Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для приобретения (строительства) жилья для судей Высшего административного суда Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 19.04.2006 № 540
действует с 19.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 квітня 2006 р. N 540

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла для суддів Вищого адміністративного суду України

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла для суддів Вищого адміністративного суду України, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 31

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла для суддів Вищого адміністративного суду України

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році коштів, передбачених Вищому адміністративному суду України у державному бюджеті за програмою "Придбання (будівництво) житла для суддів Вищого адміністративного суду України" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються виключно для придбання житла, у тому числі на вторинному ринку, та його будівництва в порядку пайової участі.

3. Пов'язані з придбанням житла видатки, у тому числі на вторинному ринку, здійснюються на підставі звіту про результати торгів, проведених відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", договору купівлі-продажу житла та (або) договору про надання послуг з купівлі-продажу житла, а також рішення власника житла про його продаж (у разі, коли учасником процедури закупівлі є представник власника житла).

4. Пов'язані з будівництвом житла на умовах пайової участі видатки здійснюються на підставі звіту про результати торгів, проведених відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", та договору на будівництво житла в порядку пайової участі.

Перерахування коштів для будівництва житла у порядку пайової участі провадиться згідно з графіком фінансування будівництва виключно замовником.

5. Вартість 1 кв. метра загальної площі житла у м. Києві, що визначається за результатами торгів (тендерів), повинна бути найнижчою.

6. Оплата будівництва (придбання) житла за рахунок бюджетних коштів здійснюється виходячи з норм житлової площі, встановлених законодавством.

7. Пов'язані з будівництвом (придбанням) житла видатки здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос