Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для государственной поддержки выполнения общественными организациями общегосударственных программ и мероприятий относительно детей, молодежи, женщин и семьи

КМ Украины
Постановление КМ от 17.04.2006 № 514
действует с 17.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2006 р. N 514

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виконання громадськими організаціями загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виконання громадськими організаціями загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виконання громадськими організаціями загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінсім'ямолодьспорту у державному бюджеті за програмами "Державна підтримка громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім'ї" та "Державна підтримка дитячих громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються молодіжними та дитячими громадськими організаціями (далі - громадські організації) для виконання програм і проведення заходів, що забезпечують розв'язання соціальних проблем дітей, молоді, жінок та сім'ї.

3. Розподіл бюджетних коштів між громадськими організаціями провадиться згідно з рішенням Мінсім'ямолодьспорту на підставі результатів конкурсу, що організовується відповідно до Порядку проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2002 р. N 1062 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 31, ст. 1468).

4. Мінсім'ямолодьспорт перераховує бюджетні кошти на відкриті в органах Державного казначейства рахунки громадських організацій в обсягах, що передбачені розписом асигнувань державного бюджету:

до 75 відсотків суми коштів, визначених у затвердженому кошторисі, - для забезпечення розроблення програм (заходів) та їх виконання (проведення);

решта коштів - після виконання програм (проведення заходів) і подання Мінсім'ямолодьспорту відповідного звіту.

У разі виділення бюджетних коштів після 1 грудня Мінсім'ямолодьспорт може перерахувати 100 відсотків коштів громадській організації на виконання програм (проведення заходів).

5. Не допускається спрямування бюджетних коштів на утримання громадських організацій, виконання програм (проведення заходів), метою яких є отримання прибутку, а також на здійснення видатків, безпосередньо не пов'язаних із розв'язанням соціальних проблем дітей, молоді, жінок та сім'ї, зазначених у пункті 2 цього Порядку.

6. Закупівля громадськими організаціями товарів і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в порядку, встановленому Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

7. З метою недопущення виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору про закупівлю товарів і послуг обов'язково включаються вимоги про можливість відповідного коригування суми договору у разі зменшення обсягу відповідних бюджетних призначень.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів та контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос