Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении академической стипендии имени Игоря Курчатова

КМ Украины
Постановление КМ от 27.06.2006 № 880
действует с 12.07.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 червня 2006 р. N 880

Київ

Про заснування академічної стипендії імені Ігоря Курчатова

З метою вшанування пам'яті видатного вченого в галузі використання ядерної енергії Курчатова Ігоря Васильовича Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Заснувати з 1 січня 2007 р. 10 академічних стипендій імені Ігоря Курчатова для студентів вищих навчальних закладів.

2. Затвердити Положення про академічну стипендію Імені Ігоря Курчатова для студентів вищих навчальних закладів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОЛОЖЕННЯ
про академічну стипендію імені Ігоря Курчатова

1. Академічна стипендія імені Ігоря Курчатова (далі - стипендія) призначається починаючи з другого курсу студентам вищих навчальних закладів IV рівня акредитації (далі - вищі навчальні заклади) денної форми навчання, які здобувають освіту за спеціальностями "Атомна енергетика" та "Хімічна технологія рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі" і найбільше відзначилися в навчанні та науковій діяльності.

2. Стипендії між вищими навчальними закладами, що здійснюють підготовку за спеціальностями, зазначеними у пункті 1 цього Положення, розподіляються центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебувають такі заклади (далі - центральний орган виконавчої влади), у встановлених Мінпаливенерго межах.

3. Кандидати на отримання стипендії висуваються вченими радами вищих навчальних закладів двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії.

4. Вищий навчальний заклад, який висунув кандидатів на призначення стипендії, надсилає протягом двох тижнів після закінчення екзаменаційної сесії центральному органу виконавчої влади мотивоване подання, в якому відзначає успішність кандидатів і їх наукову діяльність, а також витяг з протоколу засідання вченої ради щодо висунення кандидатів на призначення стипендії.

Центральний орган виконавчої влади видає на підставі подання наказ про призначення стипендії.

5. Стипендія призначається з першого числа місяця, що настає після закінчення екзаменаційної сесії, у межах коштів, передбачених у загальному фонді кошторисів вищих навчальних закладів на стипендіальне забезпечення. Розмір стипендії становить 3,125 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації.

6. Позбавлення студента стипендії може бути здійснено наказом керівника центрального органу виконавчої влади за умови подання відповідного рішення вченої ради вищого навчального закладу.

____________

Опрос