Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение о наблюдательном совете по вопросам реализации совместного с Мировым банком проекта "Контроль за туберкулезом и ВИЧ/СПИДом в Украине"

КМ Украины
Постановление КМ от 26.12.2005 № 1286
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 грудня 2005 р. N 1286

Київ

Про внесення зміни до Положення про наглядову раду з питань реалізації спільного із Світовим банком проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 11 липня 2007 року N 926)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Пункт 6 Положення про наглядову раду з питань реалізації спільного із Світовим банком проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 971 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 29, ст. 1363; 2003 р., N 30, ст. 1546), викласти у такій редакції:

"6. До складу наглядової ради входять Віце-прем'єр-міністр України (голова наглядової ради), Міністр охорони здоров'я (перший заступник голови наглядової ради), перший заступник Міністра охорони здоров'я (заступник голови наглядової ради), Голова Державного департаменту з питань виконання покарань (заступник голови наглядової ради), начальник відділу інфекційних соціально небезпечних хвороб МОЗ (секретар наглядової ради), перший заступник Міністра економіки, заступник Міністра фінансів, директор Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, головний спеціаліст МОЗ з пульмонології та фтизіатрії, а також представники Секретаріату Президента України, Верховної Ради України та міжнародних організацій (за згодою).

Персональний склад наглядової ради затверджує її голова".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

Опрос