Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по укреплению материально-технической базы Национального дворца искусств "Украина"

КМ Украины
Постановление КМ от 26.04.2006 № 562
действует с 26.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 квітня 2006 р. N 562

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази Національного палацу мистецтв "Україна"

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази Національного палацу мистецтв "Україна", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази Національного палацу мистецтв "Україна"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році коштів, передбачених Державному управлінню справами у державному бюджеті за програмою "Заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази Національного палацу мистецтв "Україна" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на закупівлю обладнання для оснащення теле- і відеостудії Національного палацу мистецтв "Україна".

Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

3. Видатки з проведення закупівлі обладнання здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

4. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору про закупівлю товарів, робіт і послуг включаються вимоги про можливість відповідного коригування суми, визначеної у договорі, у разі зменшення обсягу відповідних бюджетних призначень.

5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос