Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2007 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для проведения научно-практических конференций и семинаров по экономическим проблемам

КМ Украины
Постановление КМ от 21.03.2007 № 516
редакция действует с 12.07.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 березня 2007 р. N 516

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 2 квітня 2008 року N 294
,
від 30 червня 2010 року N 541

(Установлено, що кошти, передбачені у державному бюджеті Міністерству економіки за програмою "Проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем", використовуються у 2008 році відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2008 року N 294)

(Дію постанови продовжено на 2009 рік з урахуванням положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та особливостей, викладених в постанові Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 року N 32)

(Установлено, що у 2010 році кошти, передбачені у державному бюджеті Міністерству економіки за програмою "Проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем", використовуються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2010 року N 541)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 42

 

ПОРЯДОК
використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінекономіки за програмою "Проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування витрат, пов'язаних з підготовкою та забезпеченням проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем.

21. Перелік науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем затверджується наказом Мінекономіки із зазначенням найменування, дати проведення, відповідальних за виконання та суми коштів, необхідних для проведення науково-практичної конференції або семінару.

(Порядок доповнено пунктом 21 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 30.06.2010 р. N 541)

3. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 02.04.2008 р. N 294)

4. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

(абзац перший пункту 4 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 30.06.2010 р. N 541)

Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, здійснюється у розмірі, який не перевищує 30 відсотків їх вартості, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

Остаточні розрахунки згідно з договором про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюються Мінекономіки на підставі актів приймання-передачі після виконання договору у повному обсязі.

5. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти включається вимога щодо коригування визначеної у договорі суми та зобов'язань сторін у разі зменшення бюджетних призначень під час уточнення показників Державного бюджету України на 2007 рік.

6. Мінекономіки готує та затверджує план заходів щодо виконання бюджетної програми та подає Мінфіну у двотижневий строк після затвердження розпису державного бюджету.

Інформацію про виконання зазначеного плану заходів Мінекономіки подає Мінфіну у двотижневий строк після проведення науково-практичних конференцій і семінарів з економічних проблем.

7. Відповідальність за цільове використання бюджетних коштів покладається на Мінекономіки.

8. Пункт 8 виключено

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 02.04.2008 р. N 294)

9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос