Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Государственном фонде охраны окружающей природной среды

КМ Украины
Постановление КМ от 07.04.2006 № 462
действует с 07.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 квітня 2006 р. N 462

Київ

Про внесення змін до Положення про Державний фонд охорони навколишнього природного середовища

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Положення про Державний фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 634 (Офіційний вісник України, 1998 р., N 19, ст. 692; 2002 р., N 8, ст. 357; 2004 р., N 24, ст. 1588, N 51, ст. 3347; 2005 р., N 34, ст. 2050), виклавши його у редакції, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 33

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Державний фонд охорони навколишнього природного середовища

1. Державний фонд охорони навколишнього природного середовища (далі - Фонд) є складовою частиною Державного бюджету України.

2. Фонд створено з метою фінансування природоохоронних заходів та заходів, пов'язаних з раціональним використанням і збереженням природних ресурсів (далі - природоохоронні та ресурсозберігаючі заходи).

3. Фонд формується за рахунок частини коштів, що надійшли від збору за забруднення навколишнього природного середовища, та інших джерел, визначених законодавством.

4. Кошти Фонду спрямовуються за бюджетними програмами відповідно до планів природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів і кошторисів, що затверджуються головними розпорядниками бюджетних коштів (далі - головні розпорядники) в установленому законодавством порядку.

Плани природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, що розробляються Мінприроди, затверджуються Міністром охорони навколишнього природного середовища та погоджуються з Віце-прем'єр-міністром України згідно з розподілом функціональних повноважень.

Плани природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, що розробляються іншими головними розпорядниками коштів Фонду, затверджуються ними за погодженням з Мінприроди.

Головними розпорядниками є Мінприроди та інші центральні органи виконавчої влади, які визначаються у державному бюджеті на відповідний рік.

5. Видатки з виконання природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів здійснюються Державним казначейством в межах коштів, що надійшли до Фонду, пропорційно до бюджетних призначень, встановлених головним розпорядникам у державному бюджеті на відповідний рік.

6. Кошти Фонду використовуються за відповідними бюджетними програмами в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової звітності про використання коштів Фонду, а також контроль за їх цільовим використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Головні розпорядники подають щороку до 15 квітня Кабінетові Міністрів України інформацію про виконання природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів.

____________

Опрос