Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления в 2006 году субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на строительство газопроводов-отводов и газификацию населенных пунктов, в первую очередь сельских

КМ Украины
Постановление КМ от 03.03.2006 № 245
действует с 03.03.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 березня 2006 р. N 245

Київ

Про затвердження Порядку надання у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських

Відповідно до статті 52 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 37

 

ПОРЯДОК
надання у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських

1. Цей Порядок визначає механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських (далі - субвенція).

2. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації:

здійснюють відбір і визначають перелік та обсяги фінансування об'єктів будівництва газопроводів-відводів та газифікації населених пунктів (далі - об'єкти) за пропозиціями народних депутатів України, узгодженими з відповідними місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування, в межах обсягів субвенції, передбачених у місцевих бюджетах;

подають Мінекономіки за визначеною ним формою перелік об'єктів, що фінансуються за рахунок субвенції, за підписом Голови Верховної Ради та Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голів обласних і Севастопольської міської рад, Київського міського голови та голів відповідних державних адміністрацій, а також народних депутатів України, за пропозиціями яких складено зазначений перелік.

3. До переліку об'єктів, що фінансуються за рахунок субвенції, включаються:

пускові об'єкти, введення в дію яких заплановано на 2006 рік;

об'єкти, за виконання робіт на яких є заборгованість станом на 1 січня 2006 року.

На об'єктах, що фінансуються за рахунок субвенції, повинні здійснюватись заходи з енергозбереження.

4. Органи місцевого самоврядування передбачають кошти на співфінансування об'єктів за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел фінансування.

5. Проектно-кошторисна документація на об'єкти, що фінансуються за рахунок субвенції, повинна бути підготовлена відповідно до Порядку затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх комплексної державної експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 483 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 800).

6. Видатки на фінансування об'єктів за рахунок субвенції здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Державне казначейство перераховує кошти субвенції згідно з помісячним розписом асигнувань спеціального фонду Державного бюджету України на 2006 рік на рахунки спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських бюджетів відповідно до Порядку перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807).

8. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації щомісяця подають Мінекономіки інформацію про використання коштів субвенції у розрізі об'єктів.

9. Державне казначейство щомісяця інформує Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Мінекономіки, Мінфін та Мінпаливенерго про обсяги надання субвенції у розрізі регіонів та об'єктів.

10. Контроль за цільовим використанням коштів субвенції здійснюється відповідно до законодавства.

____________

Опрос