Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете Министерству культуры и туризма по некоторым программам

КМ Украины
Постановление КМ от 13.12.2006 № 1717
действует с 13.12.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 грудня 2006 р. N 1717

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури і туризму за деякими програмами

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури і туризму за деякими програмами, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури і туризму за деякими програмами

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті МКТ за програмами 1801110 "Фінансова підтримка національних театрів", 1801120 "Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій", 1801100 "Фінансова підтримка національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються:

1) за програмою "Фінансова підтримка національних театрів" на забезпечення діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази національних театрів, сценічне відтворення драматичних і музичних творів вітчизняних та іноземних авторів, створення і показ вистав.

Обсяг фінансової підтримки національних театрів, які мають будівлі (споруди, приміщення) для публічного показу творів театрального мистецтва, що надається для покриття поточних витрат, не забезпечених їх власними доходами, не повинний перевищувати 90 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за результатами діяльності у поточному році. У разі такого перевищення обсяг фінансової підтримки відповідно зменшується.

Розрахунок суми, на яку зменшується обсяг фінансової підтримки, надсилається національними театрами МКТ до 10 грудня для узагальнення та подання Мінфіну до 15 грудня поточного року;

2) за програмою "Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій" на забезпечення статутної діяльності концертних організацій, філармонії, цирку, які мають статус національних та державних концертних і циркових організацій.

Обсяг фінансової підтримки національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій, які мають будівлі (споруди, приміщення) для публічного показу і виконання творів театрального та музичного мистецтва, що надається для покриття поточних витрат, не забезпечених їх власними доходами, не повинний перевищувати 90 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за результатами діяльності у поточному році. У разі такого перевищення обсяг фінансової підтримки відповідно зменшується.

Обсяг фінансової підтримки, зазначених у додатку національних та державних художніх колективів і концертних організацій, які не мають будівель (споруд, приміщень) для публічного показу і виконання творів театрального та музичного мистецтва, та тих, що забезпечують створення сприятливих умов для функціонування та розвитку творчих процесів провідних мистецьких колективів, що надається для покриття поточних витрат, не забезпечених їх власними доходами, не повинний перевищувати 98 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за результатами діяльності у поточному році. У разі такого перевищення обсяг фінансової підтримки відповідно зменшується.

Розрахунок суми, на яку зменшується обсяг фінансової підтримки, надсилається національними та державними художніми колективами, концертними і цирковими організаціями МКТ до 10 грудня для узагальнення та подання Мінфіну до 15 грудня поточного року;

3) за програмою "Фінансова підтримка національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва" на забезпечення статутної діяльності національних творчих спілок та їх регіональних відділень, фінансову підтримку музичного, хорового, оперного і симфонічного жанрів, творчості українських композиторів, хореографів, письменників, кінематографістів, художників і фотохудожників, розвитку діяльності майстрів народного мистецтва, відродження кобзарських традицій, культурно-просвітницької діяльності.

3. МКТ перераховує бюджетні кошти національним театрам, національним та державним художнім колективам, концертним і цирковим організаціям, національним творчим спілкам у сфері культури і мистецтва.

4. У разі зменшення бюджетних призначень МКТ з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року здійснює відповідне коригування суми видатків на фінансову підтримку національних театрів, національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій, національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва.

5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

ПЕРЕЛІК
національних та державних художніх колективів і концертних організацій, яким надається фінансова підтримка з державного бюджету

1. Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України, м. Київ

2. Національний будинок органної та камерної музики України, м. Київ

3. Національний заслужений академічний український народний хор імені Г. Г. Верьовки, м. Київ

4. Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського, м. Київ

5. Національна заслужена капела бандуристів України імені Г. І. Майбороди, м. Київ

6. Національна заслужена академічна капела України "Думка", м. Київ

7. Національний оркестр народних інструментів України, м. Київ

8. Національний ансамбль солістів "Київська камерата", м. Київ

9. Національний одеський філармонійний оркестр

10. Державне підприємство "Дирекція Будинку державних художніх колективів", м. Київ

11. Державний духовий оркестр України, м. Київ

12. Державний естрадно-симфонічний оркестр України, м. Київ

____________

Опрос