Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2007 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для удешевления кредитов на приобретение пассажирских вагонов через государственное лизинговое предприятие

КМ Украины
Постановление КМ от 09.02.2007 № 184
действует с 09.02.2007

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 лютого 2007 р. N 184

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здешевлення кредитів на придбання пасажирських вагонів через державне лізингове підприємство

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здешевлення кредитів на придбання пасажирських вагонів через державне лізингове підприємство, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здешевлення кредитів на придбання пасажирських вагонів через державне лізингове підприємство

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінтрансзв'язку за програмою "Здешевлення кредитів на придбання пасажирських вагонів через державне лізингове підприємство" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються державному лізинговому підприємству (далі - підприємство) для часткової компенсації відсоткової ставки за середньо- та довгостроковими кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків за користування кредитами, залученими у банках або інших фінансово-кредитних установах (далі - компенсація).

У разі залучення кредитів в іноземній валюті сума компенсації визначається виходячи з офіційного курсу гривні до іноземної валюти, встановленого Національним банком на дату нарахування відсотків за користування кредитом.

3. Компенсація виплачується у разі, коли:

відсоткова ставка за кредитами банків не перевищує 1,8 облікової ставки Національного банку, що діє на дату укладення кредитного договору;

придбані пасажирські вагони передаються у фінансовий лізинг підприємствам залізничного транспорту;

погашення суми кредиту здійснюється рівномірними платежами на умовах та в строки, що визначені кредитними договорами, укладеними підприємством та банком або іншою фінансово-кредитною установою.

4. Компенсація підприємству виплачується Мінтрансзв'язку на підставі кредитного договору, довідки-розрахунку банку або іншої фінансово-кредитної установи про відсотки за користування кредитами у відповідний період, довідки банку або іншої фінансово-кредитної установи про надання кредиту і розрахунку компенсації за залученим кредитом.

5. Бюджетні кошти не можуть бути спрямовані на погашення будь-яких штрафних санкцій та(або) пені за порушення умов користування кредитами банків або інших фінансово-кредитних установ.

6. Розмір лізингових платежів у частині компенсації відсотків за користування кредитами визначається з урахуванням часткової компенсації відсоткової ставки за рахунок державного бюджету.

7. Мінтрансзв'язку укладає з підприємством договір на здешевлення кредитів. Форма типового договору розробляється та затверджується зазначеним Міністерством.

8. Підприємство подає щомісяця до 7 числа наступного періоду, а за грудень - до 25 грудня поточного року Мінтрансзв'язку відомості, що підтверджують погашення кредитів та відсотків за користування ними.

9. Відповідальність за виконання зобов'язань за користування кредитами у повному обсязі несе підприємство.

10. Перерахування бюджетних коштів здійснюється відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

11. Придбання пасажирських вагонів провадиться відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

12. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

____________

Опрос