Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для развития физической культуры и спорта среди сельского населения

КМ Украины
Постановление КМ от 05.04.2006 № 453
действует с 05.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2006 р. N 453

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 22

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою "Розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються Мінагрополітики на фінансову підтримку фізкультурно-спортивного товариства "Колос" (далі - Товариство), зокрема:

Центральній раді Товариства на її утримання та забезпечення діяльності (оплата праці і комунальних послуг, послуг зв'язку, оренди, проведення ремонту, транспортні витрати, організаційно-методичні заходи), а також організацію роботи із створення умов для розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення (проведення масових фізкультурно-спортивних, фізкультурно-оздоровчих заходів, змагань, забезпечення навчально-тренувального процесу для спортсменів Товариства та їх участі у змаганнях різного рівня, включаючи змагання серед студентів вищих аграрних навчальних закладів, та інші заходи, пов'язані з фізкультурно-спортивною діяльністю Товариства);

Центральній школі вищої спортивної майстерності Товариства на її утримання, забезпечення діяльності та проведення навчально-тренувальних робіт (оплата праці і комунальних послуг, проведення ремонту, транспортні витрати, придбання спортивної форми і взуття, обладнання та інвентарю, організація і проведення навчально-тренувальних зборів і змагань, здійснення заходів з навчально-методичної роботи);

спортивним базам Центральної ради Товариства на оплату витрат, пов'язаних з поліпшенням їх технічного стану.

3. Розподіл бюджетних коштів здійснюється з урахуванням поданих Товариством обґрунтувань потреби в коштах та детальних розрахунків витрат, визначених на підставі штатної чисельності, затверджених умов оплати праці, Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Товариства, встановлених норм та нормативів, діючих цін і тарифів, відповідної проектно-кошторисної документації, результатів фінансово-господарської діяльності за минулий період та прогнозних показників діяльності на поточний рік, а також з урахуванням можливості здійснення відповідних видатків за рахунок власних коштів Товариства та підпорядкованих йому закладів або надходжень з інших джерел.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на відкриті в органах Державного казначейства рахунки зазначених у пункті 2 цього Порядку одержувачів в обсягах, передбачених розписом державного бюджету.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється Товариством відповідно до вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

6. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос