Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для финансовой поддержки Государственного камерного ансамблю "Киевские солисты"

КМ Украины
Постановление КМ от 26.04.2006 № 561
действует с 26.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 квітня 2006 р. N 561

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Державного камерного ансамблю "Київські солісти"

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Державного камерного ансамблю "Київські солісти", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Державного камерного ансамблю "Київські солісти"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Державному управлінню справами за програмою "Фінансова підтримка Державного камерного ансамблю "Київські солісти" (далі - бюджетні кошти).

2. Державне управління справами у межах установлених бюджетних призначень перераховує бюджетні кошти Державному камерному ансамблю "Київські солісти" (далі - ансамбль) як їх одержувачу.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення статутної діяльності ансамблю, зокрема популяризацію кращих творів українських композиторів і світової класичної музики, збереження та розвиток загальноосвітніх і національних музичних цінностей, залучення до них слухачів в Україні та за кордоном.

4. Обсяг фінансової підтримки ансамблю на покриття поточних витрат, не забезпечених його власними доходами, не повинен перевищувати 90 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за результатами діяльності у поточному році, а у разі такого перевищення - обсяг фінансової підтримки відповідно зменшується.

Розрахунок суми, на яку зменшується обсяг фінансової підтримки, подається ансамблем Державному управлінню справами, яке визначає розмір фінансової підтримки з бюджету, щокварталу до 10 числа наступного за звітним періодом місяця для подання Мінфіну до 10 грудня поточного року.

5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос