Идет загрузка документа (54 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке выплаты и размерах денежных компенсаций на бензин, ремонт и техническое обслуживание автомобилей и на транспортное обслуживание

КМ Украины
Постановление КМ от 14.02.2007 № 228
редакция действует с 01.07.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 лютого 2007 р. N 228

Київ

Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 13 травня 2009 року N 458
,
 від 25 січня 2012 року N 35
,
 від 7 серпня 2013 року N 536
,
від 11 лютого 2015 року N 47
,
 від 14 грудня 2016 року N 945
,
від 22 березня 2017 року N 161
,
від 5 серпня 2020 року N 683
,
 від 23 вересня 2020 року N 884
,
від 31 березня 2021 року N 283

Відповідно до статті 28 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" Кабінет Міністрів України постановляє:

(вступна частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р. N 683)

1. Затвердити Порядок виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування, що додається.

2. Установити, що для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які мають автомобілі та мотоколяски, розміри річних грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та мотоколясок становлять відповідно 22 відсотки та 16 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, на транспортне обслуговування - 29 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації можуть встановлювати розміри компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування вищі, ніж зазначені в цьому пункті, в разі наявності фінансових можливостей.

(пункт 2 у редакції постанов Кабінету
 Міністрів України від 07.08.2013 р. N 536
,
від 05.08.2020 р. N 683
,
від 31.03.2021 р. N 283)

3. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України від 17 березня 1998 р. N 296 "Про затвердження Положення про виплату інвалідам компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 11, ст. 399);

постанову Кабінету Міністрів України від 21 червня 2001 р. N 680 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 26, ст. 1171).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування

(Текст Порядку після слів "законним представникам" в усіх відмінках і формах числа доповнено словами "недієздатних інвалідів" у відповідному відмінку і числі згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2009 року N 458)

(У тексті Порядку слова "головне управління соціального захисту" та "районне управління соціального захисту" в усіх відмінках і формах числа замінено відповідно словами "структурний підрозділ соціального захисту населення" та "районний структурний підрозділ соціального захисту населення" у відповідному відмінку і числі згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року N 47)

(У тексті Порядку слова "інвалід", "дитина-інвалід", "інвалід внаслідок трудового каліцтва" та "управління виконавчої дирекції" у всіх відмінках і формах числа замінено відповідно словами "особа з інвалідністю", "дитина з інвалідністю", "особа з інвалідністю внаслідок нещасного випадку" та "управління виконавчої дирекції Фонду" у відповідному відмінку і числі; слова "недієздатного інваліда" замінено словами "недієздатної особи з інвалідністю"; слова "інваліди війни" у всіх відмінках замінено словами "особи з інвалідністю внаслідок війни" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 року N 683)

(У тексті Порядку, крім абзацу першого пункту 1, слова "компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів" у всіх відмінках замінено словами "компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2021 року N 283)

Загальна частина

1. Грошові компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування (далі - компенсації) виплачуються особам з інвалідністю, законним представникам недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями.

На осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, яких зареєстровано як внутрішньо переміщених осіб та які мають право на забезпечення автомобілями, оформляються без призначення та виплати компенсацій особові справи осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю для забезпечення автомобілями (далі - особові справи осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю) за їх фактичним місцем проживання/перебування згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на підставі документів, передбачених пунктами 9 та 15 цього Порядку. Для призначення та виплати компенсації оформлені особові справи осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які переселилися з тимчасово окупованої території, надсилаються до структурного підрозділу соціального захисту населення Херсонської області, а особові справи осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які переселилися з районів проведення антитерористичної операції та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, - до структурного підрозділу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

(пункт 1 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. N 945
,
абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 
постановами Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р. N 683,
від 31.03.2021 р. N 283)

2. Компенсації призначаються:

особам, інвалідність яких пов'язана з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням (далі - особи з інвалідністю внаслідок нещасного випадку), - за розпорядженнями управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі - управління виконавчої дирекції Фонду).

Розпорядження управління виконавчої дирекції Фонду оформляється у двох примірниках, один з яких залишається в управлінні виконавчої дирекції Фонду, інший зберігається в особовій справі особи з інвалідністю внаслідок нещасного випадку;

особам з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку), дітям з інвалідністю - згідно з розпорядженнями Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - структурний підрозділ соціального захисту населення).

Розпорядження структурного підрозділу соціального захисту населення оформляється у двох примірниках, один з яких зберігається в особовій справі особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, інший використовується для здійснення виплати компенсації.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 р. N 458,
від 25.01.2012 р. N 35,
від 11.02.2015 р. N 47,0
від 05.08.2020 р. N 683,
у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

21. Особа з інвалідністю внаслідок нещасного випадку подає заяву про призначення та виплату компенсації, за формою, затвердженою Мінсоцполітики (далі - заява), разом із документами, передбаченими пунктами 9 та 15 цього Порядку, до відділення управління виконавчої дирекції Фонду.

Особи з інвалідністю, законні представники недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю подають за місцем їх проживання/перебування:

заяву разом з документами, передбаченими пунктами 9 та 15 цього Порядку, до районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад (далі - орган соціального захисту населення) або до центрів надання адміністративних послуг, або

заяву в електронній формі з накладенням електронного підпису особи з інвалідністю, законного представника недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю через електронний кабінет особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю (далі - електронний кабінет) до централізованого банку даних з проблем інвалідності.

У разі подання особою з інвалідністю, законним представником недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю заяви через електронний кабінет до нього вносяться інформація та скановані копії документів, передбачених пунктами 9 та 15 цього Порядку.

У разі технічної можливості електронні копії документів, передбачених пунктами 9 та 15 цього Порядку, можуть подаватися особою з інвалідністю, законним представником недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг "Портал Дія", зокрема мобільного додатка "Портал Дія".

Паперові копії документів, передбачених пунктами 9 та 15 цього Порядку, засвідчуються підписом посадової особи, яка прийняла заяву, та передаються до структурного підрозділу соціального захисту населення, який проводитиме таку виплату.

Скановані копії заяв і документів завантажуються посадовими особами органів соціального захисту населення або центрів надання адміністративних послуг до електронної особової справи особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю у централізованому банку даних з проблем інвалідності з використанням інтегрованої інформаційної системи Мінсоцполітики.

(Порядок доповнено пунктом 21 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

3. Компенсації виплачуються:

особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку - управліннями виконавчої дирекції Фонду або їх відділеннями;

(абзац другий пункту 3 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р. N 683)

особам з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку), законним представникам недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю - структурними підрозділами соціального захисту населення шляхом перерахування коштів на особисті банківські рахунки осіб з інвалідністю, законних представників недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю.

Особам, які не мають особистих банківських рахунків, компенсації виплачуються шляхом поштового переказу.

(абзац третій пункту 3 замінено абзацами згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

4. Особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які перебувають в установах соціального обслуговування на повному державному утриманні, у місцях позбавлення волі, компенсації не виплачуються.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 р. N 458)

5. Компенсації виплачуються рівними частинами двічі на рік - у березні за перше та у вересні за друге півріччя поточного року з дня їх призначення.

6. Переплачена з вини особи з інвалідністю, законного представника недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю сума компенсацій повертається ним добровільно або стягується у судовому порядку.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

7. У разі смерті особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю компенсації, не виплачені своєчасно з незалежних від особи з інвалідністю, законного представника недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю причин, виплачуються одному із членів його сім'ї (за згодою інших).

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

71. Інформація щодо призначення та виплати компенсацій вноситься до централізованого банку даних з проблем інвалідності.

(Порядок доповнено пунктом 71 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 р. N 458)

Компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів

(назва розділу із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

8. Компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів призначається:

(абзац перший пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

1) особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які в установленому порядку забезпечені автомобілем;

2) особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають право на забезпечення автомобілем, але не одержали його і користуються автомобілем, придбаним за власні кошти осіб з інвалідністю, законних представників недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю;

(підпункт 2 пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 р. N 458)

3) особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які були забезпечені в установленому порядку мотоколясками.

(підпункт 3 пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 р. N 458)

9. Для одержання компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів подаються:

1) заява;

2) свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім'я особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, законного представника недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю;

(підпункт 2 пункту 9 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2012 р. N 35
,
у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

3) копія посвідчення водія, завірена в установленому законодавством порядку;

4) висновок медико-соціальної експертної комісії (далі - МСЕК) про наявність медичних показань для забезпечення автомобілем (для осіб, зазначених у підпункті 2 пункту 14 цього Порядку), крім осіб з інвалідністю I та II групи із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, щодо яких установлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, а також громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї (категорія 1), осіб з інвалідністю внаслідок війни I групи по зору або без обох рук, осіб з інвалідністю із куксами обох ніг і рук - копія висновку МСЕК про встановлення відповідної групи інвалідності;

(підпункт 4 пункту 9 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. N 945)

5) копія посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілого від Чорнобильської катастрофи - для осіб, щодо яких установлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, а також для громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї (категорія 1);

(пункт 9 доповнено підпунктом 5 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. N 945)

6) копія рішення суду про визнання особи недієздатною та копія рішення про призначення опікуна такій особі - для недієздатних осіб з інвалідністю;

(пункт 9 доповнено підпунктом 6 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

7) копія рішення (розпорядження) про встановлення опіки та піклування - для малолітніх і неповнолітніх дітей з інвалідністю, позбавлених батьківського піклування.

(пункт 9 доповнено підпунктом 7 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

10. У разі повернення особою з інвалідністю, законним представником недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю з будь-яких причин автомобіля структурному підрозділу соціального захисту населення (управлінню виконавчої дирекції Фонду) виплата компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля припиняється з наступного місяця після його повернення. Сума виплаченої компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля не повертається особою з інвалідністю, законним представником недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, а враховується під час виплати компенсації на транспортне обслуговування.

(пункт 10 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

11. Компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля, одержаного безоплатно чи на пільгових умовах на десятирічний строк його експлуатації, призначається на підставі заяви та документів, передбачених пунктом 9 цього Порядку (якщо такі документи відсутні в особовій справі особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю), що додаються до неї.

(абзац перший пункту 11 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р. N 683
,
у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

Підставою для виплати компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів особам з інвалідністю I та II групи із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, щодо яких установлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, а також громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї (категорія 1), особам з інвалідністю внаслідок війни I групи по зору або без обох рук, особам з інвалідністю із куксами обох ніг і рук є заява та інші документи, передбачені пунктом 9 цього Порядку.

(пункт 11 доповнено новим абзацом другим згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. N 945
,
 у зв'язку з цим абзаци другий і третій
 вважати відповідно абзацами третім і четвертим
)

Датою призначення компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля у разі, коли автомобіль зареєстровано в уповноваженому органі МВС, є дата подання заяви.

(абзац третій пункту 11 із змінами, внесеними згідно з
 
постановами Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 р. N 161,
від 31.03.2021 р. N 283)

Незареєстрований автомобіль підлягає обов'язковій реєстрації у встановленому порядку і право на призначення компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля" настає з дати такої реєстрації.

(абзац четвертий пункту 11 із змінами, внесеними згідно з
 
постановами Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 р. N 161,
від 31.03.2021 р. N 283)

(абзац перший пункту 11 замінено абзацами згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 р. N 458,
у зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом четвертим)

Абзац четвертий пункту 11 виключено

 (згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 25.01.2012 р. N 35)

12. Виплата компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів особам з інвалідністю, законним представникам недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, яким структурні підрозділи соціального захисту населення видали автомобілі, що надійшли як гуманітарна допомога, провадиться на загальних підставах у межах коштів, що виділяються на цю мету.

13. У разі позбавлення особи з інвалідністю або особи, якій передано право керування автомобілем, законного представника недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю права керувати автомобілем на певний час за порушення Правил дорожнього руху або у разі перебування його у місцях позбавлення волі виплата компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів за відповідний період не провадиться.

Компенсація на транспортне обслуговування

14. Компенсація на транспортне обслуговування призначається особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які:

1) перебувають на обліку для безоплатного забезпечення автомобілями;

2) перебувають на обліку для пільгового забезпечення автомобілями.

Якщо особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, які перебувають на обліку для безоплатного або пільгового забезпечення автомобілями, отримали їх, виплата компенсації на транспортне обслуговування припиняється і виплачується компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів. У період, за який виплачена компенсація на транспортне обслуговування, переплачена сума враховується під час виплати компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів;

(абзац другий підпункту 2 пункту 14 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

3) мають право на забезпечення автомобілем, але за власним бажанням відмовилися від нього і бажають одержувати компенсацію на транспортне обслуговування. У цьому разі компенсація на транспортне обслуговування за бажанням зазначених осіб призначається на весь період інвалідності, установлений МСЕК (для дітей з інвалідністю - лікувально-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів);

(підпункт 3 пункту 14 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

4) мають право на безоплатне забезпечення автомобілем, але не одержали його у зв'язку з протипоказаннями до керування ним, або мають право на пільгове забезпечення автомобілем (за 7 відсотків вартості), але не одержали його у зв'язку з відсутністю можливості передати члену сім'ї право на керування автомобілем;

5) мають право на забезпечення автомобілем (за 30 відсотків вартості), але не одержали його у зв'язку з протипоказаннями до керування ним.

15. Підставою для призначення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю компенсації на транспортне обслуговування (крім осіб, зазначених в абзаці другому цього пункту) є висновок Кримської - в Автономній Республіці Крим, обласної, центральної міської (у мм. Києві та Севастополі) МСЕК про наявність у осіб з інвалідністю медичних показань для забезпечення їх автомобілем і заява особи з інвалідністю, законного представника недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю.

(абзац перший пункту 15 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 р. N 458)

Для недієздатних осіб з інвалідністю - копія рішення суду про визнання особи недієздатною та копія рішення про призначення опікуна такій особі.

(пункт 15 доповнено новим абзацом другим згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

Для малолітніх і неповнолітніх дітей з інвалідністю, позбавлених батьківського піклування, - копія рішення (розпорядження) про встановлення опіки та піклування.

(пункт 15 доповнено новим абзацом третім згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283,
у зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом четвертим)

Підставою для виплати компенсації на транспортне обслуговування особам з інвалідністю I та II групи з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, а також громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї (категорія 1); особам з інвалідністю внаслідок війни I групи по зору або без обох рук; особам з інвалідністю, які мають кукси обох ніг і рук, є заява та копія висновку МСЕК про встановлення відповідної групи інвалідності.

151. Компенсації призначаються та виплачуються окремо кожному членові сім'ї, яка взята на облік для забезпечення автомобілем як сім'я, що складається з двох і більше осіб з інвалідністю, або забезпечена ним.

(Порядок доповнено пунктом 151 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. N 945)

16. Компенсація на транспортне обслуговування виплачується починаючи з дня подання заяви разом з документами, передбаченими пунктом 15 цього Порядку (якщо такі документи відсутні в особовій справі особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю):

особою з інвалідністю внаслідок нещасного випадку - до відділення управління виконавчої дирекції Фонду;

особою з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку), законним представником недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю - до органу соціального захисту населення.

(пункт 16 у редакції постанов Кабінету
 Міністрів України від 05.08.2020 р. N 683
,
від 31.03.2021 р. N 283)

17. Форма звіту про виплату грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування затверджується Мінсоцполітики.

(Порядок доповнено пунктом 17 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.01.2012 р. N 35
,
пункт 17 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 р. N 47
,
від 23.09.2020 р. N 884,
у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 31.03.2021 р. N 283)

____________

Опрос