Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 24 декабря 2003 г. N 1989

КМ Украины
Постановление КМ от 06.06.2007 № 811
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 червня 2007 р. N 811

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2003 p. N 1989

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 травня 2012 року N 451)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2003 р. N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 52, ст. 2778; 2005 р., N 34, ст. 2080) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 27

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2003 р. N 1989

1. У Порядку здійснення митного контролю водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженому зазначеною постановою:

1) в абзаці п'ятому пункту 2 слова "які плавають під іноземним прапором," виключити;

2) доповнити Порядок пунктом 31 такого змісту:

"31. Агентська організація (морський агент) зобов'язана не пізніше ніж за одну добу до прибуття судна в порт призначення на митній території України подати митному органу, в зоні діяльності якого розташований такий порт, інформацію в електронному вигляді за встановленою Держмитслужбою формою про товари, прийняті до перевезення у контейнерах у порт призначення на митній території України. Подана у порядку, встановленому Держмитслужбою, інформація використовується митним органом виключно для визначення форми та обсягу контролю, достатнього для забезпечення додержання законодавства з питань митної справи.

Порядок і форма подання інформації про товари, що підлягають санітарно-епідеміологічному, ветеринарному, фітосанітарному, радіологічному, екологічному контролю, а також контролю за переміщенням культурних цінностей, встановлюються органами державної влади, які здійснюють такі види контролю.";

3) пункт 14 викласти в такій редакції:

"14. Декларування судна закордонного плавання, що використовується виключно для перевезення пасажирів і товарів через митний кордон України, здійснюється без подання вантажної митної декларації. Відомості про таке судно закордонного плавання зазначаються в генеральній декларації.

Для здійснення митного контролю капітан судна або інша особа, що входить до командного складу судна і належним чином уповноважена на це капітаном, подає такі документи:

генеральну декларацію;

зобов'язання капітана судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України) судна закордонного плавання за формою, встановленою Держмитслужбою;

декларацію про вантаж;

коносамент, річкову накладну, де зазначаються найменування, маркування, кількість та/або міра (маса, об'єм) вантажу чи кількість місць, яку він займає, а в разі необхідності - відомості про зовнішній вигляд, стан і особливі властивості вантажу;

список членів суднового екіпажу (суднова роль);

список пасажирів;

декларацію про особисті речі членів суднового екіпажу;

декларацію про суднові припаси;

довідку капітана судна про наявність на борту судна наркотичних (психотропних) засобів, зброї та боєприпасів;

довідку про наявність у судновій касі валюти;

зобов'язання капітана судна, яке плаває під Державним Прапором України, про те, що закуплені за кордоном суднові припаси, зокрема запаси споживання, не будуть винесені із судна;

документи, передбачені Митним кодексом України, іншими законодавчими актами з питань митної справи та міжнародними договорами України (в разі необхідності).

Подані документи повинні бути скріплені судновою печаткою та засвідчені підписом капітана судна або іншої особи, що входить до командного складу судна і належним чином уповноважена на це капітаном. У разі перевезення товарів у контейнерах допускається подання коносамента, скріпленого печаткою та засвідченого підписом керівника або іншого належним чином уповноваженого працівника агентської організації (морського агента). Посадова особа митного органу здійснює оформлення поданих документів у встановленому Держмитслужбою порядку.

Декларування судна, що переміщується через митний кордон України як товар на підставі зовнішньоекономічного договору (контракту), крім договору перевезення, здійснюється у відповідному митному режимі з поданням вантажної митної декларації, заповненої у встановленому Держмитслужбою порядку.";

4) доповнити абзац перший пункту 20 після слів "митних декларацій" словами "або інших документів, передбачених законодавством з питань митної справи".

2. Пункт 9 Порядку здійснення митного контролю повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

"9. Декларування повітряного судна, що використовується виключно для перевезення пасажирів і товарів через митний кордон України, здійснюється без подання вантажної митної декларації. Відомості про таке повітряне судно зазначаються в генеральній декларації.

Для здійснення митного контролю командир повітряного судна подає такі документи:

генеральну декларацію;

зобов'язання командира судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України) повітряного судна за формою, встановленою Держмитслужбою;

список запасів споживання;

каргоманіфест;

авіаційні вантажні та поштові накладні;

товаросупровідні документи;

документи, передбачені Митним кодексом України, іншими нормативно-правовими актами з питань митної справи та міжнародними договорами України (в разі необхідності).

Зобов'язання командира повітряного судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України) такого повітряного судна не подається митному органу в разі:

здійснення міжнародних регулярних польотів на підставі міжнародних договорів України про повітряне сполучення;

перевезення вищих посадових осіб і офіційних державних делегацій;

переміщення через державний кордон повітряних суден з метою забезпечення ліквідації наслідків стихійного лиха, аварії, катастрофи, епідемії;

переміщення через державний кордон повітряних суден у зв'язку з проведенням Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України за її межами або військовими формуваннями іноземних держав на території України заходів у рамках міжнародних договорів України, що передбачають відповідний механізм державного контролю за переміщенням таких повітряних суден.

Контроль за зворотним вивезенням повітряного судна за межі митної території України (ввезенням на митну територію України) здійснюється митними органами на підставі інформації про виліт повітряного судна з аеропорту та приліт його в аеропорт України, яка щоденно подається Держмитслужбі та Адміністрації Держприкордонслужби на безоплатній основі Державіаадміністрацією.

Порядок і форма подання інформації встановлюються Держмитслужбою та Адміністрацією Держприкордонслужби за погодженням з Державіаадміністрацією.

Декларування повітряного судна, що переміщується через митний кордон України як товар на підставі зовнішньоекономічного договору (контракту) купівлі-продажу, міни, оренди, лізингу тощо, здійснюється у відповідному митному режимі з поданням вантажної митної декларації, заповненої у встановленому порядку.".

____________

Опрос