Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка выдачи книжек (карнетов) А.Т.А.

КМ Украины
Постановление КМ от 29.11.2006 № 1654
редакция действует с 04.12.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 листопада 2006 р. N 1654

Київ

Про затвердження Порядку видачі книжок (карнетів) А.Т.А.

Із змінами і доповненнями, внесеними 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 28 листопада 2012 року N 1081

У зв'язку з прийняттям Верховною Радою України Закону України "Про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок видачі книжок (карнетів) А.Т.А., що додається.

2. Державній митній службі:

забезпечити разом з Торгово-промисловою палатою дотримання вимог Конвенції про тимчасове ввезення та Додатків до неї;

розробити порядок митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон з використанням книжок (карнетів) А.Т.А.

3. Ця постанова набирає чинності через 10 днів після опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 27

 

ПОРЯДОК
видачі книжок (карнетів) А.Т.А.

1. Цей Порядок визначає процедуру видачі книжок (карнетів) А.Т.А., що використовуються відповідно до Конвенції про тимчасове ввезення та Додатків A, B.1 - B.9 та D до неї, прийнятих 26 червня 1990 р. у м. Стамбулі (далі - Конвенція).

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 28.11.2012 р. N 1081)

2. Видача книжок (карнетів) А.Т.А. на території України здійснюється Торгово-промисловою палатою, яку визнано в установленому порядку організацією-гарантом (гарантуючою організацією) сплати ввізного мита і податків у разі порушення особою, якій видано книжку (карнет) А.Т.А., режиму тимчасового ввезення товарів на митну територію держави - учасниці Конвенції.

Торгово-промислова палата в установленому нею порядку може частково або повністю делегувати повноваження щодо видачі книжок (карнетів) А.Т.А. регіональним торгово-промисловим палатам, залишаючись єдиною гарантуючою організацією в Україні. Контроль за видачею книжок (карнетів) А.Т.А. регіональними торгово-промисловими палатами здійснює Торгово-промислова палата.

3. Для одержання книжки (карнета) А.Т.А. фізична або юридична особа, яка є резидентом України (далі - заявник), подає Торгово-промисловій палаті або регіональній торгово-промисловій палаті відповідну заяву.

Перелік документів, необхідних для одержання книжки (карнета) А.Т.А., та вимоги до їх оформлення визначаються Торгово-промисловою палатою.

4. Строк, на який видається книжка (карнет) А.Т.А., визначається на підставі поданих заявником документів та з урахуванням мети тимчасового вивезення товарів за межі митної території України, але не може перевищувати одного року.

5. Рішення про видачу або відмову у видачі книжки (карнета) А.Т.А. приймається Торгово-промисловою палатою або регіональною торгово-промисловою палатою протягом десяти робочих днів після подання заявником документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку.

6. У разі прийняття рішення про відмову у видачі книжки (карнета) А.Т.А. Торгово-промислова палата або регіональна торгово-промислова палата надсилає повідомлення заявнику із зазначенням причин відмови.

7. Книжка (карнет) А.Т.А. після закінчення строку, на який вона видана, підлягає поверненню до Торгово-промислової палати.

8. У разі втрати (знищення, викрадення тощо) книжки (карнета) А.Т.А. під час перебування товарів, на які вона видана, на території однієї з держав - учасниць Конвенції заявник невідкладно повідомляє про це Торгово-промислову палату, правоохоронні та митні органи держави тимчасового ввезення.

____________

Опрос