Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 27 декабря 2001 г. N 1729

КМ Украины
Постановление КМ от 17.10.2007 № 1244
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 жовтня 2007 р. N 1244

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1729

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 березня 2008 року N 247

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 липня 2016 року N 442)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1729 "Про забезпечення споживачів природним газом" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2347; 2004 р., N 4, ст. 162; 2006 р., N 10, ст. 616, N 24, ст. 1769, N 50, ст. 3321; 2007 р., N 4, ст. 149) зміни, що додаються.

2. Установити, що абзаци другий та третій підпункту 1 і підпункт 2 пункту 1 змін, затверджених цією постановою, діють до 1 січня 2008 року.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 37

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1729

1. У пункті 2 постанови:

1) абзац перший підпункту 2, підпункти 3 і 4 викласти в такій редакції:

"2) установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, підприємств комунальної теплоенергетики, теплових електростанцій, електроцентралей та котелень суб'єктів господарювання (далі - підприємства), зокрема блочних (модульних) котелень (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими підприємствами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води), - з ресурсів природного газу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" імпортного походження, а у разі його недостатності - з ресурсу природного газу власного видобутку за умови щомісячного задоволення потреби населення у природному газі;";

"3) дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", суб'єктів господарювання, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з розподілу природного і нафтового газу, для їх технологічних та інших виробничих потреб - з ресурсів імпортованого природного газу або з ресурсів природного газу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" імпортного походження, а у разі його недостатності - з ресурсу природного газу власного видобутку, за умови щомісячного задоволення потреби населення у природному газі;

4) газодобувних підприємств для виробничо-технологічних витрат і власних потреб, а також виробництва скрапленого газу - за рахунок обсягів природного газу власного видобутку;";

2) абзац перший підпункту 5 викласти в такій редакції:

"5) промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання - з ресурсів газу:";

3) додатки 1 і 2 до постанови виключити.

2. У Порядку забезпечення споживачів природним газом, затвердженому зазначеною постановою:

1) пункти 1, 3 і 4 викласти в такій редакції:

"1. Мінпаливенерго, Мінекономіки і НКРЕ разом з НАК "Нафтогаз України" щороку розробляють прогнозний річний баланс надходження та розподілу природного газу в Україні (з поквартальною розбивкою) з урахуванням потреби в ньому національної економіки, бюджетних установ та організацій, населення, а також можливостей газотранспортної системи і не пізніше ніж 20 грудня року, що передує планованому, подають на затвердження Кабінету Міністрів України.";

"3. Контроль за дотриманням прогнозного річного балансу надходження та розподілу природного газу в Україні здійснюють Мінекономіки, Мінпаливенерго, НКРЕ.

НАК "Нафтогаз України" до 25 числа місяця, що настає за звітним, подає до НКРЕ інформацію про використання природного газу в розрізі регіонів.

4. НАК "Нафтогаз України" на основі прогнозного річного балансу надходження та розподілу природного газу в Україні розробляє на кожний наступний місяць розрахунковий (плановий) баланс надходження та розподілу природного газу в Україні, який не пізніш як за три дні до початку місяця доводяться до відома Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій та НКРЕ.

Газодобувні підприємства НАК "Нафтогаз України", НАК "Надра України", ВАТ "Укрнафта" та інші господарські товариства, частка держави у статутному фонді яких перевищує 50 відсотків, а також господарські товариства, понад 50 відсотків акцій (часток, паїв) яких перебуває у статутних фондах інших господарських товариств, контрольним пакетом акцій яких володіє держава, а також державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" реалізують природний газ власного видобутку (у тому числі той, що видобуто у процесі виконання договорів про спільну діяльність) виключно НАК "Нафтогаз України.".

2) підпункт 2 пункту 2 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 26.03.2008 р. N 247)

____________

Опрос