Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок осуществления государственного контроля за международными передачами товаров двойного использования

КМ Украины
Постановление КМ от 07.06.2006 № 809
действует с 07.06.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 червня 2006 р. N 809

Київ

Про внесення зміни до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 січня 2004 р. N 86 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 4, ст. 167, N 44, ст. 2881; 2005 р., N 51, ст. 3197), зміну, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 21

 

ЗМІНА,
що вноситься до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання

Пункт 8 Порядку викласти у такій редакції:

"8. Експорт та тимчасове вивезення з України, імпорт та тимчасове ввезення в Україну товарів, що можуть бути використані у створенні хімічної зброї, зазначених у розділах 1 і 2 частини першої додатка 4, допускається тільки до або з держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення.

Експорт та тимчасове вивезення з України, імпорт та тимчасове ввезення в Україну товарів, що можуть бути використані у створенні хімічної зброї, зазначених у розділі 1 частини першої додатка 4, допускається тільки до або з держав - учасниць зазначеної Конвенції у разі, коли вони використовуються у дослідницьких, медичних, фармацевтичних, а також захисних цілях, які безпосередньо пов'язані із захистом від токсичних хімікатів та хімічної зброї.

Експорт та тимчасове вивезення з України, імпорт та тимчасове ввезення в Україну товарів, що можуть бути використані у створенні хімічної зброї, зазначених у розділі 2 частини першої додатка 4, допускається до або з держав, які не є учасницями зазначеної Конвенції, якщо йдеться про товари, що:

1) містять у своєму складі 1 відсоток або менше хімікатів, зазначених у розділі 2 A;

2) містять у своєму складі 10 відсотків або менше хімікатів, зазначених у розділі 2 B;

3) визначені як продукція, розфасована для роздрібної торгівлі або для індивідуального використання".

____________

Опрос