Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Государственной пожарной охране

КМ Украины
Постановление КМ от 03.05.2007 № 695
действует с 08.05.2007

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 травня 2007 р. N 695

Київ

Про внесення змін до Положення про Державну пожежну охорону

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Положення про Державну пожежну охорону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1994 р. N 508 "Про заходи щодо виконання Закону України "Про пожежну безпеку" (ЗП України, 1994 р., N 11, ст. 270; Офіційний вісник України, 1999 р., N 42, ст. 2107; 2002 р., N 47, ст. 2146; 2003 р., N 23, ст. 1080, N 37, ст. 1981; 2006 р., N 14, ст. 986, N 22, ст. 1609), зміни, що додаються.

2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

3. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 33

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Державну пожежну охорону

1. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Державна пожежна охорона у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами МНС та цим Положенням.".

2. В абзаці четвертому пункту 6 слова "головних управлінь (управлінь) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі" замінити словами ", підпорядковані Державному департаменту пожежної безпеки".

3. У пункті 10:

підпункт 7 викласти в такій редакції:

"7) притягувати до адміністративної відповідальності посадових осіб, інших працівників підприємств, установ та організацій, громадян, винних у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, використанні пожежної техніки та засобів пожежогасіння не за призначенням, а також невиконанні приписів та постанов посадових осіб органів держпожнагляду або створенні перешкод в їх діяльності;";

доповнити пункт підпунктом 81 такого змісту:

"81) складати протоколи про адміністративні правопорушення у разі виявлення факту провадження господарської діяльності в галузі пожежної безпеки, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, без одержання відповідної ліцензії, провадження господарської діяльності без одержання дозволу органу держпожнагляду на початок роботи підприємств та оренду приміщень, а також подання суб'єктом господарювання органу держпожнагляду недостовірної інформації про відповідність матеріально-технічної бази вимогам законодавства або у разі завідомо неправдивого виклику пожежної охорони;".

4. В абзаці третьому пункту 11 слово "районів" замінити словами "районів, підрозділів пожежної охорони на договірних об'єктах".

5. У тексті Положення слова "виконкомів місцевих Рад" та "місцевих Рад та їх виконкомів" в усіх відмінках замінити словами "органів місцевого самоврядування" у відповідному відмінку.

____________

Опрос