Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения специальной проверки сведений, представляемых кандидатами на занятие должностей

КМ Украины
Постановление КМ от 15.11.2006 № 1624
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 листопада 2006 р. N 1624

Київ

Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей, що подаються кандидатами на зайняття посад

Дію постанови зупинено
Указом Президента України
 від 11 січня 2007 року N 6/2007
,
 який скасовано
 згідно з Указом Президента України від 21 лютого 2007 року N 130/2007

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 грудня 2009 року N 1432)

Додатково див.
 конституційне подання Президента України
 від 11 січня 2007 року

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок проведення спеціальної перевірки відомостей, що подаються кандидатами на зайняття посад (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 19

 

ПОРЯДОК
проведення спеціальної перевірки відомостей, що подаються кандидатами на зайняття посад

1. Спеціальна перевірка (далі - перевірка) стосовно відомостей, що подаються кандидатами на зайняття посад, призначення або погодження призначення на які здійснює Президент України за поданням Кабінету Міністрів України або Кабінет Міністрів України (далі - кандидати на зайняття посад), проводиться у разі необхідності за дорученням Міністра Кабінету Міністрів України або посадової особи, що його заміщає, Головдержслужбою за участю МВС, Державної податкової адміністрації і СБУ.

2. Головдержслужбі разом з дорученням на проведення перевірки надсилаються документи кандидата на зайняття посади, оформлені в установленому порядку.

3. Перевірка проводиться за наявності письмової згоди кандидата на зайняття посади. За відсутності згоди перевірка не проводиться і питання щодо призначення або підготовки подання для призначення на відповідну посаду не розглядається.

4. Строк проведення перевірки становить 15 календарних днів. За наявності особливих обставин Головдержслужба може продовжити цей строк не більш як на 15 днів за погодженням з посадовою особою, що дала доручення на проведення перевірки.

5. Перевірці підлягає:

достовірність відомостей, повідомлених кандидатом на зайняття посади про себе у процесі розгляду питання щодо його призначення на відповідну посаду, зокрема тих, що стосуються його доходів та зобов'язань фінансового характеру, належного йому нерухомого та цінного рухомого майна, вкладів у банках і цінних паперів, в тому числі за кордоном;

стан додержання кандидатом вимог, визначених законодавством з питань державної служби, боротьби з корупцією і державної таємниці.

6. У процесі проведення перевірки Головдержслужба уточнює в МВС, Державній податковій адміністрації і СБУ відомості, зазначені у пункті 5 цього Порядку, а в разі потреби запитує в інших органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях додаткову інформацію.

Форму запиту затверджують Головдержслужба, МВС, Державна податкова адміністрація і СБУ за погодженням з Міністром Кабінету Міністрів України.

7. Про результати перевірки Головдержслужба інформує посадову особу, що дала доручення на проведення перевірки, та кандидата на зайняття посади, стосовно якого проводилася перевірка.

У разі незгоди з результатами перевірки кандидат має право викласти свої зауваження (пояснення) у письмовій формі або письмово звернутися до Головдержслужби, МВС, Державної податкової адміністрації і СБУ з проханням надати роз'яснення з відповідних питань.

8. Інформація про результати перевірки додається до документів кандидата на зайняття посади або до особової справи, якщо прийнято рішення про його призначення на посаду. Документи, що надійшли у процесі перевірки кандидата, є конфіденційними і зберігаються в Головдержслужбі в установленому порядку.

____________

Опрос