Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2006 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для информационного и организационного обеспечения участия Украины в международных форумах, конференциях, выставках

КМ Украины
Постановление КМ от 15.03.2006 № 333
действует с 15.03.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 березня 2006 р. N 333

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінекономіки за програмою "Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках" (далі - бюджетні кошти).

2. Розподіл видатків, пов'язаних з інформаційним та організаційним забезпеченням участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках (далі - міжнародні заходи), здійснюється Мінекономіки в установленому порядку.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

оплату робіт (послуг), пов'язаних з орендою та облаштуванням виставкових площ, орендою виставкового обладнання, меблів, автотранспортних і технічних засобів, устатковання, комунальних послуг, послуг з перевезення вантажів та їх митного оформлення;

проведення рекламної кампанії, включення до офіційного електронного каталогу міжнародного заходу інформації щодо українських учасників;

придбання витратних матеріалів і сувенірів;

здійснення витрат, пов'язаних з участю України у міжнародних заходах та сплатою щорічних членських внесків до Міжнародного бюро виставок (Франція), членом якого є Україна.

4. Мінекономіки забезпечує участь України у міжнародних заходах на підставі рішень Кабінету Міністрів України.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг для здійснення міжнародних заходів провадиться відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

Після проведення в установленому порядку процедури державних закупівель Мінекономіки укладає з її переможцями договори про закупівлю товарів, робіт і послуг та здійснює попередню оплату їх вартості у розмірі до 70 відсотків.

Остаточна оплата вартості товарів, робіт і послуг провадиться на підставі звіту про використання бюджетних коштів.

6. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх ефективним та цільовим витрачанням здійснюються в установленому порядку.

____________

Опрос