Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для финансовой поддержки государственных музыкальных коллективов

КМ Украины
Постановление КМ от 18.10.2006 № 1424
действует с 18.10.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 жовтня 2006 р. N 1424

Київ

Про порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки державних музичних колективів

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що кошти, передбачені Державному комітетові телебачення і радіомовлення за бюджетною програмою "Фінансова підтримка державних музичних колективів" (далі - бюджетні кошти), спрямовуються державним музичним колективам на:

оновлення репертуару та концертних програм;

організацію гастролей;

зміцнення матеріально-технічної бази.

Обсяг фінансової підтримки на покриття поточних витрат, не забезпечених власними доходами, не повинен перевищувати 90 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за результатами діяльності державних музичних колективів у поточному році.

2. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 51

Опрос