Идет загрузка документа (578 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в план развития сети центров социальных служб для семьи, детей и молодежи на 2005 - 2010 годы

КМ Украины
Постановление КМ от 12.05.2007 № 725
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 травня 2007 р. N 725

Київ

Про внесення змін до плану розвитку мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на 2005 - 2010 роки

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 1 серпня 2013 року N 573)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до плану розвитку мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на 2005 - 2010 роки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2004 р. N 1126 "Про заходи щодо вдосконалення соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 35, ст. 2340), виклавши його у редакції, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 28

 

ПЛАН
розвитку мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на 2005 - 2010 роки

Найменування утворених центрів (станом на 1 серпня 2004 р.) 

Передбачається утворити, усього  

У тому числі за роками 

2005 

2006 

2007 

2008 

2009 

2010 

Автономна Республіка Крим 

Кримський республіканський 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

Бахчисарайський 

 

 

 

 

 

 

 

Білогірський 

 

 

 

 

 

 

 

Кіровський 

 

 

 

 

 

 

 

Красногвардійський 

 

 

 

 

 

 

 

Ленінський 

 

 

 

 

 

 

 

Нижньогірський 

 

 

 

 

 

 

 

Первомайський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

Алуштинський 

 

 

 

 

 

 

 

Армянський 

 

 

 

 

 

 

 

Джанкойський 

 

 

 

 

 

 

 

Євпаторійський 

 

 

 

 

 

 

 

Керченський 

 

 

 

 

 

 

 

Красноперекопський 

 

 

 

 

 

 

 

Сакський 

 

 

 

 

 

 

 

Судацький 

 

 

 

 

 

 

 

Феодосійський 

 

 

 

 

 

 

 

Ялтинський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

10 

 

 

 

 

 

Районні у м. Сімферополі: 

 

 

 

 

 

 

 

Центральний 

 

 

 

 

 

 

 

Желєзнодорожний 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

Разом 

37 

Селищні 

 

 

Разом 

13 

 

Усього  

20 

56 

10 

13 

Вінницька область 

Вінницький обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Барський 

 

 

 

 

 

 

 

Бершадський 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький 

 

 

 

 

 

 

 

Гайсинський 

 

 

 

 

 

 

 

Жмеринський 

 

 

 

 

 

 

 

Іллінецький 

 

 

 

 

 

 

 

Калинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Козятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Крижопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Липовецький 

 

 

 

 

 

 

 

Літинський 

 

 

 

 

 

 

 

Могилів-Подільський 

 

 

 

 

 

 

 

Мурованокуриловецький 

 

 

 

 

 

 

 

Немирівський 

 

 

 

 

 

 

 

Оратівський 

 

 

 

 

 

 

 

Піщанський 

 

 

 

 

 

 

 

Погребищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Теплицький 

 

 

 

 

 

 

 

Тиврівський 

 

 

 

 

 

 

 

Томашпільський 

 

 

 

 

 

 

 

Тростянецький 

 

 

 

 

 

 

 

Тульчинський 

 

 

 

 

 

 

 

Хмільницький 

 

 

 

 

 

 

 

Чернівецький 

 

 

 

 

 

 

 

Чечельницький 

 

 

 

 

 

 

 

Шаргородський 

 

 

 

 

 

 

 

Ямпільський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

27 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

Вінницький 

 

 

 

 

 

 

 

Ладижинський 

 

 

 

 

 

 

 

Могилів-Подільський 

 

 

 

 

 

 

 

Хмільницький 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

Сільські 

 

Разом 

26 

Селищні 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

Усього  

32 

33 

11 

Волинська область 

Волинський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир-Волинський 

 

 

 

 

 

 

 

Горохівський 

 

 

 

 

 

 

 

Іваничівський 

 

 

 

 

 

 

 

Камінь-Каширський 

 

 

 

 

 

 

 

Ківерцівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ковельський 

 

 

 

 

 

 

 

Локачинський 

 

 

 

 

 

 

 

Луцький 

 

 

 

 

 

 

 

Любешівський 

 

 

 

 

 

 

 

Любомльський 

 

 

 

 

 

 

 

Маневицький 

 

 

 

 

 

 

 

Ратнівський 

 

 

 

 

 

 

 

Рожищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Старовижівський 

 

 

 

 

 

 

 

Турійський 

 

 

 

 

 

 

 

Шацький 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

16 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

Луцький 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир-Волинський 

 

 

 

 

 

 

 

Ковельський 

 

 

 

 

 

 

 

Нововолинський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

Сільські 

 

28 

26 

Жидичинський сільський Ківерцівського району 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

67 

28 

26 

Селищні 

 

11 

Разом 

29 

11 

Усього  

22 

97 

40 

34 

Дніпропетровська область 

Дніпропетровський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Апостолівський 

 

 

 

 

 

 

 

Васильківський 

 

 

 

 

 

 

 

Верхньодніпровський 

 

 

 

 

 

 

 

Дніпропетровський 

 

 

 

 

 

 

 

Криворізький 

 

 

 

 

 

 

 

Криничанський 

 

 

 

 

 

 

 

Магдалинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Межівський 

 

 

 

 

 

 

 

Нікопольський 

 

 

 

 

 

 

 

Новомосковський 

 

 

 

 

 

 

 

Павлоградський 

 

 

 

 

 

 

 

Петриківський 

 

 

 

 

 

 

 

Петропавлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Покровський 

 

 

 

 

 

 

 

П'ятихатський 

 

 

 

 

 

 

 

Синельниківський 

 

 

 

 

 

 

 

Солонянський 

 

 

 

 

 

 

 

Софіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Томаківський 

 

 

 

 

 

 

 

Царичанський 

 

 

 

 

 

 

 

Широківський 

 

 

 

 

 

 

 

Юр'ївський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

22 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Вільногірський 

 

 

 

 

 

 

 

Дніпродзержинський 

 

 

 

 

 

 

 

Дніпропетровський 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтоводський 

 

 

 

 

 

 

 

Криворізький 

 

 

 

 

 

 

 

Марганецький 

 

 

 

 

 

 

 

Нікопольський 

 

 

 

 

 

 

 

Новомосковський 

 

 

 

 

 

 

 

Орджонікідзевський 

 

 

 

 

 

 

 

Павлоградський 

 

 

 

 

 

 

 

Першотравенський 

 

 

 

 

 

 

 

Синельниківський 

 

 

 

 

 

 

 

Тернівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

13 

 

 

 

 

 

 

 

Районні у м. Дніпропетровську: 

 

 

 

 

 

 

 

Амур-Нижньодніпровський 

 

 

 

 

 

 

 

Бабушкінський 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтневий 

 

 

 

 

 

 

 

Індустріальний 

 

 

 

 

 

 

 

Кіровський 

 

 

 

 

 

 

 

Красногвардійський 

 

 

 

 

 

 

 

Ленінський 

 

 

 

 

 

 

 

Самарський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

24 

29 

11 

12 

10 

Разом 

94 

24 

29 

11 

12 

10 

Селищні 

 

12 

Разом 

33 

12 

Усього  

44 

127 

36 

33 

18 

17 

13 

10 

Донецька область 

Донецький обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Амвросіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Артемівський 

 

 

 

 

 

 

 

Великоновосілківський 

 

 

 

 

 

 

 

Волноваський 

 

 

 

 

 

 

 

Володарський 

 

 

 

 

 

 

 

Добропільський 

 

 

 

 

 

 

 

Костянтинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Красноармійський 

 

 

 

 

 

 

 

Мар'їнський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоазовський 

 

 

 

 

 

 

 

Олександрівський 

 

 

 

 

 

 

 

Першотравневий 

 

 

 

 

 

 

 

Слов'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Старобешівський 

 

 

 

 

 

 

 

Тельманівський 

 

 

 

 

 

 

 

Шахтарський 

 

 

 

 

 

 

 

Ясинуватський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

17 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

Авдіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Артемівський 

 

 

 

 

 

 

 

Горлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Дебальцівський 

 

 

 

 

 

 

 

Дзержинський 

 

 

 

 

 

 

 

Димитрівський 

 

 

 

 

 

 

 

Добропільський 

 

 

 

 

 

 

 

Докучаєвський 

 

 

 

 

 

 

 

Донецький 

 

 

 

 

 

 

 

Дружківський 

 

 

 

 

 

 

 

Єнакіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Жданівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кіровський 

 

 

 

 

 

 

 

Костянтинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Краматорський 

 

 

 

 

 

 

 

Красноармійський 

 

 

 

 

 

 

 

Краснолиманський 

 

 

 

 

 

 

 

Макіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Маріупольський 

 

 

 

 

 

 

 

Новогродівський 

 

 

 

 

 

 

 

Селидівський 

 

 

 

 

 

 

 

Слов'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Сніжнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Торезький 

 

 

 

 

 

 

 

Харцизький 

 

 

 

 

 

 

 

Шахтарський 

 

 

 

 

 

 

 

Ясинуватський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

27 

 

 

 

 

 

Районні у містах: 

 

 

 

 

 

 

 

Гірницький у м. Макіївці 

 

 

 

 

 

 

 

Совєтський у м. Макіївці 

 

 

 

 

 

 

 

Червоногвардійський у м. Макіївці 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтневий у м. Маріуполі 

 

 

 

 

 

 

 

Іллічівський у м. Маріуполі 

 

 

 

 

 

 

 

Орджонікідзевський у м. Маріуполі 

 

 

 

 

 

 

 

Приморський у м. Маріуполі 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

Селищні 

 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

 

Усього  

52 

 

 

 

 

Житомирська область 

Житомирський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Андрушівський 

 

 

 

 

 

 

 

Баранівський 

 

 

 

 

 

 

 

Бердичівський 

 

 

 

 

 

 

 

Брусилівський 

 

 

 

 

 

 

 

Володарсько-Волинський 

 

 

 

 

 

 

 

Ємільчинський 

 

 

 

 

 

 

 

Житомирський 

 

 

 

 

 

 

 

Коростенський 

 

 

 

 

 

 

 

Коростишівський 

 

 

 

 

 

 

 

Лугинський 

 

 

 

 

 

 

 

Любарський 

 

 

 

 

 

 

 

Малинський 

 

 

 

 

 

 

 

Народицький 

 

 

 

 

 

 

 

Новоград-Волинський 

 

 

 

 

 

 

 

Овруцький 

 

 

 

 

 

 

 

Олевський 

 

 

 

 

 

 

 

Попільнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Радомишльський 

 

 

 

 

 

 

 

Романівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ружинський 

 

 

 

 

 

 

 

Червоноармійський 

 

 

 

 

 

 

 

Черняхівський 

 

 

 

 

 

 

 

Чуднівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

23 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Бердичівський 

 

 

 

 

 

 

 

Житомирський 

 

 

 

 

 

 

 

Коростенський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоград-Волинський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

10 

12 

12 

Разом 

56 

10 

12 

12 

Селищні 

 

 

 

Разом 

18 

 

 

Усього  

28 

74 

19 

17 

11 

12 

Закарпатська область 

Закарпатський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

Берегівський 

 

 

 

 

 

 

 

Великоберезнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Виноградівський 

 

 

 

 

 

 

 

Воловецький 

 

 

 

 

 

 

 

Іршавський 

 

 

 

 

 

 

 

Міжгірський 

 

 

 

 

 

 

 

Перечинський 

 

 

 

 

 

 

 

Рахівський 

 

 

 

 

 

 

 

Свалявський 

 

 

 

 

 

 

 

Тячівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ужгородський 

 

 

 

 

 

 

 

Хустський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

12 

 

 

 

 

 

Ужгородський міський 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

Сільські 

 

25 

18 

13 

12 

Разом 

86 

25 

18 

13 

12 

Селищні 

 

Разом 

15 

Усього  

14 

108 

38 

19 

17 

13 

11 

10 

Запорізька область 

Запорізький обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянський 

 

 

 

 

 

 

 

Василівський 

 

 

 

 

 

 

 

Великобілозерський 

 

 

 

 

 

 

 

Веселівський 

 

 

 

 

 

 

 

Вільнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Гуляйпільський 

 

 

 

 

 

 

 

Запорізький 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янсько-Дніпровський 

 

 

 

 

 

 

 

Куйбишевський 

 

 

 

 

 

 

 

Мелітопольський 

 

 

 

 

 

 

 

Михайлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Новомиколаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Оріхівський 

 

 

 

 

 

 

 

Пологівський 

 

 

 

 

 

 

 

Приазовський 

 

 

 

 

 

 

 

Приморський 

 

 

 

 

 

 

 

Розівський 

 

 

 

 

 

 

 

Токмацький 

 

 

 

 

 

 

 

Чернігівський 

 

 

 

 

 

 

 

Якимівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

20 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянський 

 

 

 

 

 

 

 

Енергодарський 

 

 

 

 

 

 

 

Запорізький 

 

 

 

 

 

 

 

Мелітопольський 

 

 

 

 

 

 

 

Токмацький 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

 

 

Разом 

 

 

Селищні 

 

33 

 

Разом 

76 

33 

34 

Усього  

26 

85 

33 

34 

Івано-Франківська область 

Івано-Франківський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Богородчанський 

 

 

 

 

 

 

 

Верховинський 

 

 

 

 

 

 

 

Галицький 

 

 

 

 

 

 

 

Городенківський 

 

 

 

 

 

 

 

Долинський 

 

 

 

 

 

 

 

Калуський 

 

 

 

 

 

 

 

Коломийський 

 

 

 

 

 

 

 

Косівський 

 

 

 

 

 

 

 

Надвірнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Рожнятівський 

 

 

 

 

 

 

 

Рогатинський 

 

 

 

 

 

 

 

Снятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Тисменицький 

 

 

 

 

 

 

 

Тлумацький 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

14 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Болехівський 

 

 

 

 

 

 

 

Бурштинський 

 

 

 

 

 

 

 

Івано-Франківський 

 

 

 

 

 

 

 

Калуський 

 

 

 

 

 

 

 

Коломийський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

 

Разом 

21 

 

Селищні 

 

Разом 

20 

Усього  

20 

41 

12 

Київська область 

Київський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Баришівський 

 

 

 

 

 

 

 

Білоцерківський 

 

 

 

 

 

 

 

Богуславський 

 

 

 

 

 

 

 

Бориспільський 

 

 

 

 

 

 

 

Бородянський 

 

 

 

 

 

 

 

Броварський 

 

 

 

 

 

 

 

Васильківський 

 

 

 

 

 

 

 

Вишгородський 

 

 

 

 

 

 

 

Володарський 

 

 

 

 

 

 

 

Згурівський 

 

 

 

 

 

 

 

Іванківський 

 

 

 

 

 

 

 

Кагарлицький 

 

 

 

 

 

 

 

Києво-Святошинський 

 

 

 

 

 

 

 

Макарівський 

 

 

 

 

 

 

 

Миронівський 

 

 

 

 

 

 

 

Обухівський 

 

 

 

 

 

 

 

Переяслав-Хмельницький 

 

 

 

 

 

 

 

Рокитнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Сквирський 

 

 

 

 

 

 

 

Ставищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Таращанський 

 

 

 

 

 

 

 

Тетіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Фастівський 

 

 

 

 

 

 

 

Яготинський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

24 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

Березанський 

 

 

 

 

 

 

 

Білоцерківський 

 

 

 

 

 

 

 

Броварський 

 

 

 

 

 

 

 

Васильківський 

 

 

 

 

 

 

 

Ірпінський 

 

 

 

 

 

 

 

Кагарлицький 

 

 

 

 

 

 

 

Переяслав-Хмельницький 

 

 

 

 

 

 

 

Ржищівський 

 

 

 

 

 

 

 

Славутський 

 

 

 

 

 

 

 

Фастівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

10 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

Разом 

10 

Селищні 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

Усього  

35 

15 

Кіровоградська область 

Кіровоградський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Бобринецький 

 

 

 

 

 

 

 

Вільшанський 

 

 

 

 

 

 

 

Гайворонський 

 

 

 

 

 

 

 

Голованівський 

 

 

 

 

 

 

 

Добровеличківський 

 

 

 

 

 

 

 

Долинський 

 

 

 

 

 

 

 

Знам'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Кіровоградський 

 

 

 

 

 

 

 

Компаніївський 

 

 

 

 

 

 

 

Маловисківський 

 

 

 

 

 

 

 

Новгородківський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоархангельський 

 

 

 

 

 

 

 

Новомиргородський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоукраїнський 

 

 

 

 

 

 

 

Олександрівський 

 

 

 

 

 

 

 

Олександрійський 

 

 

 

 

 

 

 

Онуфріївський 

 

 

 

 

 

 

 

Петрівський 

 

 

 

 

 

 

 

Світловодський 

 

 

 

 

 

 

 

Ульяновський 

 

 

 

 

 

 

 

Устинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

21 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Знам'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Кіровоградський 

 

 

 

 

 

 

 

Олександрійський 

 

 

 

 

 

 

 

Світловодський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

45 

43 

11 

Разом 

126 

45 

43 

11 

Селищні 

 

 

Разом 

21 

 

Усього  

36 

147 

52 

43 

12 

13 

11 

16 

Луганська область 

Луганський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

Антрацитівський 

 

 

 

 

 

 

 

Біловодський 

 

 

 

 

 

 

 

Білокуракинський 

 

 

 

 

 

 

 

Кремінський 

 

 

 

 

 

 

 

Лутугинський 

 

 

 

 

 

 

 

Марківський 

 

 

 

 

 

 

 

Міловський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоайдарський 

 

 

 

 

 

 

 

Новопсковський 

 

 

 

 

 

 

 

Перевальський 

 

 

 

 

 

 

 

Попаснянський 

 

 

 

 

 

 

 

Сватівський 

 

 

 

 

 

 

 

Слов'яносербський 

 

 

 

 

 

 

 

Станично-Луганський 

 

 

 

 

 

 

 

Старобільський 

 

 

 

 

 

 

 

Троїцький 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

16 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

Антрацитівський 

 

 

 

 

 

 

 

Брянківський 

 

 

 

 

 

 

 

Кіровський 

 

 

 

 

 

 

 

Краснодонський 

 

 

 

 

 

 

 

Краснолуцький 

 

 

 

 

 

 

 

Луганський 

 

 

 

 

 

 

 

Первомайський 

 

 

 

 

 

 

 

Ровеньківський 

 

 

 

 

 

 

 

Рубіжанський 

 

 

 

 

 

 

 

Свердловський 

 

 

 

 

 

 

 

Сєверодонецький 

 

 

 

 

 

 

 

Стахановський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

12 

 

 

 

Районні у м. Луганську 

 

 

 

 

 

 

 

Артемівський 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтневий 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янобрідський 

 

 

 

 

 

 

 

Ленінський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

Разом 

28 

Селищні 

 

Разом 

24 

Усього  

33 

57 

11 

11 

10 

12 

Львівська область 

Львівський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Бродівський 

 

 

 

 

 

 

 

Буський 

 

 

 

 

 

 

 

Городоцький 

 

 

 

 

 

 

 

Дрогобицький 

 

 

 

 

 

 

 

Жидачівський 

 

 

 

 

 

 

 

Жовківський 

 

 

 

 

 

 

 

Золочівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янка-Бузький 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Мостиський 

 

 

 

 

 

 

 

Перемишлянський 

 

 

 

 

 

 

 

Пустомитівський 

 

 

 

 

 

 

 

Радехівський 

 

 

 

 

 

 

 

Самбірський 

 

 

 

 

 

 

 

Сколівський 

 

 

 

 

 

 

 

Сокальський 

 

 

 

 

 

 

 

Старосамбірський 

 

 

 

 

 

 

 

Стрийський 

 

 

 

 

 

 

 

Турківський 

 

 

 

 

 

 

 

Яворівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

20 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

Бориславський 

 

 

 

 

 

 

 

Дрогобицький 

 

 

 

 

 

 

 

Самбірський 

 

 

 

 

 

 

 

Стрийський 

 

 

 

 

 

 

 

Трускавецький 

 

 

 

 

 

 

 

Червоноградський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

Районні у містах 

 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

10 

15 

10 

Разом 

57 

10 

15 

10 

Селищні 

 

Разом 

20 

Усього  

27 

82 

16 

22 

10 

11 

12 

11 

Миколаївська область 

Миколаївський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Арбузинський 

 

 

 

 

 

 

 

Баштанський 

 

 

 

 

 

 

 

Березанський 

 

 

 

 

 

 

 

Березнегуватський 

 

 

 

 

 

 

 

Братський 

 

 

 

 

 

 

 

Веселинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Вознесенський 

 

 

 

 

 

 

 

Врадіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Доманівський 

 

 

 

 

 

 

 

Єланецький 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтневий 

 

 

 

 

 

 

 

Казанківський 

 

 

 

 

 

 

 

Кривоозерський 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Новобузький 

 

 

 

 

 

 

 

Новоодеський 

 

 

 

 

 

 

 

Очаківський 

 

 

 

 

 

 

 

Первомайський 

 

 

 

 

 

 

 

Снігурівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

19 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Вознесенський 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Очаківський 

 

 

 

 

 

 

 

Первомайський 

 

 

 

 

 

 

 

Южноукраїнський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

Разом 

26 

Селищні 

 

 

Разом 

17 

 

Усього  

25 

43 

13 

13 

Одеська область 

Одеський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївський 

 

 

 

 

 

 

 

Арцизький 

 

 

 

 

 

 

 

Балтський 

 

 

 

 

 

 

 

Березівський 

 

 

 

 

 

 

 

Білгород-Дністровський 

 

 

 

 

 

 

 

Біляївський 

 

 

 

 

 

 

 

Болградський 

 

 

 

 

 

 

 

Великомихайлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Іванівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ізмаїльський 

 

 

 

 

 

 

 

Кілійський 

 

 

 

 

 

 

 

Кодимський 

 

 

 

 

 

 

 

Комінтернівський 

 

 

 

 

 

 

 

Котовський 

 

 

 

 

 

 

 

Красноокнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Любашівський 

 

 

 

 

 

 

 

Овідіопольський 

 

 

 

 

 

 

 

Ренійський 

 

 

 

 

 

 

 

Роздільнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Савранський 

 

 

 

 

 

 

 

Саратський 

 

 

 

 

 

 

 

Тарутинський 

 

 

 

 

 

 

 

Татарбунарський 

 

 

 

 

 

 

 

Фрунзівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ширяївський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

25 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Білгород-Дністровський 

 

 

 

 

 

 

 

Ізмаїльський 

 

 

 

 

 

 

 

Іллічівський 

 

 

 

 

 

 

 

Котовський 

 

 

 

 

 

 

 

Одеський 

 

 

 

 

 

 

 

Южненський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

86 

49 

51 

46 

56 

49 

Разом 

337 

86 

49 

51 

46 

56 

49 

Селищні 

 

10 

 

Разом 

25 

10 

 

Усього  

32 

362 

96 

53 

56 

49 

56 

52 

Полтавська область 

Полтавський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Великобагачанський 

 

 

 

 

 

 

 

Гадяцький 

 

 

 

 

 

 

 

Глобинський 

 

 

 

 

 

 

 

Гребінківський 

 

 

 

 

 

 

 

Диканський 

 

 

 

 

 

 

 

Зіньківський 

 

 

 

 

 

 

 

Карлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кобеляцький 

 

 

 

 

 

 

 

Козельщинський 

 

 

 

 

 

 

 

Котелевський 

 

 

 

 

 

 

 

Кременчуцький 

 

 

 

 

 

 

 

Лохвицький 

 

 

 

 

 

 

 

Лубенський 

 

 

 

 

 

 

 

Машівський 

 

 

 

 

 

 

 

Миргородський 

 

 

 

 

 

 

 

Новосанжарський 

 

 

 

 

 

 

 

Оржицький 

 

 

 

 

 

 

 

Пирятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Полтавський 

 

 

 

 

 

 

 

Решетилівський 

 

 

 

 

 

 

 

Семенівський 

 

 

 

 

 

 

 

Хорольський 

 

 

 

 

 

 

 

Чорнухинський 

 

 

 

 

 

 

 

Чутівський 

 

 

 

 

 

 

 

Шишацький 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

25 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Полтавський 

 

 

 

 

 

 

 

Кременчуцький 

 

 

 

 

 

 

 

Комсомольський 

 

 

 

 

 

 

 

Лубенський 

 

 

 

 

 

 

 

Миргородський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

Разом 

34 

Селищні 

 

Разом 

Усього  

31 

43 

Рівненська область 

Рівненський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Березнівський 

 

 

 

 

 

 

 

Володимирецький 

 

 

 

 

 

 

 

Гощанський 

 

 

 

 

 

 

 

Демидівський 

 

 

 

 

 

 

 

Дубенський 

 

 

 

 

 

 

 

Дубровицький 

 

 

 

 

 

 

 

Зарічненський 

 

 

 

 

 

 

 

Здолбунівський 

 

 

 

 

 

 

 

Корецький 

 

 

 

 

 

 

 

Костопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Млинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Острозький 

 

 

 

 

 

 

 

Радивилівський 

 

 

 

 

 

 

 

Рівненський 

 

 

 

 

 

 

 

Рокитнівський 

 

 

 

 

 

 

 

Сарненський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

16 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

Березнівський 

 

 

 

 

 

 

 

Дубенський 

 

 

 

 

 

 

 

Кузнецовський 

 

 

 

 

 

 

 

Острозький 

 

 

 

 

 

 

 

Рівненський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

Селищні: 

 

 

 

 

 

Зорянський Рівненського району 

 

 

 

 

 

 

 

Клеванський Рівненського району 

 

 

 

 

 

 

 

Мізоцький Здолбунівського району 

 

 

 

 

 

 

 

Рафалівський Володимирецького району 

 

 

 

 

 

 

 

Соснівський Березнівського району 

 

 

 

 

 

 

 

Томашгородський Рокитнівського району 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

10 

 

 

 

 

Сільські: 

 

91 

 

 

 

 

 

Березнівський район 

 

 

 

 

 

 

 

Балашівський 

 

 

 

 

 

 

 

Білківський 

 

 

 

 

 

 

 

Бронський 

 

 

 

 

 

 

 

Бистрицький 

 

 

 

 

 

 

 

Великопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Вітковицький 

 

 

 

 

 

 

 

Голубненський 

 

 

 

 

 

 

 

Городищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Грушівський 

 

 

 

 

 

 

 

Губківський 

 

 

 

 

 

 

 

Друхівський 

 

 

 

 

 

 

 

Зірненський 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Малинський 

 

 

 

 

 

 

 

Марининський 

 

 

 

 

 

 

 

Новомоквинський 

 

 

 

 

 

 

 

Поліський 

 

 

 

 

 

 

 

Полянський 

 

 

 

 

 

 

 

Прислуцький 

 

 

 

 

 

 

 

Тишицький 

 

 

 

 

 

 

 

Хмелівський 

 

 

 

 

 

 

 

Яринівський 

 

 

 

 

 

 

 

Яцьковицький 

 

 

 

 

 

 

 

Володимирецький район 

 

 

 

 

 

 

 

Антонівський 

 

 

 

 

 

 

 

Балаховицький 

 

 

 

 

 

 

 

Біленський 

 

 

 

 

 

 

 

Більсько-Вільський 

 

 

 

 

 

 

 

Берестівський 

 

 

 

 

 

 

 

Великожолудський 

 

 

 

 

 

 

 

Великотелковицький 

 

 

 

 

 

 

 

Великоцепцевицький 

 

 

 

 

 

 

 

Воронківський 

 

 

 

 

 

 

 

Городецький 

 

 

 

 

 

 

 

Довговільський 

 

 

 

 

 

 

 

Жовкинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Каноницький 

 

 

 

 

 

 

 

Кідрівський 

 

 

 

 

 

 

 

Красносільський 

 

 

 

 

 

 

 

Новаківський 

 

 

 

 

 

 

 

Лозківський 

 

 

 

 

 

 

 

Любахівський 

 

 

 

 

 

 

 

Мульчицький 

 

 

 

 

 

 

 

Озерецький 

 

 

 

 

 

 

 

Полицький 

 

 

 

 

 

 

 

Половлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ромейківський 

 

 

 

 

 

 

 

Сопачівський 

 

 

 

 

 

 

 

Степангородський 

 

 

 

 

 

 

 

Старорафалівський 

 

 

 

 

 

 

 

Хиноцький 

 

 

 

 

 

 

 

Гощанський район 

 

 

 

 

 

 

 

Бабинський 

 

 

 

 

 

 

 

Бочаницький 

 

 

 

 

 

 

 

Бугринський 

 

 

 

 

 

 

 

Воскодавський 

 

 

 

 

 

 

 

Горбаківський 

 

 

 

 

 

 

 

Дроздівський 

 

 

 

 

 

 

 

Жаврівський 

 

 

 

 

 

 

 

Красносільський 

 

 

 

 

 

 

 

Криничківський 

 

 

 

 

 

 

 

Курозванівський 

 

 

 

 

 

 

 

Липківський 

 

 

 

 

 

 

 

Малинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Малятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Майківський 

 

 

 

 

 

 

 

Посягвівський 

 

 

 

 

 

 

 

Русивельський 

 

 

 

 

 

 

 

Рясниківський 

 

 

 

 

 

 

 

Садівський 

 

 

 

 

 

 

 

Симонівський 

 

 

 

 

 

 

 

Синівський 

 

 

 

 

 

 

 

Тучинський 

 

 

 

 

 

 

 

Федорівський 

 

 

 

 

 

 

 

Демидівський район 

 

 

 

 

 

 

 

Боремельський 

 

 

 

 

 

 

 

Вербенський 

 

 

 

 

 

 

 

Вовковийський 

 

 

 

 

 

 

 

Золочівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ільпибіцький 

 

 

 

 

 

 

 

Княгининський 

 

 

 

 

 

 

 

Малівський 

 

 

 

 

 

 

 

Рогізненський 

 

 

 

 

 

 

 

Рудківський 

 

 

 

 

 

 

 

Хрінницький 

 

 

 

 

 

 

 

Дубнівський район 

 

 

 

 

 

 

 

Варковицький 

 

 

 

 

 

 

 

Вербський 

 

 

 

 

 

 

 

Гірницький 

 

 

 

 

 

 

 

Рачинський 

 

 

 

 

 

 

 

Семидубський 

 

 

 

 

 

 

 

Стовпецький 

 

 

 

 

 

 

 

Дубровицький район 

 

 

 

 

 

 

 

Берестівський 

 

 

 

 

 

 

 

Висоцький 

 

 

 

 

 

 

 

Залузький 

 

 

 

 

 

 

 

Колківський 

 

 

 

 

 

 

 

Людинський 

 

 

 

 

 

 

 

Лютинський 

 

 

 

 

 

 

 

Селецький 

 

 

 

 

 

 

 

Соломіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Удрицький 

 

 

 

 

 

 

 

Зарічненський район 

 

 

 

 

 

 

 

Борівський 

 

 

 

 

 

 

 

Вичівський 

 

 

 

 

 

 

 

Дібрівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кухітсько-Вільський 

 

 

 

 

 

 

 

Серницька 

 

 

 

 

 

 

 

Здолбунівський район 

 

 

 

 

 

 

 

Білашівський 

 

 

 

 

 

 

 

Богдашівський 

 

 

 

 

 

 

 

Бущанський 

 

 

 

 

 

 

 

Глинський 

 

 

 

 

 

 

 

Дерманський Перший 

 

 

 

 

 

 

 

Дерманський Другий 

 

 

 

 

 

 

 

Копитківський 

 

 

 

 

 

 

 

Маломощаницький 

 

 

 

 

 

 

 

П'ятигірський 

 

 

 

 

 

 

 

Спасівський 

 

 

 

 

 

 

 

Старомощаницький 

 

 

 

 

 

 

 

Урвенський 

 

 

 

 

 

 

 

Уїздецький 

 

 

 

 

 

 

 

Корецький район 

 

 

 

 

 

 

 

Бриківський 

 

 

 

 

 

 

 

Великоклецьківський 

 

 

 

 

 

 

 

Великомежиріцький 

 

 

 

 

 

 

 

Веснянський 

 

 

 

 

 

 

 

Гвіздівський 

 

 

 

 

 

 

 

Головницький 

 

 

 

 

 

 

 

Жадківський 

 

 

 

 

 

 

 

Залізницький 

 

 

 

 

 

 

 

Іванівський 

 

 

 

 

 

 

 

Коловертівський 

 

 

 

 

 

 

 

Користівський 

 

 

 

 

 

 

 

Крилівський 

 

 

 

 

 

 

 

Морозівський 

 

 

 

 

 

 

 

Самострілівський 

 

 

 

 

 

 

 

Світанівський 

 

 

 

 

 

 

 

Річецький 

 

 

 

 

 

 

 

Харалузький 

 

 

 

 

 

 

 

Щекичинський 

 

 

 

 

 

 

 

Костопільський район 

 

 

 

 

 

 

 

Великомидський 

 

 

 

 

 

 

 

Великостидинський 

 

 

 

 

 

 

 

Головинський 

 

 

 

 

 

 

 

Гутянський 

 

 

 

 

 

 

 

Деражненський 

 

 

 

 

 

 

 

Дюксинський 

 

 

 

 

 

 

 

Звіздівський 

 

 

 

 

 

 

 

Злазненський 

 

 

 

 

 

 

 

Золотолинський 

 

 

 

 

 

 

 

Малолюбашанський 

 

 

 

 

 

 

 

Маломидський 

 

 

 

 

 

 

 

Малостидинський 

 

 

 

 

 

 

 

Мащанський 

 

 

 

 

 

 

 

Мирненський 

 

 

 

 

 

 

 

Пеньківський 

 

 

 

 

 

 

 

Підлужненський 

 

 

 

 

 

 

 

Пісківський 

 

 

 

 

 

 

 

Постійненський 

 

 

 

 

 

 

 

Яполотський 

 

 

 

 

 

 

 

Млинівський район 

 

 

 

 

 

 

 

Бокіймівський 

 

 

 

 

 

 

 

Війницький 

 

 

 

 

 

 

 

Владиславівський 

 

 

 

 

 

 

 

Вовницький 

 

 

 

 

 

 

 

Добрятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Довгошиївський 

 

 

 

 

 

 

 

Кораблищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Малинський 

 

 

 

 

 

 

 

Малодорогостаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Мальованський 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Новосілківський 

 

 

 

 

 

 

 

Певжівський 

 

 

 

 

 

 

 

Підгаєцький 

 

 

 

 

 

 

 

Підлозцівський 

 

 

 

 

 

 

 

Посниківський 

 

 

 

 

 

 

 

Привітненський 

 

 

 

 

 

 

 

Пугачівський 

 

 

 

 

 

 

 

Радянський 

 

 

 

 

 

 

 

Смордвівський 

 

 

 

 

 

 

 

Уїздецький 

 

 

 

 

 

 

 

Хорупанський 

 

 

 

 

 

 

 

Ярославицький 

 

 

 

 

 

 

 

Острозький район 

 

 

 

 

 

 

 

Білашівський 

 

 

 

 

 

 

 

Бухарівський 

 

 

 

 

 

 

 

Верхівський 

 

 

 

 

 

 

 

Вілійський 

 

 

 

 

 

 

 

Вільбівненський 

 

 

 

 

 

 

 

Грем'яцький 

 

 

 

 

 

 

 

Кутянківський 

 

 

 

 

 

 

 

Межиріцький 

 

 

 

 

 

 

 

Милятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Могилянівський 

 

 

 

 

 

 

 

Мощаницький 

 

 

 

 

 

 

 

Новомалинський 

 

 

 

 

 

 

 

Новородчицький 

 

 

 

 

 

 

 

Оженинський 

 

 

 

 

 

 

 

Плосківський 

 

 

 

 

 

 

 

Почапківський 

 

 

 

 

 

 

 

Розвазький 

 

 

 

 

 

 

 

Сіянцівський 

 

 

 

 

 

 

 

Тесівський 

 

 

 

 

 

 

 

Український 

 

 

 

 

 

 

 

Хорівський 

 

 

 

 

 

 

 

Радивилівський район 

 

 

 

 

 

 

 

Башарівський 

 

 

 

 

 

 

 

Березинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Боратинський 

 

 

 

 

 

 

 

Бугаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Добриводський 

 

 

 

 

 

 

 

Дружбівський 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтневий 

 

 

 

 

 

 

 

Іващуківський 

 

 

 

 

 

 

 

Козинський 

 

 

 

 

 

 

 

Крупецький 

 

 

 

 

 

 

 

Михайлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Немирівський 

 

 

 

 

 

 

 

Підзамчівський 

 

 

 

 

 

 

 

Пляшівський 

 

 

 

 

 

 

 

Пустоіванівський 

 

 

 

 

 

 

 

Рідківський 

 

 

 

 

 

 

 

Сестрятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Ситненський 

 

 

 

 

 

 

 

Теслугівський 

 

 

 

 

 

 

 

Хотинський 

 

 

 

 

 

 

 

Рівненський район 

 

 

 

 

 

 

 

Білокриницький 

 

 

 

 

 

 

 

Великожитинський 

 

 

 

 

 

 

 

Великоомелянський 

 

 

 

 

 

 

 

Верхівський 

 

 

 

 

 

 

 

Городищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Грушвицький 

 

 

 

 

 

 

 

Дядьковицький 

 

 

 

 

 

 

 

Жобринський 

 

 

 

 

 

 

 

Клеванський 

 

 

 

 

 

 

 

Корнинський 

 

 

 

 

 

 

 

Кустинський 

 

 

 

 

 

 

 

Малошпаківський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоукраїнський 

 

 

 

 

 

 

 

Обарівський 

 

 

 

 

 

 

 

Радухівський 

 

 

 

 

 

 

 

Шпанівський 

 

 

 

 

 

 

 

Рокитнівський район 

 

 

 

 

 

 

 

Березівський 

 

 

 

 

 

 

 

Біловізький 

 

 

 

 

 

 

 

Блажівський 

 

 

 

 

 

 

 

Борівський 

 

 

 

 

 

 

 

Вежицький 

 

 

 

 

 

 

 

Глиннівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Карпилівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кисорицький 

 

 

 

 

 

 

 

Масевицький 

 

 

 

 

 

 

 

Рокитнівський 

 

 

 

 

 

 

 

Сновидовицький 

 

 

 

 

 

 

 

Старосільський 

 

 

 

 

 

 

 

Томашгородський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

246 

91 

91 

 

 

 

 

 

Усього  

274 

107 

97 

10 

 

 

 

 

Сумська область 

Сумський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Білопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Буринський 

 

 

 

 

 

 

 

Великописарівський 

 

 

 

 

 

 

 

Глухівський 

 

 

 

 

 

 

 

Конотопський 

 

 

 

 

 

 

 

Краснопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Кролевецький 

 

 

 

 

 

 

 

Лебединський 

 

 

 

 

 

 

 

Липоводолинський 

 

 

 

 

 

 

 

Недригайлівський 

 

 

 

 

 

 

 

Охтирський 

 

 

 

 

 

 

 

Путивльський 

 

 

 

 

 

 

 

Роменський 

 

 

 

 

 

 

 

Середино-Будський 

 

 

 

 

 

 

 

Сумський 

 

 

 

 

 

 

 

Тростянецький 

 

 

 

 

 

 

 

Шосткинський 

 

 

 

 

 

 

 

Ямпільський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

18 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Глухівський 

 

 

 

 

 

 

 

Конотопський 

 

 

 

 

 

 

 

Лебединський 

 

 

 

 

 

 

 

Охтирський 

 

 

 

 

 

 

 

Роменський 

 

 

 

 

 

 

 

Сумський 

 

 

 

 

 

 

 

Шосткинський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

10 

10 

Разом 

41 

10 

10 

Селищні 

 

Разом 

18 

Усього  

26 

59 

11 

11 

13 

13 

Тернопільська область 

Тернопільський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Бережанський 

 

 

 

 

 

 

 

Борщівський 

 

 

 

 

 

 

 

Бучацький 

 

 

 

 

 

 

 

Гусятинський 

 

 

 

 

 

 

 

Заліщицький 

 

 

 

 

 

 

 

Збаразький 

 

 

 

 

 

 

 

Зборівський 

 

 

 

 

 

 

 

Козівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кременецький 

 

 

 

 

 

 

 

Лановецький 

 

 

 

 

 

 

 

Монастириський 

 

 

 

 

 

 

 

Підволочиський 

 

 

 

 

 

 

 

Підгаєцький 

 

 

 

 

 

 

 

Теребовлянський 

 

 

 

 

 

 

 

Тернопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Чортківський 

 

 

 

 

 

 

 

Шумський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

17 

 

 

 

 

 

 

 

Тернопільський міський 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

Сільські 

 

Разом 

34 

Селищні 

 

 

 

Разом 

12 

 

 

Усього  

49 

10 

Харківська область 

Харківський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Балаклійський 

 

 

 

 

 

 

 

Барвінківський 

 

 

 

 

 

 

 

Близнюківський 

 

 

 

 

 

 

 

Богодухівський 

 

 

 

 

 

 

 

Борівський 

 

 

 

 

 

 

 

Валківський 

 

 

 

 

 

 

 

Великобурлуцький 

 

 

 

 

 

 

 

Вовчанський 

 

 

 

 

 

 

 

Дворічанський 

 

 

 

 

 

 

 

Дергачівський 

 

 

 

 

 

 

 

Зачепилівський 

 

 

 

 

 

 

 

Зміївський 

 

 

 

 

 

 

 

Золочівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ізюмський 

 

 

 

 

 

 

 

Кегичівський 

 

 

 

 

 

 

 

Коломацький 

 

 

 

 

 

 

 

Красноградський 

 

 

 

 

 

 

 

Краснокутський 

 

 

 

 

 

 

 

Куп'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Лозівський 

 

 

 

 

 

 

 

Нововодолазький 

 

 

 

 

 

 

 

Первомайський 

 

 

 

 

 

 

 

Печенізький 

 

 

 

 

 

 

 

Сахновщинський 

 

 

 

 

 

 

 

Харківський 

 

 

 

 

 

 

 

Чугуївський 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

27 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

Ізюмський 

 

 

 

 

 

 

 

Куп'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Лозівський 

 

 

 

 

 

 

 

Люботинський 

 

 

 

 

 

 

 

Первомайський 

 

 

 

 

 

 

 

Харківський 

 

 

 

 

 

 

 

Чугуївський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Дзержинський 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтневий 

 

 

 

 

 

 

 

Київський 

 

 

 

 

 

 

 

Ленінський 

 

 

 

 

 

 

 

Люботинський 

 

 

 

 

 

 

 

Московський 

 

 

 

 

 

 

 

Орджонікідзевський 

 

 

 

 

 

 

 

Фрунзенський 

 

 

 

 

 

 

 

Червонозаводський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

14 

18 

 

Разом 

35 

14 

18 

 

Селищні 

 

15 

Разом 

33 

15 

Усього  

44 

69 

29 

23 

Херсонська область 

Херсонський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Бериславський 

 

 

 

 

 

 

 

Білозерський 

 

 

 

 

 

 

 

Великолепетиський 

 

 

 

 

 

 

 

Великоолександрівський 

 

 

 

 

 

 

 

Верхньорогачицький 

 

 

 

 

 

 

 

Високопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Генічеський 

 

 

 

 

 

 

 

Голопристанський 

 

 

 

 

 

 

 

Горностаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Іванівський 

 

 

 

 

 

 

 

Каланчацький 

 

 

 

 

 

 

 

Каховський 

 

 

 

 

 

 

 

Нижньосірогозький 

 

 

 

 

 

 

 

Нововоронцовський 

 

 

 

 

 

 

 

Новотроїцький 

 

 

 

 

 

 

 

Скадовський 

 

 

 

 

 

 

 

Цюрупинський 

 

 

 

 

 

 

 

Чаплинський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

18 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Каховський 

 

 

 

 

 

 

 

Новокаховський 

 

 

 

 

 

 

 

Херсонський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Районні у м. Херсон 

 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

25 

24 

27 

20 

17 

Разом 

120 

25 

24 

27 

20 

17 

Селищні 

 

11 

12 

11 

10 

Разом 

55 

11 

12 

11 

10 

Усього  

22 

178 

36 

31 

39 

31 

27 

14 

Хмельницька область 

Хмельницький обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

Білогірський 

 

 

 

 

 

 

 

Віньковецький 

 

 

 

 

 

 

 

Волочиський 

 

 

 

 

 

 

 

Городоцький 

 

 

 

 

 

 

 

Деражнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Дунаєвецький 

 

 

 

 

 

 

 

Ізяславський 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янець-Подільський 

 

 

 

 

 

 

 

Красилівський 

 

 

 

 

 

 

 

Летичівський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоушицький 

 

 

 

 

 

 

 

Полонський 

 

 

 

 

 

 

 

Старокостянтинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Старосинявський 

 

 

 

 

 

 

 

Теофіпольський 

 

 

 

 

 

 

 

Хмельницький 

 

 

 

 

 

 

 

Чемеровецький 

 

 

 

 

 

 

 

Шепетівський 

 

 

 

 

 

 

 

Ярмолинецький 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

19 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

Кам'янець-Подільський 

 

 

 

 

 

 

 

Нетішинський 

 

 

 

 

 

 

 

Славутський 

 

 

 

 

 

 

 

Старокостянтинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Шепетівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

Сільські 

 

19 

39 

46 

46 

31 

28 

Разом 

209 

19 

39 

46 

46 

31 

28 

Селищні 

 

21 

 

 

 

 

Разом 

24 

21 

 

 

 

 

Усього  

25 

235 

42 

42 

46 

46 

31 

28 

Черкаська область 

Черкаський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Городищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Драбівський 

 

 

 

 

 

 

 

Жашківський 

 

 

 

 

 

 

 

Звенигородський 

 

 

 

 

 

 

 

Золотоніський 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Канівський 

 

 

 

 

 

 

 

Катеринопільський 

 

 

 

 

 

 

 

Корсунь-Шевченківський 

 

 

 

 

 

 

 

Лисянський 

 

 

 

 

 

 

 

Маньківський 

 

 

 

 

 

 

 

Монастирищенський 

 

 

 

 

 

 

 

Смілянський 

 

 

 

 

 

 

 

Тальнівський 

 

 

 

 

 

 

 

Уманський 

 

 

 

 

 

 

 

Христинівський 

 

 

 

 

 

 

 

Черкаський 

 

 

 

 

 

 

 

Чигиринський 

 

 

 

 

 

 

 

Чорнобаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Шполянський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

20 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Ватутінський 

 

 

 

 

 

 

 

Золотоніський 

 

 

 

 

 

 

 

Канівський 

 

 

 

 

 

 

 

Смілянський 

 

 

 

 

 

 

 

Уманський 

 

 

 

 

 

 

 

Черкаський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

25 

19 

18 

18 

10 

11 

Разом 

101 

25 

19 

18 

18 

10 

11 

Селищні 

 

 

Разом 

13 

 

Усього  

27 

114 

30 

22 

20 

20 

10 

12 

Чернівецька область 

Чернівецький обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Вижницький 

 

 

 

 

 

 

 

Герцаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Глибоцький 

 

 

 

 

 

 

 

Заставнівський 

 

 

 

 

 

 

 

Кельменецький 

 

 

 

 

 

 

 

Кіцманський 

 

 

 

 

 

 

 

Новоселицький 

 

 

 

 

 

 

 

Путильський 

 

 

 

 

 

 

 

Сокирянський 

 

 

 

 

 

 

 

Сторожинецький 

 

 

 

 

 

 

 

Хотинський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

11 

 

 

 

 

 

 

 

Чернівецький міський 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

Сільські 

 

 

 

Разом 

 

 

Селищні 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

Усього  

13 

11 

Чернігівська область 

Чернігівський обласний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Бахмацький 

 

 

 

 

 

 

 

Бобровицький 

 

 

 

 

 

 

 

Борзнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Варвинський 

 

 

 

 

 

 

 

Городнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Ічнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Козелецький 

 

 

 

 

 

 

 

Коропський 

 

 

 

 

 

 

 

Корюківський 

 

 

 

 

 

 

 

Куликівський 

 

 

 

 

 

 

 

Менський 

 

 

 

 

 

 

 

Ніжинський 

 

 

 

 

 

 

 

Новгород-Сіверський 

 

 

 

 

 

 

 

Носівський 

 

 

 

 

 

 

 

Прилуцький 

 

 

 

 

 

 

 

Ріпкинський 

 

 

 

 

 

 

 

Семенівський 

 

 

 

 

 

 

 

Сосницький 

 

 

 

 

 

 

 

Срібнянський 

 

 

 

 

 

 

 

Талалаївський 

 

 

 

 

 

 

 

Чернігівський 

 

 

 

 

 

 

 

Щорський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

22 

 

 

 

 

 

 

 

Міські: 

 

 

 

 

 

 

 

Ніжинський 

 

 

 

 

 

 

 

Прилуцький 

 

 

 

 

 

 

 

Чернігівський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

 

 

 

 

 

 

 

Сільські 

 

 

Разом 

16 

 

Селищні 

 

 

 

 

 

 

Разом 

 

 

 

 

 

Усього  

26 

19 

 

м. Київ 

Київський регіональний 

 

 

 

 

 

 

 

Районні: 

 

 

 

 

 

 

 

Голосіївський 

 

 

 

 

 

 

 

Дарницький 

 

 

 

 

 

 

 

Деснянський 

 

 

 

 

 

 

 

Дніпровський 

 

 

 

 

 

 

 

Оболонський 

 

 

 

 

 

 

 

Печерський 

 

 

 

 

 

 

 

Подільський 

 

 

 

 

 

 

 

Святошинський 

 

 

 

 

 

 

 

Солом'янський 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківський 

 

 

 

 

 

 

 

Разом  

10 

 

 

 

 

 

 

 

Усього  

11 

 

 

 

 

 

 

 

м. Севастополь 

Севастопольський міський 

 

 

 

 

 

 

 

Республіканський - 1 

 

 

 

 

 

 

 

Обласні - 24 

 

 

 

 

 

 

 

Київський міський - 1 

 

 

 

 

 

 

 

Севастопольський міський - 1 

 

 

 

 

 

 

 

Районні - 476 

 

 

 

 

 

Міські - 159 

34 

18 

Районні у містах - 40 

 

 

 

 

 

Сільські - 247 

1671 

446 

340 

241 

234 

215 

197 

Селищні - 6 

499 

164 

112 

71 

66 

43 

41 

Усього  

955 

2217 

636 

464 

318 

301 

259 

239 

____________

Опрос