Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на строительство и развитие сети метрополитенов

КМ Украины
Постановление КМ от 17.05.2006 № 677
действует с 17.05.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 травня 2006 р. N 677

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та розвиток мережі метрополітенів

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та розвиток мережі метрополітенів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та розвиток мережі метрополітенів

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та розвиток мережі метрополітенів (далі - субвенція).

2. Субвенція використовується на виконання робіт з будівництва ліній або дільниць метрополітенів, електродепо та споруд на їх території, станційних комплексів та додаткових (других) виходів із станцій, на придбання нового рухомого складу і технологічного обладнання, а також у разі необхідності - на коригування раніше розроблених проектів.

У першочерговому порядку фінансуються об'єкти з високим рівнем готовності, від введення в експлуатацію яких залежать соціально-економічні результати.

3. Державне казначейство перераховує субвенцію бюджетам м. Києва, Харківської, Дніпропетровської та Донецької областей на підставі затвердженого Мінтрансзв'язку розподілу видатків згідно з Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807).

4. Видатки, пов'язані з фінансуванням капітального будівництва за рахунок субвенції, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

6. Граничний розмір бюджетних зобов'язань, пов'язаних з фінансуванням робіт з будівництва та розвитку мережі метрополітенів із загального фонду державного бюджету, не повинен перевищувати обсягів бюджетних призначень на квартал.

7. Складення та подання фінансової звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Бюджетні зобов'язання за спеціальним фондом державного бюджету беруться лише після надходження відповідних коштів до спеціального фонду.

8. Київська міська, Харківська, Дніпропетровська та Донецька обласні держадміністрації подають щомісяця до 20 числа Мінтрансзв'язку інформацію про використання субвенції у розрізі об'єктів.

____________

Опрос