Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году субвенции из государственного бюджета городскому бюджету г. Запорожье для подготовки и проведения эксперимента по введению социальных стандартов

КМ Украины
Постановление КМ от 27.12.2006 № 1795
действует с 27.12.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 2006 р. N 1795

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Запоріжжя для підготовки та проведення експерименту із запровадження соціальних стандартів

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Запоріжжя для підготовки та проведення експерименту із запровадження соціальних стандартів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Запоріжжя для підготовки та проведення експерименту із запровадження соціальних стандартів

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Запоріжжя для підготовки та проведення експерименту із запровадження соціальних стандартів (далі - субвенція).

2. Субвенція спрямовується на:

надання медичної допомоги та забезпечення медикаментами, матеріальне забезпечення навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, соціального забезпечення та фізичної культури і спорту, надання високоякісних соціальних послуг пенсіонерам та одиноким непрацездатним громадянам згідно з встановленими нормами;

надання дитячо-юнацькими спортивними школами безоплатних послуг згідно з визначеними переліком та обсягом;

поліпшення якості надання соціальних послуг населенню шляхом фінансування поточних витрат з утримання навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, соціального забезпечення та фізичної культури і спорту (зокрема з оплати комунальних послуг і енергоносіїв, проведення поточного ремонту) згідно з установленими нормативами.

3. Державне казначейство перераховує субвенцію міському бюджету м. Запоріжжя згідно з помісячним розписом асигнувань загального фонду державного бюджету та Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807; 2003 р., N 14, ст. 617).

4. Складення і подання фінансової звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

5. Виконавчий орган Запорізької міської ради подає до 20 лютого 2007 р. Мінпраці звіт про результати проведення експерименту із запровадження соціальних стандартів.

____________

Опрос