Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2007 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по передаче в коммунальную собственность объектов социальной инфраструктуры, состоящих на балансе государственного предприятия "Виробниче об'єднання "Луганський верстатобудівний завод"

КМ Украины
Постановление КМ от 14.02.2007 № 223
действует с 14.02.2007

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 лютого 2007 р. N 223

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з передачі у комунальну власність об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі державного підприємства "Виробниче об'єднання "Луганський верстатобудівний завод"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з передачі у комунальну власність об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі державного підприємства "Виробниче об'єднання "Луганський верстатобудівний завод", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з передачі у комунальну власність об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі державного підприємства "Виробниче об'єднання "Луганський верстатобудівний завод"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінпромполітики за програмою "Заходи з передачі у комунальну власність об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі державного підприємства "Виробниче об'єднання "Луганський верстатобудівний завод" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на часткове покриття витрат, пов'язаних з проведенням капітального ремонту об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі державного підприємства "Виробниче об'єднання "Луганський верстатобудівний завод" (далі - підприємство), та їх передачею у комунальну власність.

3. Кошторисна документація на проведення капітального ремонту об'єктів соціальної інфраструктури (далі - об'єкти), вартість робіт з розроблення якої оплачена підприємством, затверджується в установленому порядку за погодженням з Мінпромполітики та Луганською міською радою.

4. Для отримання бюджетних коштів Мінпромполітики, управління житлово-комунального господарства Луганської міської ради та підприємство укладають договір, умовою якого є пайова участь у розмірі 50 відсотків Луганської міської ради та підприємства у фінансуванні витрат, пов'язаних з проведенням капітального ремонту зазначених об'єктів.

5. Бюджетні кошти перераховуються Мінпромполітики на відкритий у територіальному органі Державного казначейства рахунок управління житлово-комунального господарства Луганської міської ради після укладення договору, зазначеного у пункті 4 цього Порядку.

Використання бюджетних коштів управлінням житлово-комунального господарства Луганської міської ради може здійснюватися лише після підписання акта приймання-передачі об'єктів та перерахування органами місцевого самоврядування коштів місцевих бюджетів на зазначений рахунок Державного казначейства.

Акт приймання-передачі підписується після перерахування управлінню житлово-комунального господарства Луганської міської ради бюджетних коштів у повному обсязі.

6. Передача об'єктів проводиться з урахуванням вимог Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 листопада 1995 р. N 891 (ЗП України, 1996 р., N 3, ст. 92; Офіційний вісник України, 2004 р., N 21, ст. 1442).

7. Видатки для проведення капітального ремонту об'єктів за рахунок бюджетних коштів здійснюються відповідно до затвердженого Державним казначейством Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг, пов'язаних з проведенням капітального ремонту об'єктів, здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

9. Подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос