Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка перечисления энергогенерирующими компаниями средств в специальный фонд государственного бюджета за полученное в 1997 - 2000 годах органическое топливо и их использования

КМ Украины
Постановление КМ от 27.04.2006 № 597
редакция действует с 18.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 квітня 2006 р. N 597

Київ

Про затвердження Порядку перерахування енергогенеруючими компаніями коштів до спеціального фонду державного бюджету за отримане у 1997 - 2000 роках органічне паливо та їх використання

(Установлено, що у 2010 році перерахування енергогенеруючими компаніями коштів до спеціального фонду державного бюджету за отримане у 1997 - 2000 роках згідно з рішеннями Кабінету Міністрів України органічне паливо та їх використання здійснюються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, з урахуванням того, що у платіжному дорученні зазначається стаття 71 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2010 року N 686)

(Установлено, що у 2011 році перерахування енергогенеруючими компаніями коштів до спеціального фонду державного бюджету за отримане у 1997 - 2000 роках згідно з рішеннями Кабінету Міністрів України органічне паливо та їх використання здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, з урахуванням того, що у платіжному дорученні зазначається стаття 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік", згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року N 203)

Відповідно до статті 115 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок перерахування енергогенеруючими компаніями коштів до спеціального фонду державного бюджету за отримане у 1997 - 2000 роках органічне паливо та їх використання, що додається.

2. Національній акціонерній компанії "Енергетична компанія України" разом з Державним комітетом з державного матеріального резерву надати Національній комісії регулювання електроенергетики пропозиції щодо розподілу між енергогенеруючими компаніями, державні пакети акцій яких передано до статутного фонду Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України", 50000 тис. гривень, які повинні бути перераховані зазначеними компаніями до спеціального фонду державного бюджету в рахунок погашення заборгованості перед Державним комітетом з державного матеріального резерву за отримане у 1997 - 2000 роках органічне паливо згідно з рішеннями Кабінету Міністрів України.

3. Національній комісії регулювання електроенергетики затвердити окремий алгоритм перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на рахунки енергогенеруючих компаній з урахуванням погашення енергогенеруючими компаніями заборгованості перед Державним комітетом з державного матеріального резерву за отримане у 1997 - 2000 роках органічне паливо.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 37

 

ПОРЯДОК
перерахування енергогенеруючими компаніями коштів до спеціального фонду державного бюджету за отримане у 1997 - 2000 роках органічне паливо та їх використання

1. Цей Порядок визначає механізм перерахування енергогенеруючими компаніями коштів на загальну суму 50000 тис. гривень до спеціального фонду державного бюджету в рахунок погашення заборгованості перед Держкомрезервом за отримане у 1997 - 2000 роках згідно з рішеннями Кабінету Міністрів України органічне паливо та їх використання.

2. Кошти, що надійшли з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії відповідно до затвердженого НКРЕ окремого алгоритму на рахунки енергогенеруючих компаній, не пізніше наступного дня після надходження перераховуються ними на рахунки з обліку надходжень спеціального фонду державного бюджету, відкриті в органах Державного казначейства.

Усі учасники розрахунків у графі платіжного доручення "Призначення платежу" додатково зазначають: "Стаття 115 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік". Погашення заборгованості за _______________ (вид товарів (робіт, послуг) згідно з договором від ___ ____________ ____ N _____)".

3. Кошти, що надійшли до спеціального фонду державного бюджету, спрямовуються на формування запасів державного матеріального резерву згідно з програмою "Накопичення (приріст) матеріальних цінностей державного матеріального резерву".

4. Держкомрезерв після надходження зазначених коштів відображає в бухгалтерському обліку зменшення на відповідну суму заборгованості енергогенеруючих компаній перед Комітетом.

5. НАК "Енергетична компанія України" щомісяця до 10 числа інформує Мінфін про перерахування коштів, передбачених цим Порядком.

____________

Опрос