Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2007 году субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на приобретение расходных материалов для родовспомогательных, детских, хирургических, реанимационных заведений (отделений), отделений неотложной помощи и лабораторий

КМ Украины
Постановление КМ от 21.03.2007 № 501
действует с 21.03.2007

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 березня 2007 р. N 501

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для родопомічних, дитячих, хірургічних, реанімаційних закладів (відділень), відділень невідкладної допомоги та лабораторій

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для родопомічних, дитячих, хірургічних, реанімаційних закладів (відділень), відділень невідкладної допомоги та лабораторій, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для родопомічних, дитячих, хірургічних, реанімаційних закладів (відділень), відділень невідкладної допомоги та лабораторій

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для родопомічних, дитячих, хірургічних, реанімаційних закладів (відділень), відділень невідкладної допомоги та лабораторій (далі - субвенція).

2. Перерахування субвенції бюджетам Автономної Республіки Крим, обласним і мм. Києва та Севастополя здійснюється згідно з розподілом, передбаченим додатком 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік", помісячним розписом асигнувань загального фонду державного бюджету та Порядком обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженим Державним казначейством.

3. Головними розпорядниками субвенції за відповідними місцевими бюджетами є Міністерство охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, головні управління (управління) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - головні розпорядники).

4. За рахунок субвенції провадиться закупівля витратних матеріалів для родопомічних, дитячих, хірургічних, реанімаційних закладів (відділень), відділень невідкладної допомоги та лабораторій (далі - заклади).

5. Номенклатуру та обсяг закупівлі таких матеріалів визначає МОЗ згідно із заявками головних розпорядників, що складаються в межах субвенції, передбаченої відповідним місцевим бюджетам, з урахуванням потреби та подаються в установленому МОЗ порядку.

6. Процедуру закупівлі витратних матеріалів проводить МОЗ на умовах міжвідомчої координації відповідно до статті 141 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" як генеральний замовник. За результатами проведення процедури закупівлі МОЗ надсилає головним розпорядникам повідомлення із зазначенням номенклатури товарів з урахуванням кількісних та вартісних показників.

На підставі повідомлення головні розпорядники укладають в установленому порядку договори про закупівлю витратних матеріалів з визначеними МОЗ переможцями процедури закупівлі та у тижневий строк інформують про це МОЗ з поданням одного примірника зазначеного договору.

7. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року до договорів про закупівлю витратних матеріалів включається вимога щодо коригування визначеної у відповідному договорі суми та зобов'язань сторін договору у разі зменшення бюджетних призначень під час уточнення показників державного бюджету та надходження до відповідного місцевого бюджету субвенції не в повному обсязі.

Для забезпечення ефективного та раціонального використання субвенції МОЗ включає до тендерної документації, а головні розпорядники - до договорів про закупівлю витратних матеріалів вимогу щодо їх поставки розпорядникам або визначеним ними закладам згідно з графіками, що додаються до таких договорів.

8. Головні розпорядники розподіляють товари між закладами, здійснюють контроль за виконанням постачальниками умов договорів про закупівлю витратних матеріалів і взяттям на облік закладами отриманих матеріалів, їх зберіганням і раціональним використанням.

9. Головні розпорядники подають:

МОЗ щокварталу в установленому ним порядку інформацію про стан забезпечення закладів витратними матеріалами;

МОЗ та Мінфіну щокварталу до 15 числа наступного місяця інформацію про використання субвенції.

10. Державне казначейство перераховує субвенцію згідно з Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807; 2003 р., N 14, ст. 617; 2007 р., N 6, ст. 226).

11. Органам Державного казначейства разом з платіжними дорученнями подаються:

звіти за встановленою формою про результати проведення процедури закупівлі, підготовлені та затверджені тендерним комітетом МОЗ, із зазначенням у них розпорядників, в інтересах яких здійснювалася закупівля;

договори про закупівлю витратних матеріалів.

12. Складення та подання фінансової звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос