191. Державне казначейство протягом трьох операційних днів після надходження від Мінпраці даних про розподіл асигнувань перераховує кошти за програмою 2501630 на відповідні рахунки регіональних підрозділів, відкриті в територіальних органах Державного казначейства.";

5) в абзаці третьому пункту 22 слова і цифри "Законом України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" замінити словами і цифрами "Законом України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України";

6) пункт 24 викласти у такій редакції:

"24. Учасники розрахунків за субвенцією у графі "Призначення платежу" платіжного доручення посилаються на пункт 14 статті 52 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" і відповідні рішення про місцевий бюджет на 2008 рік, якими визначено обсяг субвенції та порядок здійснення відповідних видатків місцевим бюджетам.".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 26

Опрос