Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году субвенции, предусмотренной в государственном бюджете для создания культурно-художественного и музейного комплекса "Мистецький арсенал" и выполнения работ по проведению археологических исследований, консервации и временной музеефикации остатков фундамента Десятинной церкви

КМ Украины
Постановление КМ от 21.04.2006 № 553
действует с 21.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 квітня 2006 р. N 553

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році субвенції, передбаченої у державному бюджеті для створення культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" та виконання робіт з проведення археологічних досліджень, консервації і тимчасової музеєфікації залишків фундаменту Десятинної церкви

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році субвенції, передбаченої у державному бюджеті для створення культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" та виконання робіт з проведення археологічних досліджень, консервації і тимчасової музеєфікації залишків фундаменту Десятинної церкви, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році субвенції, передбаченої у державному бюджеті для створення культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" та виконання робіт з проведення археологічних досліджень, консервації і тимчасової музеєфікації залишків фундаменту Десятинної церкви

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році субвенції, передбаченої у державному бюджеті міському бюджету м. Києва для створення культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" та виконання робіт з проведення археологічних досліджень, консервації і тимчасової музеєфікації залишків фундаменту Десятинної церкви (далі - субвенція).

2. Субвенція спрямовується на:

проведення наукових досліджень, реставрації, консервації, реабілітації, музеєфікації та ремонту пам'ятки архітектури національного значення "Арсенал", пристосування її під культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал", створення відповідної інфраструктури, розроблення необхідної науково-проектної та проектно-кошторисної документації;

проведення археологічних досліджень, консервації та тимчасової музеєфікації залишків фундаменту Десятинної церкви.

3. Субвенція перераховується на рахунок Київської міськдержадміністрації згідно з додатком 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік".

4. Розподіл субвенції за напрямами та видами робіт затверджується Київською міськдержадміністрацією за погодженням з МКТ.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

6. Державне казначейство перераховує субвенцію відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації згідно з помісячним розписом асигнувань загального фонду державного бюджету та Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807).

7. Київська міськдержадміністрація забезпечує цільове використання коштів субвенції та інформує щомісяця до 15 числа наступного періоду МКТ про стан виконання відповідних робіт.

8. Державне казначейство інформує щомісяця до 15 числа наступного періоду МКТ про обсяги надання субвенції для подання до 15 лютого 2007 р. узагальнених даних Кабінетові Міністрів України.

9. Складення та подання фінансової звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос