Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансовом обеспечении подготовки и проведения внеочередных местных выборов в 2006 году

КМ Украины
Постановление КМ от 09.10.2006 № 1402
действует с 09.10.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 жовтня 2006 р. N 1402

Київ

Про фінансове забезпечення підготовки та проведення позачергових місцевих виборів у 2006 році

З метою забезпечення своєчасної підготовки та проведення позачергових місцевих виборів у 2006 році та відповідно до статей 82 і 83 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що фінансове забезпечення підготовки та проведення позачергових місцевих виборів у 2006 році здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (далі - субвенція).

2. Перерахування субвенції та її використання здійснюється відповідно до Порядку фінансового забезпечення підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів місцевих бюджетів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2005 р. N 1290 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 52, ст. 3325).

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям здійснювати у разі потреби перерозподіл субвенції між бюджетами районів, міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення, а районним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям та виконавчим органам міських (міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення) рад - між бюджетами міст районного значення, районів у містах, сіл, селищ виходячи з обсягу видатків відповідного місцевого бюджету для проведення позачергових виборів.

Обсяг субвенції, не використаний за призначенням розпорядником бюджетних коштів, орган Державного казначейства перераховує до державного бюджету в останній робочий день бюджетного періоду.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 39

Опрос