Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Соглашения между Правительством Украины и Правительством Боливарской Республики Венесуэла об отказе от виз для граждан, пользующихся дипломатическими и служебными паспортами

КМ Украины
Постановление КМ от 12.07.2006 № 962
действует с 12.07.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2006 р. N 962

Київ

Про затвердження Угоди між Урядом України та Урядом Боліварської Республіки Венесуела про відмову від віз для громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Угоду між Урядом України та Урядом Боліварської Республіки Венесуела про відмову від віз для громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами, підписану в м. Бразиліа 23 лютого 2006 року (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 31

 

УГОДА
 між Урядом України та Урядом Боліварської Республіки Венесуела про відмову від віз для громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами

Уряд (Кабінет Міністрів) України та Уряд Боліварської Республіки Венесуела, далі - "Сторони",

бажаючи зміцнювати дружні зв'язки між двома державами,

керуючись намірами полегшити умови взаємних поїздок громадян двох держав,

домовились про таке:

Стаття 1

Громадяни держави однієї Сторони, які користуються дійсними дипломатичними та службовими паспортами, в'їжджають, виїжджають та прямують транзитом територією держави іншої Сторони без віз на термін, який не перевищує 90 (дев'яносто) днів з дати їх в'їзду на цю територію.

Стаття 2

1. Громадяни держави однієї Сторони, які користуються дійсними дипломатичними та службовими паспортами і є співробітниками дипломатичного представництва чи консульської установи або міжнародних організацій з резиденцією на території держави іншої Сторони, в'їжджають, виїжджають та перебувають на території держави іншої Сторони без віз протягом усього періоду виконання своїх функцій.

2. Положення пункту 1 цієї Статті поширюється також на членів сімей зазначених громадян, які проживають разом з ними і користуються дійсними дипломатичними та службовими паспортами.

Стаття 3

Особи, зазначені у Статтях 1 і 2 цієї Угоди, зобов'язані дотримуватись норм чинного законодавства держави перебування, які регулюють порядок в'їзду, перебування та виїзду іноземних громадян.

Стаття 4

Громадяни держав Сторін, які користуються дійсними дипломатичними та службовими паспортами, перетинають державний кордон тільки у пунктах пропуску, відкритих для міжнародного сполучення.

Стаття 5

1. Положення цієї Угоди не обмежують права кожної зі Сторін не допускати до в'їзду або припинити перебування на своїй території громадян держави іншої Сторони, які є небажаними.

2. Для забезпечення громадського порядку, безпеки чи захисту охорони здоров'я населення кожна зі Сторін має право тимчасово призупиняти дію цієї Угоди або її окремих положень. Про застосування таких заходів, а також про їх відміну інша Сторона має бути негайно повідомлена дипломатичними каналами.

Стаття 6

1. Сторони обміняються дипломатичними каналами зразками дійсних паспортів, зазначених у цій Угоді, а також інформацією про їх використання протягом 30 (тридцяти) днів з дати набуття чинності цією Угодою.

2. У випадку внесення однією зі Сторін змін в існуючі паспорти, іншій Стороні, не пізніше ніж за 30 (тридцять) днів, будуть передані зразки змінених паспортів.

Стаття 7

Будь-які суперечки, які виникають між Сторонами при тлумаченні або застосуванні цієї Угоди, вирішуються шляхом прямих консультацій між Сторонами дипломатичними каналами.

Стаття 8

1. Ця Угода укладається на невизначений термін і набуває чинності через 30 (тридцять) днів з дати отримання останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності цією Угодою.

2. Сторони, за взаємною згодою, можуть вносити до цієї Угоди зміни та доповнення. Такі зміни набувають чинності відповідно до пункту 1 цієї Статті.

3. Кожна зі Сторін може припинити дію цієї Угоди шляхом письмового повідомлення, надісланого дипломатичними каналами. При цьому Угода втрачає чинність через 90 (дев'яносто) днів після дати отримання іншою Стороною відповідного письмового повідомлення.

Вчинено в м. Бразиліа "23" лютого 2006 року в двох примірниках, українською та іспанською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

 

За Уряд України 

За Уряд Боліварської
Республіки Венесуела
 

Опрос