Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для финансовой поддержки культурологических изданий и изданий литературно-художественного направления

КМ Украины
Постановление КМ от 23.12.2005 № 1264
редакция действует с 11.05.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 грудня 2005 р. N 1264

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки культурологічних видань та видань літературно-художнього напряму

(Установлено, що у 2006 році кошти, передбачені у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка культурологічних видань та видань літературно-художнього напрямку", використовуються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 року N 625)

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки культурологічних видань та видань літературно-художнього напряму, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки культурологічних видань та видань літературно-художнього напряму

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури і туризму за програмою "Фінансова підтримка культурологічних видань та видань літературно-художнього напрямку" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на підтримку:

друкованих періодичних культурологічних видань, засновником яких є Міністерство культури і туризму, шляхом перерахування їх державним підприємствам "Редакція журналу "Пам'ятки України: історія і культура" та "Газетно-журнальне видавництво Мінкультури";

інших культурологічних видань (мистецькі видання - альбоми, каталоги, буклети; нотні видання) та періодичних видань літературно-художнього напряму.

3. У разі витрачання бюджетних коштів не в повному обсязі їх перерозподіл у межах бюджетних призначень, затверджених Міністерству культури і туризму Законом України "Про Державний бюджет України на 2005 рік", здійснюється в установленому порядку.

4. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос