Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 6 Положения о наблюдательном совете по вопросам реализации совместного с Мировым банком проекта "Контроль за туберкулезом и ВИЧ/СПИДом в Украине"

КМ Украины
Постановление КМ от 12.07.2006 № 961
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2006 р. N 961

Київ

Про внесення змін до пункту 6 Положення про наглядову раду з питань реалізації спільного із Світовим банком проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 11 липня 2007 року N 926)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до пункту 6 Положення про наглядову раду з питань реалізації спільного із Світовим банком проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 971 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 29, ст. 1363; 2005 р., N 52, ст. 3322), виклавши його у такій редакції:

"6. До складу наглядової ради входять Віце-прем'єр-міністр України (голова наглядової ради), Міністр охорони здоров'я (перший заступник голови наглядової ради), заступник Міністра охорони здоров'я - голова Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам, Голова Державного департаменту з питань виконання покарань (заступники голови наглядової ради), начальник відділу інфекційних соціально небезпечних хвороб МОЗ (секретар наглядової ради), перший заступник Міністра економіки, заступник Міністра фінансів, директор Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, головний спеціаліст МОЗ з пульмонології та фтизіатрії, а також представники Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, неурядових та міжнародних організацій (за згодою).

Персональний склад наглядової ради затверджує її голова".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

Опрос