Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Украины от 14 ноября 2000 г. N 1698 и от 4 июля 2001 г. N 756

КМ Украины
Постановление КМ от 10.10.2007 № 1215
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 жовтня 2007 р. N 1215

Київ

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 і від 4 липня 2001 р. N 756

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 серпня 2015 року N 609)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" (Офіційний вісник України, 2000 р., N 46, ст. 2001; 2003 р., N 41, ст. 2161) і від 4 липня 2001 р. N 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 27, ст. 1212; 2003 р., N 41, ст. 2161; 2006 р., N 13, ст. 892) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698 і від 4 липня 2001 р. N 756

1. Пункт 22 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. N 1698, викласти у такій редакції:

"22. Головавтотрансінспекція 

надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України "Про автомобільний транспорт".". 

2. Пункт 39 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 р. N 756, викласти у такій редакції:

"39. 

Надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України "Про автомобільний транспорт" 

відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про наявність власної або орендованої матеріально-технічної бази та штатних спеціалістів для проведення технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів, перевірки їх технічного стану, зберігання, забезпечення проведення медичного огляду водіїв або укладення договорів про закупівлю таких послуг з поданням їх завірених копій

засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії документів, що підтверджують відповідний рівень освіти (кваліфікації) осіб, які відповідають за:

експлуатацію та технічний стан автомобільних транспортних засобів;

організацію та безпеку перевезень, охорону праці та пожежну безпеку (для автомобільних перевізників з кількістю автомобільних транспортних засобів десять і більше);

забезпечення проведення з працівниками (водіями) інструктажів з безпеки руху, охорони праці та пожежної безпеки (для автомобільних перевізників з кількістю автомобільних транспортних засобів до десяти)

засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії документів, що підтверджують наявність у водіїв міжнародних посвідчень водія (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з міжнародного перевезення пасажирів і вантажів)

засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії свідоцтв про підготовку водіїв автомобільних транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з перевезення небезпечних вантажів) 

список власних або орендованих транспортних засобів (автобуси, вантажні та легкові автомобілі, вантажопасажирські автомобілі, таксі, причепи, напівпричепи) із зазначенням типу, марки, моделі, державного номера, повної маси (пасажиромісткості), року випуску, з наданням копії свідоцтв про реєстрацію або тимчасових реєстраційних талонів, виданих перевізнику, що має намір здійснювати внутрішні перевезення в установленому порядку на підставі договору оренди (найму) транспортного засобу, з поданням копії такого договору

відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про кваліфікацію, стан здоров'я та стаж роботи водіїв, які залучатимуться до надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, з поданням засвідченої копії укладеного з ними трудового договору та копії посвідчення водія відповідної категорії і талона до нього 

засвідчені заявником - суб'єктом господарювання копії свідоцтв про реєстрацію власних транспортних засобів (автобуси, вантажні та легкові автомобілі, вантажопасажирські автомобілі, таксі, причепи, напівпричепи) або тимчасових реєстраційних талонів, виданих перевізнику, що має намір здійснювати внутрішні перевезення в установленому порядку на підставі договору оренди (найму) транспортного засобу, з поданням копії такого договору перевезення (для автомобільних перевізників з кількістю автомобільних транспортних засобів до десяти) 

засвідчені в установленому порядку копії страхових документів, що підтверджують страхування перевізників за обов'язковими видами 

відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про спеціальне обладнання легкового автомобіля, а саме: про наявність розпізнавального ліхтаря, сигнальних ліхтарів, нанесені композиції з квадратів, марку, тип та серійний номер таксометра (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з перевезень пасажирів на таксі)

відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про досвід роботи на внутрішніх перевезеннях на договірних засадах не менше ніж три роки (для автомобільних перевізників, що мають намір надавати послуги з міжнародних перевезень пасажирів і вантажів)". 

____________

Опрос