Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок реализации совместного с Международным банком реконструкции и развития проекта "Усовершенствование системы социальной помощи"

КМ Украины
Постановление КМ от 08.11.2007 № 1300
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 листопада 2007 р. N 1300

Київ

Про внесення змін до Порядку реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 серпня 2013 року N 794)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2006 р. N 842 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 25, ст. 1825; 2007 р., N 18, ст. 708), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 26

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги"

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги" (далі - проект), зокрема використання Мінпраці коштів, передбачених у спеціальному фонді державного бюджету для виконання бюджетних програм, спрямованих на реалізацію цього проекту (далі - кошти) згідно з Угодою про позику (Проект удосконалення системи соціальної допомоги) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, яка підписана 28 листопада 2005 р. у м. Києві і ратифікована Законом України від 8 лютого 2006 р. N 3408-IV (далі - Угода про позику).".

2. У пункті 2:

у підпункті 1 слова "(Проект удосконалення системи соціальної допомоги) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, підписаної 28 листопада 2005 р. у м. Києві і ратифікованої Законом України від 8 лютого 2006 р. N 3408-IV (далі - Угода про позику)" виключити;

у підпункті 2 і першому реченні підпункту 3 слова "за програмою "Підвищення ефективності управління реформою системи соціального захисту" замінити словами "за програмою, для виконання якої затверджено бюджетні призначення на здійснення Мінпраці заходів з реалізації проекту";

у підпункті 5 слова "за програмою "Підвищення ефективності управління реформою системи соціального захисту" замінити словами "за програмою, для виконання якої затверджено бюджетні призначення на здійснення Мінпраці заходів з реалізації проекту,";

підпункт 4 викласти в такій редакції:

"4) готує та подає Мінфіну:

платіжні документи, відповідно до яких надходять кошти на спеціальний рахунок, відкритий відповідно до Угоди про позику (далі - спеціальний рахунок), та їх гривневий еквівалент - на відповідні рахунки, відкриті в Державному казначействі, проводяться операції купівлі-продажу валюти, розрахунки у валюті з постачальниками (виконавцями, надавачами) товарів (робіт, послуг) у рамках реалізації проекту, а також здійснюється повернення невикористаного залишку коштів Міжнародному банку реконструкції та розвитку за процедурами, встановленими цим банком;

розподіл коштів у розрізі бюджетних програм за формою, затвердженою Мінпраці та погодженою з Мінфіном. Зазначений розподіл готується у разі надходження коштів на спеціальний рахунок або необхідності перерозподілу залишку коштів на цьому рахунку за бюджетними програмами в межах відповідних бюджетних призначень, затверджених законом про державний бюджет на відповідний рік;".

3. В абзаці другому пункту 3 слова "продаж валюти" замінити словами "купівлю-продаж валюти".

4. Пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Залишок коштів на рахунках, відкритих Мінпраці, розпорядникам коштів державного та місцевих бюджетів в органах Державного казначейства, не використаний ними на кінець бюджетного періоду, підлягає перерахуванню до державного бюджету в порядку, встановленому Державним казначейством, і використовується у наступному бюджетному періоді в порядку, встановленому частиною другою статті 57 Бюджетного кодексу України.

Залишок коштів на рахунках, відкритих в рамках проекту, не використаний Мінпраці, розпорядниками коштів державного та місцевих бюджетів на дату закінчення проекту, використовується за дозволом Міжнародного банку реконструкції та розвитку або повертається цьому банку за встановленими ним процедурами.".

____________

Опрос