Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неотложных мерах по обеспечению исполнения постановлений Верховной Рады Украины от 2 апреля 2007 г. N 837-V "О предупреждении действий, угрожающих конституционному правопорядку, общественному спокойствию и стабильности в Украине" и N 839-V "О политической ситуации в Украине, связанной с оглашением Указа Президента Украины от 2 апреля 2007 года "О досрочном прекращении полномочий Верховной Рады Украины"

КМ Украины
Постановление КМ от 03.04.2007 № 595
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 квітня 2007 р. N 595

Київ

Про невідкладні заходи щодо забезпечення виконання постанов Верховної Ради України від 2 квітня 2007 р. N 837-V "Про запобігання діям, що загрожують конституційному правопорядку, громадському спокою і стабільності в Україні" та N 839-V "Про політичну ситуацію в Україні, пов'язану з оголошенням Указу Президента України від 2 квітня 2007 року "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України"

Дію постанови зупинено
Указом Президента України
від 3 квітня 2007 року N 265/2007

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 10 жовтня 2007 року N 1199)

Оцінюючи політичну ситуацію, яка склалася в Україні у зв'язку з оголошенням Указу Президента України від 2 квітня 2007 р. N 264 "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України", Кабінет Міністрів України виходить з того, що Постановою Верховної Ради України від 2 квітня 2007 р. N 839-V зазначений Указ визнано таким, що виданий з порушенням Конституції України та створює небезпечний прецедент вольового вирішення надзвичайно важливого для держави і суспільства питання і не може бути виконаним.

З метою недопущення штучного створення реальної кризової ситуації в державі, дестабілізації економіки, громадянського протистояння, компрометації України у зовнішньополітичній сфері та інших негативних наслідків Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади на виконання Постанови Верховної Ради України від 2 квітня 2007 р. N 837-V "Про запобігання діям, що загрожують конституційному правопорядку, громадському спокою і стабільності в Україні" забезпечити здійснення своїх повноважень, передбачених Конституцією та законами України.

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям разом з відповідними органами місцевого самоврядування зосередити зусилля на своєчасному розв'язанні важливих соціально-економічних та суспільно-політичних проблем.

3. Міністерству внутрішніх справ забезпечити дотримання громадського порядку та організувати разом з Управлінням державної охорони належний режим охорони будинків і приміщень, в яких розміщені органи державної влади, насамперед Верховна Рада України, Секретаріат Президента України та Кабінет Міністрів України.

4. Міністерству фінансів забезпечити фінансування органів державної влади в межах видатків, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2007 рік". Заборонити виділення коштів на проведення позачергових виборів до Верховної Ради України виходячи з того, що згідно із статтями 92 і 95 Конституції України асигнування на зазначені цілі повинні передбачатися шляхом внесення відповідних змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік".

 

Прем'єр-міністр України

В. ЯНУКОВИЧ

Інд. 36

Опрос