Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении академической стипендии имени Вадима Гетмана

КМ Украины
Постановление КМ от 19.04.2006 № 539
действует с 03.05.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 квітня 2006 р. N 539

Київ

Про заснування академічної стипендії імені Вадима Гетьмана

З метою вшанування пам'яті видатного політика і фінансиста В. П. Гетьмана Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Заснувати 10 академічних стипендій імені Вадима Гетьмана для студентів вищих економічних навчальних закладів.

2. Затвердити Положення про академічну стипендію імені Вадима Гетьмана для студентів вищих економічних навчальних закладів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОЛОЖЕННЯ
про академічну стипендію імені Вадима Гетьмана для студентів вищих економічних навчальних закладів

1. Академічна стипендія імені Вадима Гетьмана (далі - стипендія) призначається студентам вищих економічних навчальних закладів III - IV рівня акредитації (далі - вищі навчальні заклади) денної форми навчання, які найбільше відзначилися в навчанні та науковій діяльності, починаючи з другого курсу.

2. Розподіл стипендій між вищими навчальними закладами здійснюється центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі економічні навчальні заклади, у межах, встановлених МОН.

3. Кандидати на отримання стипендії висуваються вченими радами вищих навчальних закладів двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії.

4. Вищий навчальний заклад, який висунув кандидата на призначення стипендії, надсилає протягом двох тижнів після закінчення екзаменаційної сесії центральному органу виконавчої влади, у підпорядкуванні якого він перебуває, мотивоване подання, в якому відзначає успішність кандидата і його наукову діяльність у вищому навчальному закладі, а також витяг з протоколу засідання вченої ради про висунення кандидата на призначення стипендії.

Центральний орган виконавчої влади розглядає подання і за результатами видає наказ про призначення стипендії.

5. Стипендія призначається з першого числа місяця, що настає після закінчення екзаменаційної сесії, у межах коштів, передбачених у загальному фонді кошторисів вищих навчальних закладів на стипендіальне забезпечення.

Розмір стипендії дорівнює 3,125 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації.

6. Студенти вищих навчальних закладів можуть бути позбавлені стипендії наказами керівників центральних органів виконавчої влади, яким підпорядковані вищі навчальні заклади, за умови подання відповідних рішень вчених рад вищих навчальних закладів.

____________

Опрос