Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок использования средств государственного бюджета на удешевление кредитов для осуществления природоохранных мероприятий

КМ Украины
Постановление КМ от 13.12.2006 № 1744
действует с 13.12.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 грудня 2006 р. N 1744

Київ

Про внесення зміни до Порядку використання коштів державного бюджету на здешевлення кредитів для здійснення природоохоронних заходів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до Порядку використання коштів державного бюджету на здешевлення кредитів для здійснення природоохоронних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2005 р. N 773 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 34, ст. 2050), виклавши пункт 6 у такій редакції:

"6. Компенсація відсоткової ставки проводиться у розмірах:

за короткостроковими кредитами - 10 відсотків річних у національній валюті та 7 відсотків річних в іноземній валюті;

за середньостроковими і довгостроковими кредитами - 14 відсотків річних у національній валюті та 9 відсотків річних в іноземній валюті.

Короткостроковим вважається кредит, залучений на період до одного року, середньостроковим - до трьох років, довгостроковим - до п'яти років.

Компенсація проводиться за умови, що відсоткова ставка за кредитами банків не перевищує 20 відсотків річних для короткострокових та 21 відсотка для середньострокових і довгострокових кредитів у національній валюті.

У разі залучення кредитів в іноземній валюті розмір компенсації визначається виходячи з офіційного курсу гривні, встановленого Національним банком на дату нарахування плати за кредити.".

 

Прем'єр-міністр України

В. ЯНУКОВИЧ

Інд. 33

Опрос